Lietotājvārds
Parole
Kāpēc skolotājam jāveic dalīšanas funkcijas...pusdienu naudu vākšanas funkcijas, apdrošināšanas aģenta funkcijas...u.t.t. Nav jau tā, ka būtu ļoti grūti, tomēr aprobācijas parauglapā nav paredzēta ailīte obligātajiem un gadījuma rakstura pasākumiem audzinātajam (aizvest uz ēdnīcu, pastāvēt klāt, aizvest uz garderobi...), tomēr visi aizņem pietiekoši daudz laika.
ļoti patīkamas ziņas!!
vidusskolniece 03.11.2014. 20:58 Jūtu līdzi! :) es atceros to bada sajūtu, kas sāka mocīt kopš kādas 7. klases džekus, un ap vidusskolas laiku jau visus, visi nesāmies kā aptrakuši uz ēdnīcu, bijām gatavi arī sīkajiem viņu tiesu notīrīt :))) Bāc, un tad vēl ja bija jānoskatās, kā tie šmurgas vēl ņergājas - tas negaršo, šito neēdīšu... brīžam bija tā, ka biju gatavs aprīt tāda ķēma karpeļu biezeni ar kotleti un visu viņa speķaino roķeli, kas to kotleti baksta ;)))) Jā, varēja jau nu gan arī lielajiem kaut ko atmest, būtu visiem par labu.
un kur tad mani šodienas augļi un dārzeņi?:/
Nu... Mūsdienās pirmklasniekam pērk Samsung Galaxy S... Bet jārūpējas taču par veselību un jādot tie veselīgie "našķi", ja tos var tā saukt...
vidusskolniece 03.11.2014. 20:58:47
žel tikai, ka našķus nedod vidusskolēniem, kuriem nereti jāsēž skolā daudz ilgāk par pamatskolas skolēniem, un ir grūti skatīties, kā visi mazie skrubina burkānus, ābolus, bet mums-nekā! kaut reizi varēja iedot.. ;D
Jā, jā, tik atvērti skatās, ka viņu vietā nu viss tiek novelts uz skolu - lai šo "atvērto" vecāku atvasēm gan pieklājīgi uzvesties, gan veselīgi ēst, gan valsti un vecākus cienīt iemāca un ko vēl tik ne ;-)
Ez skins EZ lyf!
Es arī gribu burkānus, bet katru gadu jāēd āboli, kuri nemaz nav garšīgi, garšo pēc pagraba.
Kopš kuriem laikiem augļi un dārzeņi ir pieskaitīti pie našķiem? Saprastu vēl, ogas...
Strādāju skolā, šodien dalījām mazos burkānus paciņās, bērni ļoti kāri tos ēda, smaidīgi, priecīgi, neviens burkāns ne pa klasi, ne pa skolu mētājamies uz zemes netika manīts.Kurš negribēja ēst, ielika somā.Pozitīvi!
Skolotajiem tas nav jadara. Pirmkart tas jadara gimene. Skolotajam nav jaiemaca Jusu berns esr veseligi.
Mūļķības! Tieši jaunie vecāki ir tie, kuri beidzot skatās uz pasauli atvērti! Paaudžu maiņa beidzot reāli notiek un vecāki vairs nav padomju laika produkts - closed minded, aizspriedumaini, kompleksu un depresiju veicinoši! Galvenais ir atteiksme un daudziem mūsdienu vecākiem tā ir! Protams, vienmēr būs arī urlīgi, nedomājošie,kuriem viss vienagla, bet tā jau ir atsevišķa pasaule, diemžēl.
Ir jau, ka iemet somā un tā arī paliek, tomēr skatos, tā gluži nav, ka nekad un nemaz. Nereti ir tā, ka skolā ne, bet mājās, mājasdarbus skrubinot, noskrubina arī tos burkānus. Manuprāt, ļoti labs pasākums.
skolēns 03.11.2014. 15:49 Nu neko, vazin, jāmirī nost! Nez, tad, ja vienam klasē ir alerģija pret saldumiem, citi pārstāj klasesbiedrus ar končām cienāt? :)
Un ko darīt ja ir alerģija no augļiem (āboliem, bumbieriem u.c)?
Sāku saprast ka šī jauna vecaku paaudze, saviem bērniem neko daudz nemaca, cerot ka skolā visu iemācīs. Tāpēc arī ir nezinoši, vārgi, bieži slimo un nesagatavoti skolas dzīvei,
Kaapeec visu atkal novelam uz skolotaaju? Taadam noluukam tacu ir skolaa esosaa eedniica un taas darbinieki! Galu galaa arii nestraadaajosiem vecaakiem ir jaabuut laikam un interesei to visu paarbaudiit!
Mans puika drīz sāks iet skolā, es taču nezinu, kā šobrīd skolotāj dara
Paldies par pamācību! Visticamāk, ka skolotāji paši diez vai aizdomātos pievērst uzmanību veselīgam uzturam, veselīgajiem našķiem....
Labrīt! Šī akcija skolās rit jau trešo gadu, skolēni labprāt ēd gan ābolus, gan bumbierus, neviens nav jāmudina!
Prieks! :) Labi, ka tas būs visās skolā, ne tikai izredzētajās un bagāto pašvaldību skolās! :)
Pieradumam pret veselīgu pārtiku vajadzētu būt izveidojušam jau mājās. :) Skolotāji ar to nevarēs cīnīties.
Varbūt skolotājiem sākumā būtu vērts pievērst uzmanību, vai skolēni šos našķus patiešām ēd? Es domāju, daudzi var novaiksīties un izmest vai iemest somā. Nu, vismaz sākumā, lai pievērš tam uzmanību un paskubina, pēc tam jau izveidosies pieradums.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.