Lietotājvārds
Parole
Nekas, nākamgad būs skolotāju deficīts!!! Ja piepildīsies solījumi par 36 vai 40 stundu darba nedēļu, saglabājot 21 vai palielinot uz 24 kontaktstundas, tad piemēram, Rīgas 3. Valsts ģimnāzijā ar šobrīd strādājošiem 70 skolotājiem būs par maz, vajadzēs vēl meklēt jaunus 27 kolēģus!
Sen jau vajadzēja apvienot bērnudārzusa ar sākumskolām un no 6. klases katrā lauku rajona centrā pa ģimnāzijai. Ja vēlamies, lai cilvēki savus bērnus sūta lauku skolās, tad jāuzlabo to līmenis. Savādāk nav jēgas cilvēkiem laukos dzīvot, jo ne tur darbs, ne izglītība.
Bet varbūt tur ir arī pozitīvie aspekti! Skolas strādās krietni efektīvāk! Vinnests visiem! Nevajag tikai saskatīt negatīvo, ka lauki izmirst utt., ilglaicīgā periodā tas, iespējams, atmaksāsies vēl daudz labāk!
Un tiešām kāds vēl brīnās, kāpēc izmirst lauki?
Hā, nu viltīgi izdomāja IZM - pateikt, ka nebūs vairs nekāda slēgšanas. Protams, tagad var teikt: "Bet mēs taču nekā par apvienošanu neteicām, vai ne?! ;)" kas principā ir viens un tas pats..

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.