Lietotājvārds
Parole
Iesaku Baibas Šābertes grāmatu. Vēl nesen redzēju grāmatnīcas plauktā.
Kursi par holokaustu ir notikuši vairākkārt. Pat starptautiskie.Izglītības ministrijā vispār laikam neviens neseko, kādi kursi skolotājiem notiek. Tagad pasniedz, ka pirmo reizi notiks. Smieklīgi.
Ērts veids, kā pedagogiem papildināt un atsvaidzināt savas zināšanas pieejams www.chaula.tv - video sadaļā meklējot "Otrā pasaules kara un holokausta liecinieki" - vidusskolēni intervēja cilvēkus, kuri piedzīvojuši šo laiku un dalās savā atmiņu stāstā.
Žēl ka šeit nevar ievietot saiti. Domāju ka skolotājiem to vajadzētu zināt... Bet, ja nav slinkums var meklēt googlē. Atslēgas vārdi: " Biedrības «Latvietis» vēstule Latvijas Republikas Ārlietu ministrijai"
Hmmm. Jā, rudenī, ziemā laika nav, pavasarī - ne tik! A vasarā - redz, negrib! Kad tad skolotāji apmeklē profesionālās pilnveides programmas un kursus, kas it kā taču ir obligāti?
Naivie cilvēki 30.06.2015. 12:18:38
Nu vai tiešām kāds domā, ka skolotāji vasarā dosies vēl uz vēstures kursiem?!?! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.