Lietotājvārds
Parole
Ne jau pakāpes ir kvalitātes rādītājs, bet, konkrēta skolotāja personība. Arī ne katrs grādīgs maģistrs ir SKOLOTĀJS ar lielo burtu.
Kvalitāte saistīta tikai ar konkurenci! Lai būtu konkurence jābūt ALGĀM konkurentspējīgām.!
Daiga kļanska-twiterr 21.02.2015. 01:11:35
Pedagogu darba samaksas jaunā sistēma nokopētas no Anglijas izglītības sistēmas.... Piebalgs-Ķīlis jau bija-tagad PAPULE-tikai kopēt-bet savas nacionālās idejs ir....????
Seiles k-dzei jāmet makšķere krūmos,zivis zvejot viņa nemāk,var domāt par nākamo,piemēram sēdēt kādā valdē.
Seile taču pati ir beigusi Lu 88.vai 89.gadā.....Skolā strādājusi nieku un aizmukusi...ko viņa zina, ko var teikt....
Par kādu kvalitāti ministre runā?! LTV raidījumā režisors Seņkovs teica - uz Pedagoģisko fakultāti iet tikai tie, kas citur netiek uzņemti. Vai tas ir normāli, ka Latvijā pēc IZM lapā publiskotajiem datiem no 1700 jaunajiem pedagogiem, kas katru gadu saņem pedagoģiskās augstskolas diplomus , uz skolu strādāt aiziet nepilni 300.?! Somijā studētgribētājiem , kas izvēlas pedagoga profesiju , konkurss ir vairāk kā 10 uz vienu vietu , Singapūrā - seši studētgribētāji uz vienu vietu. Būs profesijas prestižs un konkurētspējīga alga, būs arī konkurss uz pedagogu studiju vietām! Šobrīd mainām likumus un ceram, ka pēc 2 gadu sprinta skolā "Iespējamā Misija" (beidzoties stipendijai) neaizmuks.
Prioritātes 20.02.2015. 11:10:46
Labāk, lai izsakās par skolotāju algām.
Amazing. Ķīlis kaut kā ar tik populistiskām tēzēm nemētājās. Skaidrs, ka kvalitātei nozīme. Kam tad vēl ir nozīme?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.