Lietotājvārds
Parole
Ja jau šogad izstrādās, tad līdz nākamajam gadam, kad būs jākārto, informācija gana labi notecēs un kaut kā jau kārtosim...kā savulaik bija ar matemātiku...
lai taču tas iz izvēles eksis! Liks, kam vajadzēs!
to: ierosinu 12.01.2015. 21:30 13.01.2015. 08:16:55
Tieši tā, kāpēc nevar normāli kārtot katrā riekšmetā gada beigās visaptverošu eksi? Elementāri. Cilvēks gada laikā mācās, cik nu kurš, un, ja grib normālu atzīmi, tad jebkurš sevis cienošs jaunietis gada beigās to eksi nokārtos un viss būs ok. Bez kaut kādiem liekiem stresiem, bez kaut kādiem tur mistiskiem centralizēti valstiskiem apzīmējumiem ! Bet mēs jau redz tā nevaram. Visa sistēma ir tiktāl` sačakarēta, ka, ja mēs tā darītu, tad tiem tur augšā nebūs ko darīt un atkal būs jāštuko nākamie murgi, kā mūs čakarēt. Tagad pat pēc mēneš būs Ekši 6. klasēm. Paskaidrojiet man, kāda velna pēc...ak, jā, jo kādam augšā nav ko darīt. Ekši ekšu galā. Ik ma 2ned. katrā priekšmetā PD, tad pusgada PD, tad noslēguma PD, tagad gada vidū kautkādi Diagnosticējošie PD, par kuriem pat vērtējumus neliks, bet tikai punktus. Kā man paskaidroja, tas esot, lai redzētu līmeni, kas un kā apgūts. Jēziņ, nu kāpēc atkal ritenis no jauna jāizgudro? Visu laiku ir tie PD ikdienā. Kas tie par murgiem. 3. klasē Valsts PD. Tāda sajūta, ka no 1.kl mūs gatavo augstskolai. Viss tik centralizēti un samāksloti! Tikai nezin kāpēc mēs pasaulē ar to savu izglītību nevienam neesam vajadzīgi. nekur neatzīst LV iegūtos diplomus pārsvarā....tad par ko vispār runa? Kāds ir līmenis? Murgus mums bāž galvā, jo galvenais ir soc.zinības, jo galvenais ir 10gadīgam bērnam ieborēt, kā rodas bērni, un, ka meitenēm ir mēnešreizes. Lūk tas mums ir primārais, viss notiek tikai un vienīgi ap vienu seksu. Pati skola to uzspiež! Man kā vecākam pat vairāk nav tiesības izvēlēties attiecīgo brīdi, lai ar saviem bērniem aprunātos, jo bērnība tiek totāli sačakarēta skolā ar tām visām debilajām soc.zin. Sēz PSRS gada gājuma tantītes un kaut ko borē.
Un jā, izskatās, ka latviešu valoda drīzumā nebūs vajadzīga, jo Tu to veicini, tādi kā Tu ar savu uzspēlēto patriotismu un mūžīgo neapmierinātību(no tava teksta-visi bērni atsēž stundas, pusgulējuši, pīpmaņi utt-tev viss ir slikti, ne mums), dēļ tādiem arī viss brūk un jūk. Tev vajag visu kā PSRS laikos, kur citiem nav un nedrīkst būt teikšana, nedrīkst būt savu domu un ideju, jo taisnība ir tikai tādiem kā Tu! Tādi kā tu bojā to gaisu, ka nelabi jau metas! Sēdi un mācies to savu ķīmiju un nelien te! Nav Tava darīšana, cik labi pārzinu latviešu valodu un savas pareizrakstības kļūdas. Es te rakstu vienkāršus komentārus, nevis vēstuli Prezidentas, tā kā uz to vispār neiespringstu! Nez, kuram te viss ir slkti? Man, vai Tev? Nu nenāc un nelasi, ko Tu lien un pēc tam cepies?
Zini, man ir pilnīgi vienalga, par ko tu te šobrīd cepie...vai par Nominatīvu, vai par savu idiotismu! Tas, ka man aug profesionāls sportists, tas tev nedod tiesības viņu apsaukāt par datoratkarīgo pīpmani utt...domā, ko runā! Ne visi sportisti topošie ir Plānā galdiņa urbēji, tā kā pieveries!
Vispirms derētu attiecīgiem speciālistiem nodrošināt skolas ar ķīmijas pamatmācības materiāliem,lai skolotājam nav jāmāca no zila gaisa un skolēniem nerastos galvās lielas putras. Ķīmija nav tas vieglākais priekšmets,un,ja pamatus neiemācās,tad tālāk ir vāks. Tad par kādiem eksāmeniem varētu iet runa....?
pieņemt visādus likumus protams ir jauki, bet vai kāds kādreiz arī pajautā viedokli tiem, uz kuriem tie vispār attiecas? protams, ka nē. jo mēs tak esam nepilngadīgi un mūs vispār nevajag ņemt vērā. es nezinu n e v i e n u mana vecuma cilvēku, kurš būtu teicis, ka to eksāmenu vēlas un vajag. viņi varēja izdomāt faktiski jebkuru citu eksāmenu, jo reāli jebkas būtu labāks par ķīmiju vai fiziku. un nē, tas mani nekādā veidā nerosina šos priekšmetus mācīties cītīgāk. tas nozīmē nervu zāles, bezmiegu, mental breakdownus, un vēl lielāku nepatiku pret šiem priekšmetiem. ko vēl vairāk var vēlēties mācoties vidusskolā
Šis man iedūra dvēselē.
Vilibalds tiem ( tam ), kam nebūs vajadzīgs 12.01.2015. 21:33:44
nominatīvs – atbild uz jautājumu kas? (Vilibalds), ģenitīvs – atbild uz jautājumu kā? (Vilibalda), datīvs – atbild uz jautājumu kam? (Vilibaldam) , akuzatīvs – atbild uz jautājumu ko? (Vilibaldu), instrumentālis – atbild uz jautājumu ar ko? (ar Vilibaldu), lokatīvs – atbild uz jautājumu kur? (Vilibaldā) , vokatīvs – bez jautājuma (Vilibald !). Varbūt ka noder, bet latviešu valoda, laikam jau arī, Jums nebūs vajadzīga.
Eksāmenus vai ieskaites vidusskolā kārtot praktiski visos priekšmetos, tiesa, ne jau visus 12. klasē, lai praktiski katra vērtējums būtu salīdzināms lielums. Jaunā cilvēka ziņā, kuriem uzspiest, kuriem nē atkarībā no nākotnes plāniem, taču beidzējiem būtu lielākas variēšanas iespējas nākotnē apgūstot vienu vai otru profesiju. Topošajiem māksliniekiem diez vai uzņemšanā vērā ņemtu ķīmijas rezultātus, taču diez vai tā būtu sporta akadēmijā- tur bezmaz mediķim jāsanāk.Vēl viena problēma- netiek iekšā izvēlētajā augstskolā, bēg uz vienalga kuru, ka tik tiek iekšā. Var gadīties, ka tas iegūtais vērtējuma arī noder.
Jā, liec mani tajos 50% sportistu, jo tā ir mana brīvā laika aizraušanās. Bet vai tu esi painteresējies par to, kādi ir nākotnes mērķi? Tici man, lielākā daļa nebūs ne tuvu aktieriem, mūziķiem un sportistiem, bet gan kādas pilnīgi citas profesijas pārstāvji.
Bērniem vispār vajadzētu likt izvēlēties vai likt šos eksāmenus vai nē, jo šie priekšmeti nav no tiem vieglākajiem un izprotamākajiem.
Esmu pret obligāta eksāmana ieviešanu fizikā vai ķīmijā. Lieki iztērēts laiks būs kārtojot eksāmenu, jo tālāk studējot tāpat tas nebūs vajadzīgs. Tiem, kam studējot augstkolā, vai universitātē vajdzēs šos priekšmetus, tad tie arī var kārtot.
Vilibalds, tam kurš atvainojas 12.01.2015. 19:28:57
Jā, ļoti iespējams, ka man gribas arī pakasīties. Pietiekami daudz man nākas skatīties uz šādiem topošajiem "sportistiem", "māksliniekiem". Sēž klasē, acis glāžainas, samiegojušās. Mūžīga neapmierinātība. Gribās taču vēl pagulēt - visu nakti datorspēles "grabinātas" - miegs nāk. Rosība sākas īsi pirms starpbrīža - jāpaspēj tikt iz skolas laukā, kārtējā cīga jānokūpina. Sportisti būšot....., Kāpēc gan Jūs nesatraucieties, ka valsts (labāk gan būtu teikt nodokļu maksātāju nauda) tiek izniekota sūtot pa pēdām šādiem "skolniekiem"?
Jā, Grāvīt 12.01.2015. 18:38:01
pacietīga gan!
Ak, valoda, valodiņa, cik pacietīga gan Tu esi ......
Cik tad tālu tikāt?
Es atvainojos 12.01.2015. 18:27:02
tam, kuršs sākas uz V, nu pasargdies ne tā uzrakstīt...bet ne tas bija mans mērķis. Ja JUms gribas pakasīties, laipni lūgti uz Dzeltenajām lapelēm patālāk no šejiens!
Sākumam vismaz pareizi iemācies manu vārdu uzrakstīt, citādi nav pārliecības par Tavu vārdu patiesumu.
man būs tie ekši jāraksta, tad uzrakstīšu, bet iepriekš negatavošos tikai tāpēc, ka tas ir IM kārtējais murgs, jo redz jāparāda, cik ļoti viņi strādā, nu tā rūpējas par mūsu zināšanām...jēziņ, vai jūs tur augšā vismaz zināt, kādos apstākļos un cik nevienlīdzīgi viss tiek pasniegts?
Nē. Bet nevajag no mums prasīt to, ko pat paši Jūs nespētu izdarīt mūsu vietā kaut ar 3 augstākajām izglītībām. Mēs kā skolēni izdarām daudz vairāk ! Slabo atzīt? Mūsu klase piem.neatsēž, tā kā izvēlaties izteicienus! Mums nav vienalga, bet mēs neļausim arī sevi apcelt!
Jums jau visiem vidusskola ir lieki iztērēts laiks: atnācām pasēdējām....
ja liks-nokārtošu. Atzīme neinteres;e, jo man to tālāk nevajadzēs. Lieki iztērēts laiks.
%)% nebūs sportisti...bet citus gan grib saveidot par sev tīkāmiem
Nu tad beidzot kāds balsi pacēla! :-)
tādu ģudrību"vēl nebiju lasījusi, ka mācoties eksim var rasties intere par to priekšmetu...jeeeezinj-zeme atveries
Pietiks uz haļavu dzīvot. Cik paklausies, tad 50 % procentu būs sportistu un 49 % dziedātāju, dejotāju un nenosakāmas kvalitātes aktieri. Bet kas zemi ars, kas Latvijas "nokia" "bīdīs"? Ķīnīzeri? Pietiekoši daudz tādu tirliņu pašlaik ministrijās, aģentūrās, padomēs un domēs sēž. Nav ne sajēgas par dabiskiem procesiem.
no pieredzes 12.01.2015. 18:05:17
riebās matemātika, fizika un tml... nemācījos...man paredzēja skumju nākotni...kā tik mani nekaunināja savulaik...izaugsi nekam nederīgs pilsonis...Jūs ziniet, Jūtos tīri Ok, ar visu to, ka ekšus kārtoju uz labi ja 3 ballēm tajā laikā. A tagad uz mani strādā 22 cilvēki! Jautājumi ir?
Nav jau nav nekāds brīnums, ka mums te šo uzspiež...mums tak valstī iztrūkums no šo nozaru spečukiem!
nu kā var nesaprast, ja intereses nebija un nav, tad uzpūstam eksim vispār nav jēgas!
Nu iespringtu, un lieki ! Vai pēkšņi dēļ eksāmena parādīsies interese tieši par šiem priekšmetiem? Kam to gribat iestāstīt? Nu beidziet, tā tas dzīvē reāli nenotiek. Redz, vecāki liktu...a kāpēc kaut kas jāliek, ja ir citi mērķi? Varbūt, ka labāk sportojam katru dienu skolā, lai ir tās sporta stundas, jo tizleņu mums ir uiii, cik uziet, īpaši starp meitenēm, topošajām mātēm! Kā ieciklējušies uz to ķīmiju!
Nu jūs, bērni, tā tikai sakiet. Ka nemācītos, nospļautos utt. Ja tiešām būtu jāliek šis eksāmens, tad lielākā daļa tāpat iespringtu un drusciņ jau savāktos un tomēr kaut nedaudz, bet censtos apgūt to priekšmetu. Daudziem kaut vai vecāki liktu, lai neredzētu atestātā to E līmeni. Ir liela daļa jauniešu, kuriem pat 12.kl. nav izviedojies priekšstats par sevi, ko vēlētos dzīvē darīt (kas nav nekas nosodāms), tādēļ kaut vai viņu dēļ - jo vairāk eksāmenu jo labāk! Varbūt, mācoties eksāmenam, radīsies par pašu zinātni interese.
kā tur bija tajā filmā...nje chem kritj Aijinjai(Likteņa ironija)
Bet, jā, es, protams, piekrītu, ka nav vajadzīgs tāds eksāmens.
Eksāmenā nav balles. :D
Starpcitu, stundas neatsēžu, esmu sekmīgs no 6 ballem un uz augšu, tā kā sarkasmu un žulti izgāziet citur!
Tici man, jaā, man kā topošajam Sportistam, kurš šobrīd jau LV līmenī pelna medaļas ir nospļauties! Lai ir kaut 3 balles!
Nav runa par to, ka jaunieši negrib mācīties. Grib, bet nevajag topošajam māksliniekam piem. uzspeist obligātos ķīmijas ekšus! Man ir savs funktieris un sava doma, kur tālāk mācīties un liekat man mieru! Es neesmu ne stulbs ne neattīstīts, saprotu elementāras lietas un pašu galvenos šajos priekšmetos, ko mums te vēlas uzspiest. Jo vairāk uzspiedīsiet - jo lielāku pretestību saņemsiet. Ne jau no tā, ak būs eksis, es šo priekšmetu sākšu vairāk mācīties un mīlēt...reāli tā tas nenotiek. Atveriet acis!
Varbūt aiziesi un atsēdēsi stundas, bet ne jau eksāmenu? Nebūs taču baigi foršā sajūta saņemt E līmeni eksāmenā?
Jūs ļoti maldāties, ka mani stimulēsiet ar ķīmijas eksāmenu. Aiziešu un atsēdēšu. Tas arī viss.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.