Lietotājvārds
Parole
Sveiciens Dievmātes Patvēruma svētkos,kad pasaules Valdniece kopā ar praviešiem, apustuļiem, svētītājiem, mocekļiem un visiem svētajiem lūdzas par visu kristīgo pasauli un apklāj visus ar Savu Dievišķo plīvuru. Huntas okupētajā ukrainā jau 3 pareizticīgie priesteri nogalināti kā boļševiku laikā, attopieties huntas pielūdzēji.
Tas ir tas pats, ja kāds sāks dziedāt Krievijas himnu, kad ienāk Latvijas prezidents. Uz ko tas puisis cerēja, es nezinu.
Es ceru ka pasaules karš III nenotiks. Bet tika pareģots ka nākamajā gadā tas notiks. Un daudzi cilvēki nomirs.
Ē, ko? Vai es patiešām pareizi izlasīju komentāru "Krievijas okupētajā Krimā? Nu ja,nu ja. Tagad visu vainos Krieviju un krievus." To patiešām raksta cilvēks, kurš a) prot rakstīt latviski b) nedzīvo Krievijā c) nepārtiek tikai Krievijas ziņām ?! Ja tā, tad kristikajai domāšanai ir pastardien klāt... Man likās, ka tikai nozombētajiemTtālajos Austrumos nav skaidrs, ka Krimu ir okupējusi Krievija.
Krievijas okupētajā Krimā? Nu ja,nu ja. Tagad visu vainos Krieviju un krievus.
Interesanti, Ukraina arī piedalās Erasmus programmā? Ja tā, nevaru iedomāties, ka kāds ārzmeju students (kaut vai no Latvijas) vairs gribētu uz turieni braukt...
Alvis Hermanis 1:1 man dvesa cerību - tā teikt, Jaunā Padomju Savienība, ko Putins ceļ, nav ilgtspējīga, arī tā varbūt piecug adu laikā sabruks - to pašu ekonomisko iemeslu dēļ, kuru sabruka pirmo reizi.
nu, kā, gluži kā pie mums padomju laikos. Par izkārtu karogu ne izslēgšanu vien varēja dabūt! Padomju laiku Krievijā un tās "Republikās" ir atpakaļ, ar visu veco. Galvenais, ka šoreiz mēs tajās nepiedalamies...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.