Lietotājvārds
Parole
Es arī gribētu strādāt klasē, kurā ir 10 skolēni, bet strādāju ar 30. Lai atnāk un pastrādā šādā klasē skolotāji, kuri uzskata, ka nav nekādu atšķirību un tad gudri runā...
Ierosinu: Atvērt IZM Eiropas savienībā, ja kopējais skolēnu skaits nav mazāks par 20 miljoniem, atvērt IZM ES valstī, ja kopējais skolēnu skaits tajā nav mazāks par 500000. Ja ES valstī skolēnu skaits mazāks par 500000 un valstī vēl darbojas IZM, tad par šo darbošanās iespēju VISIEM attiecīgās ES dalībvalsts IZM ierēdņiem darbošanās jāveic bez atalgojums (tobiš brīvprātīgais darbs) un papildus tam, katram ierēdnim valsts budžetā jāiemaksā ne mazāk kā 10 minimālās mēnešalgas liela ikmēneša nodeva .
Interesanti, labot 30 skolēnu darbus, ja ir 4 paralēlklases 4x 30, vai 10 un vēl savadīt e-klasē pa punktiem uzdevumiem.
- Abc- Nu bet taču atzīsi, ka klasē, kurā ir 30 bērnu, strādāt ir grūtāk?!
Ir tādi skolotāji, kurus var pilnībā aizstāt ar videoierakstu jūtūbē. Protams, ir arī tādi skolotāji, kurus būtu jāsver zeltā...
Vajadzētu noteikt arī minimālo skaitu pamatskolās un sākumskolās, lai sakārtotu sistēmu.
Vai tiešām visas lēmējpuses domā,jo mazāks skolēnu skaits klasē, jo skolotājs vairāk atpūšas? Klasē pedagogs strādā neatkarīgi no skolēnu skaita. Manuprāt, skolēnu skaitu nedrīkst ņemt par kritēriju.
Vakar 900 sekundēs Vilks izteicās, ka šogad obligāti vajadzētu samazināt skolotāju skaitu. Viss velk uz kārtējo skolu slēgšanu.
..jo saprot, ka lielai daļai skolu tā būtu vienkārši nāve!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.