Lietotājvārds
Parole
Jauki paņirgājas par stulbajiem, mazdūšīgajiem skolotājiem! Tā turpināt, jo neko citu šīs aitas un retie auni nav pelnījuši.
Caurām zeķēm ,nošķiebtās tupelēs,cauriem zobiem,tukšiem makiem- SMAIDĀM!SMAIDĀM! SMAIDĀM! URRRRRRRRRĀ! SARKANO KAROGU ROKĀ, AR PSRS HIMNU MUTĒ- UN UZ PRIEKŠU! GALVENAIS- STRĀDĀJIET! STRĀDĀJIET! STRĀDĀJIET, VAIROJIET EMOCIONĀLO SAJŪTU!!!
pitagors pitagorevičs 06.10.2015. 16:48:03
Klaja ņirgāšanās par skolotājiem. Lai jums mēles nokalst, kājas un rokas nedzīvas kļūst.
emocionālā 06.10.2015. 15:20:20
Par emocionālo stāvokli dikti jo dikti rūpējas Straujuma un arī Seilīte ar savām blicēm. Labsajūta? Abām kundzēm- jā! Kam vēl?
arī skolotāja, arī mamma, arī ome 06.10.2015. 15:10:25
Nu , tak beidziet- ne par to ir stāsts!
...un vispār te, kā noskatos ir vairākas "skolotājas", personīgi es neesmu žēlojusies, tik izteikusi domu, bet mammīte uzklupa... tā ka - veiksmi darbā- t.i. turpmākā žults izliešanā
tāpat kā- mamma :))
Skolotāj,palasiet manu saraksti...varbūt beidzot sapratīsiet manu domu! Jūs maļat tikai savu maļamo un neredzat ne pa labi...ne pa kreisi. Kamēr Jums kāds nepateiks ko skarbāku...Jūs te tupēsiet un vaimanāsiet. Jūsu vietā neviens cits Jūsu problēmas neatrisinās.Tāda bija mana doma. Un Jūs to diemžēl nesaprotat un pat nevēlaties saprast. Jums svarīgāk ir te piesieties manai leksikai un pareizrakstības kļūdām. Tērējat savu enerğiju un izgāžat dusmas .:-)))
Es gribu būt bēglis Latvijā.
skolotāja->skolotājai 06.10.2015. 08:13:42
...domāju, ka neesat sapratusi manu domu...palasiet saraksti(komentārus), tad sapratīsiet, ka ne jau es metos kādam virsū, bet mammīte ne visai glaimojoši izteicās par mums, skolotājiem. Tad arī sapratīsiet, ka ne kau es šo kašķi uzsāku, ne jau te kaut ko graužu (vai kā jūs rakstat- griežu). Es vecākus neaiztiku, kamēr mammīte nesāka "braukt augumā, kur nu vēl vainot. Tā ka iepazīstaties ar rakstīto (no sākuma), tad te man izsakat apvainojumus.....
Lasu un domāju - ja mums skolotājiem ir zemas algas, pie tā nav vainīgi skolēni. Kādi nu kuram vecāki...., viņiem vajag skolotāju rūpes un skolotāju mīlestību. Bērni nav vainīgi pie tā, ka pasaulē nākuši. Nesabojāsim viņiem bērnību ar naidu, dusmām, neiecietību. Ministrei ir taisnība, katrā bērnē ir potenciāls un to mums ir jāatrok un jāttīsta. Ja nav laika, spēka, veselības un tas neizdodas, tā ir cita lieta.
Bail pat domāt, ko patiesībā Seile novēl pedagogiem. Vai pati ir strādājusi skolā un cik sen? Daudzkas ir mainījies. Bērnu visatļautība jau pārsniedz visas robežas, bet Seilei tikai viens maļamais - bērni nekad ne pie kā nav vainīgi.
lasu un brīnos 05.10.2015. 19:11:53
Kāda divkosība! Vai mums arī j;asāk tik klaji melot?
Kā var vispār runāt kaut ko šāds cilvēks, kuš nav normāli strādājis skolā.Vienkārši runājot diletante.
Jā, skolotāji, neiespringstiet taču, jo pat Bībelē sacīts ka nevajag uztraukties par ikdienas iztiku. Skatieties uz putniem gaisā! Tie ne sēj, ne pļauj, ne arī krāj šķūņos, bet viņi ir dzīvi un paēduši. Skatieties uz puķēm, cik tās ir krāšņas! Pat ķēniņš Zālamans nebija tik skaisti ietērpts kā viena no tām. Savukārt dzejnieks E. Veidenbaums arī mudinot nestresot ir teicis šādus vārdus: "Un cienīgs tēvs, zaglis, teic sprediķus; "Tik pacieties, debesīs labāki būs!""
ņirgāšanās 05.10.2015. 16:48:54
Vienkārši klaji bezkaunība. It kā situāciju nezinātu. Cik ātri ugšā sēžot, zūd sapratne par reālo!
Populiste.
Paldies, ka parūpējāties par mūsu labsajūtu. Algas mazākas. Sapratu, ka vakarus veltīšu sev, nevis stundu sagatavošanai....
Mēnesis nostrādāts, cik saņemsim, vēl nav zināms...Kāda te emocionālā labsajūta?
Skolā ilgi... 05.10.2015. 15:24:16
Skumji, bet ja tā turpināsies, tad skolotājiem aizejot no skolas, viņu vietas diemžēl paliks tukšas. Paskatieties jau tagad e-skolā. Parasti septembra beigās vakances skolās jau beigušās, bet šogad... un ar katru gadu būs aizvien trakāk...:(
bla bla bla 05.10.2015. 15:14:48
bla bla bla...labāk palika no jūsu kārtējā bla bla bla??? Kamēr jums nebrauks "augumā", jūs laikam tiešām nesaņemsieties!!! :-DDD
Ja ministres KUNDZE skolotājiem būtu novēlējusi , lai skolēni izrāda cieņu pret skolotāju un viņa mācīto priekšmetu, tad viņas stāju varētu uzskatīt par taisnu. Tagad tā ir nedabiska, kā pie dēļa piesieta. Nožēlojama pašpārliecinātība par savu taisnību. Ceru, ka ministres KUNDZEI ir zināms, kas viņai jādara , lai ikvienu skolotāju atbalstītu.
Skolotājiem vairāk vajag dziedāt (bēdu manu lielu bēdu) un priecāties par dzīvi. Labi, kad ir darbs.
Nostrādāju septembri, saņēmu algu. Par tik pat stundām, kas pirms gada, saņēmu ap 100 eur mazāk. Skolnieki skolā vairāk, skolotāji arī, bet naudu skolai dod pēc iepriekšējā mācību gada skolnieku skaita. Jauki... Kurš idiots tādu sistēmu izdomāja?!?
LŪDZU NESAGRAUJIET SISTĒMU, NEĻAUJIET TO DARĪT BEZATBILDĪGI. PARŪPĒJIETIES PAR VISIEM SKOLOTĀJIEM - ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
skolotājai 05.10.2015. 13:47:34
Man arī reiz mērs ir pilns! Ne jau tai mammītei vajag ticību! To vajag pirmkārt Jums, jo tā ir Jūsu problēma jau 25-us gadus. Bet visvairāk Jums nepieciešams GRIBASSPĒKS, kura Jums diemžēl nav. Rīkli pārgrauzt esat gatava Jūs, nevis vecāki! Jūs esat tā, kurai viss ir slikti! Tad ejiet un rīkojieties. Vecāki Jūsu vietā Jūsu problēmas neatrisinās. Domājiet, ko rakstāt! Tā zinies rakstāt, it kā vecāki pie kaut kā vainīgi būtu! Apbrīnojama loģika - visu novelt uz vecākiem !
....tā jau ir.gatavi viens otram"rīkli pārkost".............un tādi viens otru atbalstīsim? Jums jau ticības par visu nav pašā pamatā...........
Liecieties mieraa, nevienam te neko nevajag. Tikai prot uzbraukt tiem,kuri atbalsta.
Mani darbi??? Jūs vispirms tiekat līdz streikam un tad runāsim par mani un citiem vecākiem. Es Jūsu vietā kā vecāks nu nekādi nevaru noorganizēt streiku.. Tā kā pārmetumi nevietā. :-)))
latviete skolotāja 05.10.2015. 12:45:11
Mums ir vislabākā valdība, 25 gadus tikai nacionālā valdība, nav pie varas ne okupanti un pat ne Saskaņa, arī oligarhi patriekti, par ko tad jāstreiko? Vai tad nav kauns skolotājiem cīnīties pret savējiem, vai nav pazemojoši? Gan jau valdība labāk zina, cik esam pelnījuši par savu darbu! Nepatīk, strādājiet citur, privātajā biznesā, vietas tukšas skolā nepaliks. Vai kļūstiet par deputātiem! Āboltiņa un Zaķis jau parādīja, kā ietikt Saeimā, ņemiet piemēru!
skolotāja gados 05.10.2015. 12:44:41
varētu jau streikot, ja būtu iekrājums kaut 200- 300 eiro, lai nomaksātu rēķinus par to laiku, kad algas nebūs. bet iekrājumu ta nav, Bet neliels kredīts par datoru, brilles steidzami jālabo, ielūza rāmis, zobs sāp, jāārstē, meita studē, mazliet jāpalīdz.... Tāda ir tā streikošana - ar "muti" varam, bet īstenībā nekā
...nu paskatīsimies, kā atbildīs jūsu darbi jūsu vārdiem...laiks rādīs
Ar šādu attieksmi...ko lai saka...nu skumji,ka Jūs domājat tikai par citiem,nevis par sevi šobrīd. Jā,es ietu un atbalstītu un sapulcētu arī pārējos. Tikai tas diemžēl izpaliks,jo Jums jau neko nevajag!
Vecāki ar bērniem atbalstītu? Tikai tie, kuriem ir iekšējā inteliģence un kuri saprot izglītības vērtību. Laukos, kur cilvēkiem nav ne darba, ne iespēju dzīvot pilnvērtīgu sociālo dzīvi, uz izpratni no sabiedrības puses nav ko cerēt. Taču tas, ka skolotāji paši ir aitu bars, iet, kur dzen. tā ir 100% taisnība
skolotāja -> mammai un piekrītu mammai 05.10.2015. 12:10:20
...bet vai jūs nebūsiet pirmie, kuri, ja skolotāji streikos, ja jūsu bērni būs bez stundu darba utt., sāksiet klaigāt:" Skolēni netiek mācīti, mācību viela iekavējas, skolēni nepieskatīti, kur lai liek, jo vecāki strādā, pelna naudu, maksā nodokli, no kura savukārt maksā skolotājiem algu..............kāpēc tad jūs maksājiet nodokli, ja mēs varam atļauties streikot... ".Ticiet man, ka tieši šādas runas no vecāku un sabiedrības puses skanēs, arī te par to klaigāsiet!
tiesam apnicis 05.10.2015. 12:04:11
Pashi seezh un vaid,bet visi citi vainiigi. Ejat un ciinaties. Kaa var nesaprast vienu lietu,ka vecaaki ar beerniem atbalstiitu. Bet nee, jo vieglaak ir vaimanaat,ieraut asti starp kaajaam un noriit kamolu. Un tagad seezh te un lasa Seiles uzmundrinaajuma vaardus. Par Jums reaali iesmej!Stulbuma kalngals !
piekrītu mammai 05.10.2015. 12:02:27
Lai gan parasti vienkāršrunas vārdus publiskā telpā nelietoju un vispār domāju par vārdu izvēli, šoreiz gribas pievienoties mammas komentāram. Jā, mēs, skolotāji, patiešām protam tikai "īdēt", "čīkstēt" un "maurot" internetā., bārstīt sarkastiskus komentārus, kas NEKO, pilnīgi NEKO nemaina. Mūs muļķo un par mums ciniski ņirgājas jau gadiem ilgi ... Paciešam. Kāpēc un vai tiešām šis vadzis NEKAD nelūzīs?
Piedodiet, bet tāpēc Jūs esat tur, kur šobrīd esat, jo tā vietā lai cīnītos par savām un citu skolotāju tiesībām uz normālu dzīvi nevis eksistenci, Jūs nezin kāpēc piesienaties manai leksikai !!! Kā tad lai Jums tās acis atver un pabiksta, ja Jūs vēl šobrīd neviens no skolotājiem nereaģējat! Jālieto vien skarbāki vārdi...varbūt, ka tad beidzot atmodīsieties! Lai gan...diez vai!
skolotāja ->mammai 05.10.2015. 11:37:45
... tāpēc jau par mums visi ņirgājas, ka zina, ka mēs ar savu atbildības sajūtu tā nedarīsim..... Un ļoti nezolīdi tā izteikties par skolotājiem, kuri skolo jūsu bērnu -maurosiet........... Lūk, šis vārds izteica jūsu attieksmi pret skolotājiem!
....kā mēs varam saudzēt savu emocionālo veselību, ja regulāri jādomā, kā pēc maksājumu veikšanas (komunālie, elektrība u.c.) izdzīvot līdz nākošai algai :))

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.