Lietotājvārds
Parole
M.Kučinskis gan minēja skaitli 60,kā tad tā?Jau darba sākumā katrs runā savu un min savus skaitļus?
Lauku pamatskolu beidzis skolēns ir daudz spēcīgāks, nekā pilsētas pamatskolu beidzis.
Protams ka visi ir par to, lai ir kvalitatīva izglītība,bet ja ir skolas kurās ir 30 bērni kaut uz papīra skaitās vairāk ,jo nav no sarakstiem izņemti ārzemnieki,vai tā nav valsts dotāciju izkrāpšana ,skolotāji domā par algām ,bet nevis par mācību kvalitāti.Un visu reitingu skolā tura pāris bērni kuriem ir dabas dotumi.Tāpēc jau arī tā ir,jo lielajām skolām protams tas neapmierina ,jo viņiem ir klasē 15-20 skolēni un cits mācību līmenis.Aizejot skolēns no skolas kur klasē ir 2-5 skolēni uz vidusskolu vai ģimnāziju nesaprot no kura gala sākt apgūt neapgūto pamatskolā.
informēju, ministra kandidātu (un sabiedrību, lai redzat kandidāta kompetenci), ka ir tāda izglītības sistēmā lietota datu bāze VIIS ( t.n. valsts izglītības informācijas sistēma), kurā precīzi skolu administrācijas jau vismaz 2 gadus, ieraksta visus datus par skolu (un notiekošās izmaiņas gada laikā arī), tāpēc TUR ir redzams skolēnu skaits, skolā īstenotās izglītības programmas, cik skolēnu katrā klasē un grupā (ja klases tiek dalīta, piemēram, svešvalodu mācīšanai), visi skolotāji- cik stundas un kādus priekšmetus māca, detalizētas algu tarifikācijas, finansējuma izcelsme (budžets vai pašvaldība), u.t.t.- viss par katru skolu, klasi, pedagoģisko darbinieku. Kā tad nu tā- nezināt cik īsti skolēnu skolās, bet slēgt, reformēt , bet varbūt tomēr VADĪT nozari esat sagatavojies?
Trīne>>>Maijai 10.02.2016. 18:31:28
Un tā skolotāja, kas strādā ar trijiem bērniem, kad slimo - ar vienu, grib tādu algu kā ģimnāzijā. Ko nu?
Ja topošais ministrs ir draugos ar matemātiku, tad ir cerība, ka Jansonei mācēs pastāstīt, ka audzinātāji speciālā internātskolā strādā ar tiem pašiem bērniem, ar ko rīta skolotāji, ka viņu alga nevarētu atšķirties uz pusi, ka 30 st.slodze jau nesanāca, strādājot līdz 10tiem vakarā, kur nu vēl 40 st.(pēc projekta). Tādu skaitu diennaktī fiziski nav kur ņemt, tātad - kādi 350 uz papīra, jo pilna alga nesanāks. Laikam jāiet nakšņot uz bruģa pie IZM. ( Sašūmējos, jo saņēmām Jansones atbildi uz streika prasībām.)
Patamušto ja Betmeeen oooo,čelovek litučaja miš,Betmen,Betmen.
Tad redz,kādas ir izslavētās reformas!Slēdzam tik ciet.Vienkārši un efektīvi.Protams, ka mazas skolas ir sava veida problēma.Laukiem ir beigas,Latviju identificēs ar Rīgu.Bēdīgi.
Mani gan pilnīgi neuztrauktu doma, ka slēdz skolu, kurā esmu mācījusies ES vai MANI bērni. Mani uztrauktu vienīgi tad, ja plānotu slēgt skolu, kurā šobrīd mācās mani bērni un nepiedāvā gana labu iespēju doties au citu skolu.
Juris visiem izkārtos iespēju mācīties Rīgā!
saulespuķe 10.02.2016. 10:36:21
Tās ir tikai sekas. Cēloņu -seku likums. Nu nevar visi paši sev laukos radīt darbavietas,nestabilitātes dēļ paņemt kredītus dzīvojamai platībai,
Jums tas acīmredzot nav "pasaules gals", viegli tā teikt, skatoties svešām acīm. Bet, ja šī skola, kuru grasās slēgt būtu JŪSU skola, kurā esat mācījies 12 gadus un kurā jūsu bērni mācās 12.gadu... Diez vai runātu tāpat.
Nav tik traki. Skaidrs, ka nevar pastāvēt skolas, ja tās finansē katrs no mums, bet tās nav izdevīgas. Jāslēdz ir, kur liksies!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.