Lietotājvārds
Parole
Noskatījos šonakt LTV1. Paldies! Patika, bet šķita bez nobeiguma. Vēlos turpinājumu!
Skolotaaja - skatiitaaja 20.10.2014. 22:47:26
Sjodien biju, redzeeju. Man patika. Atcereejos, cik gruuti ir jaunai skolotaajai ienaakt Riigas skolaa, un veel 12. klasee. Taada nu ir nezjeeliigaa patiesiiba, kuru daudzi veelas nosleept un izlikties, ka taa nav, ka muusu beerni tak skolaa un atpuutas briizjos taa nedara. Dara gan! Sjis tas bija paarspiileets, bet visaa visumaa vareeja atpaziit Riigas beernus. Labi buutu, ja par filmu izteiktos pasji vidusskoleeni. Kas vainas dziivoklim, liidziigos dziivo muusu skolotaaji, maakslinieku dziivoklis - darbniica. Paldies autoriem!
Man ir 14 un es noskatijos filmu tas bija super
==>>> gaidu citu filmu - The Tribe 15.10.2014. 08:55:28
Kairišs (ja nekļūdos) arī uztaisīja filmu par nedzirdīgajiem, "Romeo un Džuljeta". Piedalījāmies vienā projektā, kur to filmu rādīja. Intereses pēc pameklēju "The Tribe" internetā, tikai treileri un un intervijas. Vai tiešām arī Latvijā (Eiropā) nedzirdīgo internātos valda cietumnieku likumi?
skolotāja, kura arī piektdien bija uz filmu 14.10.2014. 22:30:04
Un aiziet! Skolotājas(visas!) "bija ļoti kritiski noskaņotas" un bija gatavas apēst nabaga režisoru,"gatavojās uzbrukumam"! Muļķības! Režisors dzirdēja daudz laba, tieši no skolotājām. Bet par šķidrajiem aplausiem....Beigas bija pietiekami šokējošas (kaut gan-ar prātu domājot,likumsakarīgas), ka tūlīt momentā saukt "bis" un ar kājām dauzīt grīdu tiešām negribējās. Vismaz man gribējās paklusēt, bet ne jau noraidījuma, bet pārdzīvojuma dēļ. .
Noskatījos šo filmu un NEIESAKU to skolēniem!!! Vispār jau tā ir no 16 gadiem, bet .... Nedomāju, ka arī 16 - 18 gadīgiem jauniešiem būtu jāskatās, kā skolēni stundā pīpē un met cigaretes pa logu, ka skolotāja iedzer kopā ar skolēniem, plika filmējas dušā, un arī skolotāji skolotāju istabā cilā glāzītes... Man likās, ka tā ir kā spļāviens mūsu profesijai.
Biju uz šo filmu šodien, tādēļ, ka tā ir mūsu ražojums un ieinteresēja treileris, bet fima bija briesmīga. Sākums garlaicīgs, filmas darbība notiek drūmā un nolaistā "hruščovkas" dzīvoklī. Filma bez beigām un morāles. Pē, otreiz noteikti ne uz ko tādu neietu un 14 gadīgiem bērniem noteikti neieteiktu skatīties.
gaidu citu filmu - The Tribe/Plemya 14.10.2014. 12:18:29
Ar nepacietību gaidu ukraiņu režisora Myroslav Slaboshpytskiy filmu "Cilts" (The Tribe / ПЛЕМЯ / Plemya), kas izvirzīta 27. Eiropas kinoakadēmijas balvai. 2x noskatoties treileri , šorīt nopirku "Selgas" cepumus , lai mazāk bērniem jāmācās nedzirdīgo internātos!
Filma var būt laba vai slikta, tam nebūtu nekādas nozīmes. Lai taisa kādas filmas grib, brīva valsts. Problēma sākas tajā brīdī, ja produkts ir VALSTS finansēts, no mūsu katra kabatas... Tad tomēr ir jāatskaitās, lai naudu dotu labiem projektiem.
Malači, filma laba! (Gunta) 14.10.2014. 10:12:05
..jo arī šī filma pēc gadiem 30 noteikti būs LV klasika, varu saderēt! Jo latviešu klasikas filmas nebūt nav labas! Vienkārši iemīļotas, jo tajās parādās mūsu kultūra! Pajautājiet jebkuram kino kritiķim, visi pateikt, ka Jūsu dievinātās klasiķu filmas ir labākajā gadījumā viduvējas! Un nevajag teikt, ka agrāk zāle bija zaļāka un debesis zilākas, jo tā vienkārši nav taisnība.
Ai, lai čīkst un kritizē, cik grib, paši nekā nevar. nu nebūs taču uzreiz viss ideāli! Priecājaties, ka LV kino atkal uzplaukst, taisa filmas, kuras skatās ne tikai veci cilvēki, bet beidzot arī jaunieši!
Mani bērni nedēļas beigās iet. Sakiet, cik saprotu, filma domāta jauniešiem... Bet tādiem ap gadiem 14 arī būs piemērota? Nav nekā TĀDA?
Visur tik negatīva kritika par filmu, nesparotu! Es biju sajūsmā! Arī piektdien skatījos! Tik neuzspēlēti, dabiski dialogi, komunikācija.
Paskatoties uz to ar humoru, nu come on. :D Tas teikums, ko teica tā greizsirdīgā skolotāja - filmas varone, kas skanēja apmēram šādi: "Tādi jau mēs visi - nekādi... Šķirti, nelaimīgi..." Nu apmēram tā, tikai, man liekas, vēl skarbāk.. Tā vispārināt skolotājus varētu šķist aizvainojoši. :D
Bjiu uz filmu piektdien. Man patiešām ļoti, ļoti patika. Visu filmu domāju, visu laiku biju pārdomās, manuprāt, tas ir labākais, ko filma var sniegt - likt pelēkajām šūniņām kustēties! Tas arī ir galvenais uzdevums. Skolotājas tiešām - sevišķi sākumā - bija ļoti kritiskas noskaņotas, es nebūtu gribējis stāvēt režisora vietā, kurš priecīgs un lepns rāda savu lolojumu, bet skolotājas šķidri aplaudē un gatavojas uzbrukumam...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.