Lietotājvārds
Parole
Vispār teātris. Tas pats galvenais arodbiedrības vīrs televīzijā pat neprata pateikt kas tā par sapulci. Vēl tie saskaņas centra vīriņi, vēl 1,. maijs, kas liek atcerēties tos laikus, kad mums visiem OBLIGĀTI bija jāiet parādē. Prptams, ir cilvēki, kam tas pagājušais laiks saistās ar ļoti labām atmiņām (blatiņiem, iepirkšanos zem letes, dažādām privilēģijām). Tie arī tad gāja ar sajūsmu parādē. Es neesmu starp tiem. Es tur neiešu un aicinu neiet arī citus. Neviens pat nav uzskatījis par vajadzīgu mūs informēt, kas tad runās šajā sapulcē.
Nē, Priedīt... neuzticība arodbiedrībām ir secinājumi kas radušies no līdzšinējās pieredzes. Gan savas, gan jau sen viņsaulē aizgājušu cilvēku pieredzes... Izlasiet kaut vai šo, pirms 100 gadiem tapušo domu fragmentus: "Arodbiedrības arvien mazāku vērību pievērsa strādnieku patieso interešu aizstāvēšanai un nonāca pat tik tālu, ka tās vispār vairs neuzskatīja par vēlamu novērst plašo darbaļaužu masu sociālo un kultūras postu: varēja draudēt briesmas, ka, apmierinot masu vēlmes, tās turpmāk nevarēs izmantot kā gļēvu bezgribas cīņas ieroci." --- "Pamazām mainījās arī mani uzskati par /.../. Tās bija pašas smagākās pārmaiņas manī. Šīs pārmaiņas man nozīmēja daudzas dvēseles cīņas. Tikai mēnešiem ilga prāta un jūtu cīniņa rezultātā uzvara sāka nosvērties prāta pusē. Divus gadus vēlāk prātam pievienojās arī jūtas, lai turpmāk tās kalpotu prātam kā visuzticamākais sargs un brīdinātājs."
Ārēji paustā neticība arodbiedrībām ir iekšējā neuzticība sev. Kamēr arī Latvijā nebūs pilsoniskas sabiedrības, kad visi cenšas kaut nedaudz piedalīties savas valsts dzīvē, turpināsies politiskais karnevāls. Starp citu, vai neticīgie arī Latvijas Republikas simtgadi novērtēs tikpat zemu un formāli, kā vēl viens ķeksītis. Akcijas nosaukums gan ir neveiksmīgs, vajadzēja ne vairāk par 4 - 5 vārdiem.
Solās būt bezzobains un pilnīgi bezjēdzīgs pasākums...
1.maijs ir svētdiena un brīvdiena. dīvaini, ka arodbiedrības izvēlas tieši tādus datumus, laikam lai būtu maz apmeklēts pasākums, bet ķeksīti varētu pievilkt.
zxcv @Līga 20.04.2016. 00:53:59
1.maijs nav brīvdiena, labrīt. :) Organizatori tieši uzsvēra šī datuma izvēli, jo tā ir dabaļaužu solidaritātes diena. Diezgan loģiski, manuprāt.
Baidos, ka 1.maijā, brīvdienā, pazudīs šīs akcijas nozīmīgums, daudzi varbūt pat īsti nepamanīs.
Hahaaha, rīkotajā mītiņā piedalīsies visu arodbiedrību pārstāvji! Gribu redzēt, kā atnāks vismaz viens švītīgs gaisa kuģes apkalpes loceklis uz šo akciju. Jo LBAS taču ir apvienojusies arī Aviācijas darbinieku arodbiedrību federācija! :D
Veselības aprūpes problemātika tik plaša spektra akcijā nepazudīs, bet izglītības gan, manuprāt!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.