Lietotājvārds
Parole
LUlla Lulla - piekrītu par tiem vārdiem. Valodu eksāmenos lielā mērā sekmes atkarības no vispārējā intelekta līmeņa. Ja latviešu valodā nezina sinonīmus dažādus un terminus, tad arī angļu valodā no tiem nebūs jēgas.
Agnesei no Lullas Lullas 16.03.2016. 14:05:28
Ahā, viegls.:-) Jā, ja Tu brīvi lieto svešvārdus. Es arī +/_ tiku galā, tomēr esmu droša, ka daži pat latviešu valodā nelieto vārdus paternitāte un maternitāte u.tml.
Lulla lulla, man viņš tīri viegls šķita. Man pat ar čarkstošām tumbām ar pirmo reizi gandrīz visu izdevās izpildīt. Vienīgais, ka grūti tik fiksi pierakstīt un tad vēl ilgi domāju kā rakstās vārds infrastructure :D
"Ieva", visiem tāpat zināms, ka šos eksāmenus noliks malā līdz vasarai un tikai tad labos. Skolotājiem tas ir papildus darbs, strauji tuvojas mācību gada beigas, skolotājiem pietiek citu darbu, ko labot. Turklāt, ja nemaldos, tad šī eksāmenu rezultātu politika strādā par labu tam, lai skolēni paliktu mācīties Latvijā, jo ārzemēs dokumentus prasa krietni ātrāk, savukārt Latvijā pieteikšanās studijām sākas uzreiz pēc atsestātu saņemšanas. :)
Kādēļ rezultāti būs zināmi tikai jūnija beigās. Bērniem būs izlaidums un pat tad viņi nezinās eksāmena rezultātus, kurš kartots martā!!! Kādēļ nevar paziņot rezultātus atrāk? Domāju visi to gribētu.
Lulla lulla 15.03.2016. 19:48:11
Vilibald, Tu pats šo tekstu dzirdēji?
Lulla lulla - a ko tad tu gribēji, lai ir viegls no sērijas "Mazuļiem par zvēriņiem"?
Lulla lulla 15.03.2016. 17:06:36
Klausīšanās daļā bija grūts teksts par Kopenhāgenu!!!
Latviešiem - varbūt. Krieviem un citu mazākumtautību jauniešiem ar angļu valodu ir švakāk. Sevišķi, izruna.
Veiksmi un izgturību, sākoties eksāmenu laikam!
Lai veicas!
Vieglākais no eksāmeniem. -_-

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.