Lietotājvārds
Parole
ilmāra gaiša kokneses viduskola 23.02.2017. 18:03:12
laba stipendija ir labas atzīmes
Skolēni, nekavējiet pieteikšanos! Izdariet laicīgi, tas daudz laika neaizņems, bet var jūs nākotni nopietni mainīt uz labo pusi. Lai veikmsīgi!
Te ar skaistām acīm nav sakara. :) Visu nosaka skolēna apņēmība, mērķi un atzīmes. Protams, ir nozīme arī atbilstībai noteikumiem.
("Ne")atbalstu tādu došanu un dāvināšanu par tik skaistām acīm
Skolnieciņš 18.02.2017. 17:31:27
Rīgā, piem., š.g. georāfijas olimpiādē no vislielākā konkurence ir 11.-12. klašu grupā. Vidēju 25 cilvēku konkurence, bet maksimums ir 41 Skolnieciņš. Laukos vidēji līdz divdesmit, bet citur zem desmit... Manā novadā man ir gan vietas, gan atzinības mācību olimpiādēs. Žēl, ka tik maz piedalās. Būtu jautri, ja visus testētu, piem., ķīmijas olimpiāde. Tas sabojātu daudzu pašvērtējumus, jo tās formulas daudzi nezinās... Tāda, lūk, ir tā dzīve... Bet man ar saviem 243€ nepietiem... Labai dzīvei vajag daudz naudas... Manas sekmes ir virs 7, bet tas ir par maz. Ir Skolnieciņi, kuru vidējās ir virs 8... Man naudiņas pirms 10.klases bija stipri par maz, proti, nieka 137€ par 2014./2015.g. Turpretī pirms 9.klases man bija ≤117€... Tā es dzīvoju. Man ir 17 gadu... Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Maznodrošinātais un augsti rezultāti mācībās un aktīva darbība- nu ārpus Rīgas varbūt, bet Rīgā, lai to dabūtu gatavu ir ārpusskolas nodarbības valodās, un citos priekšmetos, kas vecākiem noēd mega budžetu
Skolnieciņš 17.02.2017. 19:22:33
Ak, ko darīt nabadzīgajiem un stulbajiem? Stipendija ir 125€ mēnesī, turpretī trūcīgā statuss ir līdz 128€... Vel prasības... Veselas 7,5 balles... Izcili sasniegumi olimpiādēs... Manuprāt, izdevīgāk ir piedzimt pareizajā ģimenē no pareizajiem vecākiem... Es pazīstu daudzus, kā vecāki un ģimenes točna nav trūcīgiem un viņu vidējās ir virs 8... Konkurēt ar vietējo buržuju atvasēm ir pretīgi... Mans budžets pirms 9. klases ≤117€, 9.klasē bija 137€, bet pēc 9.klases 243€... Tagad es mācos mēnesī ar 243€... Nu, esmu 165cm garš... Kaut gan tēvs ir 178cm... Besī, kad dalteri saka, ka 160+ ir tas ar, ko pietiek... Nabadzības sekas... Akserilāti manī rada slēpto naidu... © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Es jau to esmu teikusi, bet nepaslinkošu vēlreiz: sirsnīgākais man zināmais fonds. Ne tikai finansējuma, bet attieksmes dēļ - cilvēcīgi un ģimeniski attiecas pret jauniešiem.
Es noteikti negribēju nevienu sabiedēt, ka ir grūti saņemt stipendiju, jo tā nav - ja vien izpildās izvirzītie noteikumi (ir atzīmes labas un tā), tad tie parasti gan arī tiek pie stipendijām. Bet arī pie noteikumiem mēdzot būt pat atkāpes! Tā ka noteikti iesaku vismaz mēģināt un pieteikties, zaudēt jau nav ko.
Lote @rupucis 17.02.2017. 16:44:59
Kādām vēl skaistām acīm?! :) Stipendiju taču piešķir , ja jaunietis ir uzņēmīgs, apņēmīgs un čakls, turklāt to var pierādīt ar savām atzīmēm. :) Turkāt arī ar to viss vēl nebeidzas, jo ir klātienes tikšanās.
Neatbalstu tādu došanu un dāvināšanu par "skaistām acīm" jeb par neko.
Galvenais ir apņēmība!
Zinu divus jauniešus manā ciemā, kuru dzīvē tā bijusi īsta svētība. Izrāvās no mazpilsētas, aizbrauca studēt uz Rīgu un tagad veiksmīgi palīdz savām ģimenēm.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.