Lietotājvārds
Parole
Santa, man šķiet, ka tu pati esi uzaugusi kādā bedrē!!!! Tāpēc arī tā spried! PĒC TAVIEM IZTEIKUMIEM VAR SPRIEST PAR TAVU ATTĪSTĪBAS LĪMENI! Skola tikai var nožēlot , ka ir arī tādi eksemplāri, kuri ir,,stiepti aiz ausīm".
Mācos šeit, patīk, ir labi, ja tikai pats gribi mācīties! Tik daudz pasākumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mana labākā skola- skolotāji atsaucīgi, vienmēr sirsnīgi, labi. Iemācījos daudz, eksāmenus liku labi, daudz sporta un visa kā! Tiem, kas raksta :-(, paši nenovērtē to, ko skola devusi. Rīgas Jāņa Poruka vidusskola - mana labākā skola! Nācīet visi mācīties!
Atbraukšu atvērto durvju dienā - kādreiz šeit mācījos, pabeidzu 12.klasi, tagad studēju augstskolā. Visi mani klasesbiedri arī studē. Santa, tevi laikam no skolas izmeta, tāpēc tā raksti. Uzskatu, ka šajā skolā ir labi skolotāji!!!!!
Es mācos šajā skolā jau daudzus gadus . Kā var runāt par zemu līmeni, ja es pazīstu cilvēkus, kuri pēc mūsu skolas ir iestājušies lieliskās augstskolās un arī par mūsu skolu ir ļoti labās domās. Ja pašam negribas mācīties, tad arī viegli ir nomelnot skolu un skolotājus. Mūsu skolā ir daudzi lieliski skolotāji. Skola aug un mainās katru gadu. Atnāciet un paskatieties paši.
Es arī mācījos šajā skolā.Ja godīgi,brīnos,ka tā vēl nav aizklapēta,tāda bedre,līmenis ļoooooti zems.
Mana skola,super, kas vēl nemācās-iesaku!!!:-)
Super, braukšu 27.aprīlī!
Skola laba, visu ko dara interesantu, mums katru dienu ir pasākumi, sports, braucam ekskursijās. Es nu gan nemainītu. Un virzieni - baigi interesantie.
Patīk skola, kurā mācos ????
Mazai skolai labs līmenis - skolēni tiek iesaistīti mācību uzņēmumu veidošanā, dažādos pasākumos, kas saistīti ar policijas darbu. Labs ZPD līmenis, aizstāv pilsētā. Ir ļoti labi skolotāji - mūzikas skolotāja Jogita pasniedz interesantas stundas, ķīmijas skolotājs tāpat, arī valodu stundas ir augstā līmenī, kā arī matemātikas skolotāja Arta venmēr atbild uz mūsu neskaidrajiem jautājumiem un mācību vielu skaidro, kamēr saprotam. Vienmēr iespēja nodarboties ar sportu, piedalīties sacensībās.
Mācījos skolā, ir skolotāji, kuri ir labi pret skolēniem un atsaucīgi,bet ir arī tādi, kuri runā ātri un neskaidri , uzdod neparedzētus darbus un, ja man būtu izvēle vēlreiz mācīties kaut kur, es visticamāk izvēlēties citu skolu!
Viss čiki ir tagad, skola forša... bijušajam sliktas sekmes laikam bija, tāpēc tagad zobs uz visiem...
Programmas labas, sports ļoti labā līmenī, mazās skolas sasniegumi ļoti lieli šajā jomā.
bijušais skolnieks 19.04.2016. 22:38:13
acīm redzot skola dara visu lai tomēr saglābtu savu eksistenci. piedāvātās mācību programmu iespējas skan jau skaisti, bet patiesībā šai skolā mācas jaunieši, kuriem nav pa spēkam piedāvātais mācību līmenis. Visi mācīties spējīgie jau sen ir gabalā, jo viņi apzinās kāda ''bedre'' patiesībā šī skola ir.
Ļoti interesanti piedāvātie virzieni, kādos piedāvā mācīties, citviet tādu nav.
Jauki, būs jāaizbrauc paskatīties! :-)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.