Lietotājvārds
Parole
Pilnīgi piekrītu. Nav jēgas kašķēties par lietām kas mūs neskar. Īstās problēmas slēpjas aiz šīm uzpūstajām "problēmām".
Patiesības un Vecas homofobes 03.11.2015. 18:20:13
kā reiz var palasīt prof. Utināna rakstu (RSU) (sapnupardeveji.blogspot.com) - par to, kas bioloģiski vai psiholoģiski nosaka homoseksualitāti un vai homoseksualitāte ir vai nav izlaidība... liekas, RSU profesors secināja - ka homofobija ir vairāk slimība (psihiska) kā homoseksualitāte... t.i. - ja nevar lasīt citās valodās, tad šeit ir vismaz latviešu valodā... bet es atkārtošos = ŠĪ TIKUMĪBAS JEZGA = IR MĀKSLĪGI RADĪTA, LAI NOVĒRSTU UZMANĪBU NO TĀ, KAM JĀVELTA UZMANĪBA = skolotāju, mediķu atalgojums... dzimstiba un mirstība Latvijā - vai Patiesības "mīlētā Latvija" vispār vēl pastāvēs pēc 10 gadiem... par to, ļautiņi, labāk būtu domājuši!!!
Ja cilvēks mīl , tad viņš nav vienaldzīgs. Tieši tāpēc, ka es mīlu Latviju man nav vienalga , kas notiek ar šo zemi, tautu, nākotni. Tikumības jēdzienā protams ir arī godīgums, taisnīgums, čaklums utt....visas labās vērtības, ko mūsu tauta ir gadsimtiem glabājusi. Ja šajā izglītības likumā ir iekļauts vārds tikumība, tas nozīmē, bērniem mācīt skolās tikai to, kas ir tikumīgs. Protams, ka bērniem arī ir jāzin, kas ir ļaunums, un, kas sagrauj viņu domāšanu, viņi nav jāaudzina siltumnīcā"', bet netikumība un ļaunums nav jāceļ kā vērtība, tieši par to ir runa, popularizēt tikumību, labo, un neļaut bērniem ļauno uzskatīt par labo.
Vecā homofobe, kāda tev daļa ko kurš dara, tevi taču nespiež pieņemt citu orientāciju?
Vecā homofobe :D 03.11.2015. 12:55:45
Nesaprotu gan, kāpēc iniciatīvas autors uzskata, ka demokrātija nozīme visatļautību un izlaidību. Pārāk šauri ir arī skatīties uz tikumību kā seksuālu kategoriju. Tikumība ir godīgums, labestība, izpalīdzība, vecāku (un arī citu līdzcilvēku) cienīšana un vēl daudz kas cits. Nevajag tikumību nivelēt līdz homoseksuālistu un tikumīgu cilvēku sadursmēm. Bet, ja reiz par to, jā, tieši tā domāju - homoseksuālisms ir mākslīgi izdomāts jēdziens. Ir tikumīgs un ir netikumīgs dzīvesveids. Homosekusuālisms, biseksuālisms un tamlīdzīgas izpausems ir gluži vienkārša seksuāla netikumība. Tas arī viss.
To tā kā visi, kas saprot vārdu jēgu, pamanīja, par ko pieņemts tikumības likums. Mans koment. bija par to pašu vārdu jēgu, ka paši pieņēmēji, šķiet, nesaprot, par ko runā, kad runā par tikumību. Tāpat kā daudzi šajā diskusijā. Cik viegli būt tikumīgam, ja neesi homoseksuāls!!!
Protams, pilnīgi piekrītu, ka tikumība ir viss tas! Bet šīs runas par to, kurš ar kuru dzīvo kopā, sākās tāpēc, ka šis tikumības risinājums vispār tika ierosināts dēļ šī iemesla. Un dažkārt liekas, ka tikai to par tikumību vien uzskata daži homofobi politiķi un cilvēki,
Libra - K-9 02.11.2015. 19:46:05
Nevienā brīdī neteicu to, tikai pieminēju kā "VIENU no iemesliem", ar kuru pati esmu saskārusies, runājot ar pazīstamiem, kuri aizbraukuši vai to plāno darīt. Nepavisam nedomāju to kā "visi aizbraukušie". Lūdzu lasiet uzmanīgāk, lai neveidojas lieki pārpratumi. Nezinu par tiem 99%, bet būtu interesanti noskaidrot!
K-9 - Libra 02.11.2015. 19:27:40
Gribi teikt, ka visi aizbraukušie ir no vajāšanām bēgošās seksuālās minoritātes vai baigie liberāļi kas tagad strādā zemeņu laukos ārzemēs? 99% parasti ekonomiskie bēgļi.
Tāda sajūta, ka daudzi cilvēki tiešām nesaprot vai negrib saprast īstos iemeslus, kas liek samazināties Latvijas tautai, tāpēc vainu noveļ uz citādi orientētajiem cilvēkiem, jo redz starp vienādiem dzimumiem nevarot būt bērni. Nu nav tā, kir daudz vairāk citi ekonomiski un politiski apstākļi, kāpēc latviešu skaits šeit samazinās, un starp citu, viens no iemesliem, kāpēc jaunieši aizbrauc no šejienes, ir sivlēku diskriminējošā attieksme pret dažādām sabiedrības grupām. Kurš gribētu dzīvot valstī, kur tevi tikai pieņems, ja iekļausies kādās vadlīnijās?
Vai visi "tikumības sargi un pravieši" ievēroja, ka ir runa arī par citiem ar šo jēdzienu saistītiem aspektiem, krietni būtiskākiem par jautājumu, kurš ar kuru dzīvo kopā. Tikumības jautājumā ir runa par liekulību, meliem, aizspriedumiem, elementāru neizglītotību, pašslavināšanos utt., ar ko paši pārņemti, tāpēc, šķiet, nemana nevienu citu aspektu savā apmātībā ar dzimumu jautājumiem. Godātie, skat., ko saprot ar jēdzienu "tikumība", pirms bļauj par Latvijas glābšanu.
Atbilde K-9 02.11.2015. 19:07:12
Neviens jau baigi necīnās par to, lai homoseksuāliem un citādi orientētiem cilvēkiem būtu "kas vairāk", tikai lai būtu tikpat cik "parastiem" pāriem sociālā ziņā. Lai varētu apprecēties, netiktu diskriminēti, lai bērniem neaizliegtu vispār skolās ieminēties, ka vitas seksuālās un romantiskās orientācijas pastāv, utt.
"Padomājiet cik daudz gudri un radoši cilvēki ir homoseksuāli" ======================================================= Homoseksuāļi var būt kaut 100 reizes radošāki vai gudrāki, tomēr bērnus dabiskā (normālā) ceļā radīt nevar. Neviens šos nediskriminē, bet arī vairāk kā citiem viņiem nekas nepienākas.
Patiesībai 02.11.2015. 17:51:01
Tu, ārprātīgi atbildīgais "tikumības sarg-trolli"!! Kāpēc TU nevāc PARAKSTUS, lai TAVAS LATVIJAS skolotāji NEMIRST BADĀ UN ALGAS ŠAMIEM PALIELINA, lai tie spēj sevi uzturēt, līdz ar ko arī spēs kko iemācīt (badā nomērdēts zirgs near lauku, tas tā)... Tikumības dievs atradies. Interneta trollings, nolāpīts! Ej uz savu SC partijas kantori un ziņo, ka tie nelietīgie latviešu domātāji neķeras uz šo ņerkstu... Riebj
Patiesībai 02.11.2015. 16:36:11
Par maijiem un actekiem runājot tur ne tuvu pie vainas nebija homoseksuāļi. Homofobi un vecas tantes var protams rakstīt komentārus un likt mīnusiņus, man no tā ne silts ne auksts. Padomājiet cik daudz gudri un radoši cilvēki ir homoseksuāli un ko jūs "pareizie" šajā brīdī darāt - nomelnojat citus cilvēkus, kāda jums daļa ka citi ir homoseksuāli?
Valsts pamatšūna, mazā valsts sastāvdaļa ir ģimene-laulība starp vīrieti un sievieti! Jā-tieši šis pamatmodelis ir latviešu tautas, ģimenes vērtība!!!! Cik civilizācijas jau ir aizgājušas bojā, jo tikumīgās vērtības vairs nebija vajadzīgas? Maji, acteki.....Babilonijas impērija...utt. Es savai vienīgajai Latvijai neļaušu aiziet bojā, tādēļ, ka paši latvieši neviena nepiespiesti grib sevi iznīcināt!!!! Genocīts pret savu tautu-vērtību izskalošana, aiz kuras paslēpj demokrātiju. Un tieši šajā modelī laulībā starp vīrieti un sievieti rodas bērni, kas ir mūsu tautas nākotne! Protams, ka tā ir vieglāk, ja nereģistrē laulību, neuzņemās atbildību, starp citu pieaugušu cilvēku no bērna galvenokārt atšķir tieši šis aspekts!!!! Bērni neuzņemās atbildību. Ja ir kāds adminitratīvs, vai kriminālpārkāpums, tad kāpēc cilvēkiem ir jāuzņemās atbildība, bet ----laulībā dzīvojot bez reģistrēšanās-atbildība ---nav jāuzņemās???? Cik ilgi mūsu tauta grib dzīvot kā bērni???? Un gaidīt, ka kaut kas pats no sevis uzlabosies, tas pats ir saistīts ar ēnu ekonomiku------atbildības uzņemšanās par savu tautu.......vienīgo uz šīs planētas!!!!
Tie, kuri parakstās, neredz tālāk par savu degungalu. Mēs skolā bērniem mācam, kas ir labs un kas slikts, tāpat kā jebkurā normālā ģimenē. Ja sabiedrība atteiksies no morāles un tikumības normām, tad - lai dzīvo noziedzība, alkoholisms, homoseksuālisms, laulības starp vīrieti un vīrieti, kā arī starp divām sievietēm. tās visas ir anormālības, kas posta un degradē sabiedrību. Ir jābūt kaut kādam formulējumam un robežai, kuras cilvēkiem nav tiesību pārkāpt. Un tas nav pret cilvēku, bet cilvēka un cilvēces labā.
nesaprotu ažiotāžu 02.11.2015. 14:12:09
Ir daudz citu problēmu un aktuālu jautājumu, ko risināt. Nesaprotu šo ažiotāžu ap tikumības jautājumu. Kāpēc ierosinātāju tik ļoti uztrauc, ka ģimene tiek popularizēta? Kāpēc bērniem būtu jāstāsta, ka laulība ir iespējama arī ne tikai sievietei ar vīrieti? Tas ir tik būtiski?Skolotājam no Iespējamās Misijas tiešām tas liekas tik svarīgi, ka jāvāc paraksti, lai stāstītu, ka ir gadījumi, ka laulājas vienādi dzimumi?
labojums ierosinājumam, par ko vākt balsis: 02.11.2015. 12:51:46
vai labāk - ne tikai politiķiem / Saeimai, bet arī ierēdniecībai, kas cep šos modeļus. Ne jau Seile personīgi izcakināja tos papīru kalnus = 3 departamneta vadītāji lika un 20 ierēdņi cakināja.. Ne jau tikai IZM; Finanšu ministrijā, Valsts Kancelejā utt...
nav skaidrs 02.11.2015. 12:46:51
Kāpēc manabalss vai kur citur nevāc parakstus, ka valdībai jāpalielina skolotāju algas?! Jūsu bērni mācās pie cilvēkiem, kuriem jādomā, kā izdzīvot, un Jūs to novēlat saviem bērniem?! Tātad - 44% skolotāju saņem no 306 -541 EUR (uz rokas); bet Valsts kase no šīm algām - 212 - 398 EUR (atbilstoši - kā nodokļus - iedzīvotāju ienākuma un darba devēja nodokļa daļu).. Tālāk ir 8%, kuri saņem no 451-589 EUR , bet Valsts Kase saņem 398 -437 EUR --> KOPĀ MAN SANĀK, KA 44+8 = 52% no skolotājiem - SAŅEM TUVI IZTIKAS MINIMUMAM!?, nemaz nerunājot par tiem 13%, kas saņem zem 420... IEROSINU ALGU REFORMU - 1 GADU MINISTRIEM UN POLITIĶIEM PIEŠĶIRT ŠĀDAS ALGAS - lai pārbauda atalgojuma adekvātumu - KĀ VAR at to IZDZĪVOT?
TIKUMĪBA - LATVIJAS VALSTS, BĒRNU IZDZĪVOŠANAS CERĪBA!!!
Tāpat vien 02.11.2015. 10:02:01
Varbūt ministrei jāsāk lietot Vitirons ? LETA: «Seile nav gatava tērēt enerģiju, lai organizētu izglītības likuma «tikumības grozījumu» atcelšanu.»
Lielākā daļa nekad nav balsojuši Manabalss, tas šķiet pārāk sarežģīti. Paši jau sākumā ir norakuši ideju. Lielākā daļa skolotāju (kuri, domāju, būtu par grozījumu atcelšanu) noteikti nemācētu to izdarīt, kas ir tikai normāli.
Tur vajadzētu vērienīgu kampaņu, iesaistot visu sabiedrību. Citādāk tas nav iespējams.
Strauji pieaudzis kopš augusta gan, bet ir tikai knapi 1/10 daļa. Pagaidām neredzu, kā to reāli varētu panākt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.