Lietotājvārds
Parole
Varbūt vajadzētu augsti kvalificētu AUDZINĀTĀJU katrai klasei. Šo darbu praktiski vispār līdz šim neapmaksā, taču tas ir tik vajadzīgs, nepiekrītat?! Par velti maksāts nebūtu! Kā domā, Ingrīda?
Skolotājus vajag mācīt, kā nolikt pie vietas mutes bajārus, rupekļus, bļāvējus, ka viss ir slikt iun nesaprotami !
Labojums, ar piebildi.
Ar piepilda, ja tikai tas nav tas variants, kad kursu klausītāji ir kompetentāki un zinošāki par pasniedzēju.
Piekrītu Ingrīdai.Jaunas zināšanas nevienam nav par skādi.
arī Ingrīdai 09.10.2014. 14:22:28
Ne jau pret mācīšanos vispār skolotāji iebilst (reti kurā profesijā tik ļoti tiek pieprasīta nemitīga kvalifikācijas celšana visdažādākajos kursos). Pretestību izraisa kārtējais "projektiņš", kurā nauda tiks ieguldīta, bet to lietderība - čiks vien ... Ticiet man, esmu bezgala garas stundas atsēdējusi pilnīgi bezjēdzīgos pasākumos ar pretencioziem un daudzsološiem nosaukumiem, pēc kuriem ir vien rūgtums un skumjas par zaudēto laiku. Un to modē nākušo apzīmējumu "padomjlaika" arī tā mētāt nevajadzētu. Man padomjlaikos bija vienkārši izcila klases audzinātāja, kuras prasmi saprasties ar skolēniem var tikai apbrīnot un noliekt galvu šī cilvēka priekšā.
Ingrīda, tādi vecāki kā Jūs, skolotājiem apkārt ir lērums. Viņi domā, ka zina visu, ka var mācīt skolotāju, ka viņu bērns ir mazs Dieviņš. Un tad tikai sūdzas un māca, kā labāk. Jaunums -, nē, Jūs nezināt, kā labāk, nē Jums nav pedagoga izglītības, iemaņu un pieredzes. Ļaujiet, lūdzu mums strādāt.
Piedod, atvaino, bet uzskatu, ka skolotājiem VAJAG šādus kursus/apmācības Obligāti!! Vienalga, cik viņš uzskata, ka ir kompetences un talantīgs (lasīt - iedomīgs!) - ir lērums skolotāju, kuri nemāk saprasties ar skolēniem, kuri nezina, kā reaģēt, ja skolēnam ir saskarsmes problēmas (mazums, kādu iemeslu dēļ). Es justos drošāka, ja zinātu, ka mana bērna skolotāja tomēr zina, ko dara, turklāt savas zināšanas atjauno, nevis komunicē kā Padomju valsts laikos.
Nu nav tā, ka vajag mācēt saprasties ar visiem... Bērni ir tik dažādi, daži šķiet vienkārši neiespējami, pie kā atbildīgi pārsvarā ir ģimene, no skolotāja nevar gribēt, ka viņš kā ar brīmnumnū'jiņu ar visiem perfekti pēkšņi sapratīsies, tas ir sviests!! Protams, ka vajag palīdzību arī skolotājiem - 'palīdzēt, parādīt, mācīt, stāstīt, kādas ir dažādas saskarsmes problēmas. Es, piemēram, ne ar visiem skolēniem jūtos tik droša un pārliecināta, es zinu, ka viņiem ir saskarsmes problēmas, bet nezinu, kā viņiem piekļūt, teiksim tā.
aizdomīgā 09.10.2014. 10:55:33
Hmm... Man gan šķiet, ka pedagoga profesiju izvēlas cilvēks, kas grib un prot saprasties ar bērniem. Studiju gados viņš mācās to darīt, balstoties jau uz zinātniskiem atzinumiem , darba gaitā arvien pilnveido savas prasmes. Vai arī saprot, ka nav nokļuvis īstajā vietā un maina profesiju ... Un tad nu tagad nabaga pedagogiem nepieciešama palīdzība? Nē, nu vispār jau mācīties vajag un sadarboties ar citu jomu speciālistiem arī ... Bet tās "bērnu tiesības" nosaukumā mazliet mulsina ... Iespējams, man nav taisnība.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.