Lietotājvārds
Parole
Ja cilvēkam VIENĪGAIS kritērijs karjeras izvēlē ir "CIK MAN PAR TO MAKSĀS?", tad, protams, par savu skolotāju un audzināšanas stundā runāto viņš vienkārši "ieņirgs"... Vairums jauniešu, par laimi, ar vārdu "karjera" saprot kaut ko vairāk par cipariņiem algas lapiņā.
Rīgas skolotāja 12.10.2014. 10:55:09
Kolēģi! Vai šogad kāds no Jums ir saņēmis naudiņu no RD kā dāvanu skolotāju dienā???
Nu lūk...mums līdzīgi, manējais paziņoja, ka stāsies LSPA, būs sportists. Nekas cits neinteresē, lai gan atzīmes ir ļoto normālas, no 7-10. Jau tagad ir panākumi sportā LV mērogā un pamazām pelna. Kad bija mazāks un teica, ka kļūšot par sortistu - citi smīkņāja, tagad smīkņātāji tup divniekukaraļos un nejēdz kur likties un pie kura pasniedzēja vispār skriet galus savilkt kopā un vai vajag skriet...jo visvieglāk jau ir aizbraukt Zemenes lasīt(tas piemēram tikai). Tā kā es pat nezinu, ko te LV darīt, ja cilvēks nevar darīt to, kas patīk un ar to pelnīt sev iztiku.
Jēga no karjeras izglītības skolā, ja stundas vada pedagogs ar n tajam augstākajām izglītībām un pelna ...hahahaha...laba motivācija jaunietim iegūt augstāko izglītību un studēt. Varētu jau gari te takstīt, bet galveno domu, ceru, ka sapratāt..
Vieglāk ir nokārt rokas, nekā sākt no jauna!
Jauniešiem šo vajag audzināšanas stundās rādīt.
Kaut manā laikā būtu bijusi tāda karjeras nedēļā un kāds būtu palīdzējis izvēlēties virzienu. 40 gados saprast, ko vēlies, nav patīkami, zinot, ka būtu bez maz jāizrokas līdz Ķīnas mūrim, lai tagad vēl ko sasniegtu bez nekādas nepieciešamās izglītības.
Mans dēls atsakās iet studēt, jo uzskata, ka LV nav jēgas. Kļūšot par mūziķi... Vai arī tā nav tikai mūsu problēma, bet lielāka? Jo valda šis uzskats, ka Latvijas studijām nav vērtības?
Vau, vada Rēders, cik forši! Vakarā jānoskatās. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.