Lietotājvārds
Parole
Beidziet gaudot! Jūs to \ļoti labi zināt un zinājāt jau sen, ka nekas nemainīsies un algu jums un citiem neviens nepaaugstinās! Nekad nav grasījušies to darīt! Bet Jūs tik gatavojaties, sēžat un kaut ko naivi gaidāt!!!! AITAS ! Uzneredzēšanos!
No manis prasa lojalitāti, nedodot pretī neko. Es šobrīd gatavojos jaunajam mācību gadam, lai gan vēl nezinu, kāda alga man būs. Kad to uzzināšu, būs par vēlu kaut ko mainīt un doties prom no skolas. Vai tas ir lojāli pret mani, kā pret valsts pilsoni? Jebkurā brīdi var sākties skolu reformēšana mūsu pilsētā un kāds no skolotājiem rezultātā zaudēs darbu. Par viņa sociālajām garantijām un darba iespējām neviens nerūpēsies. Vai tas ir lojāli pret valsts pilsoni? Skolā kolēniem ir tiesības izpausties vidažādākajos veidos: būt nekaunīgiem, pazemot skolas darbiniekus, nemācīties, nemitīgi sūdzēties. Skolas personāls iebilst nevar, jo "nauda seko skolēnam". Vai tas ir lojāli pret valsts pilsoņiem? Klases ir piepildītas ar vecu, nokalpojušu inventāru, jo nav finansējuma, bet mums jāmaca patriotisms un jābūt lojāliem. Vai tas ir lojāli pret mums? Nedomāju gan. Šo uzskaitījumu varētu turpināt. Es strādāju profesionāli, atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas, lai skolēni iemācās tto, kas viņiem jāzina, un lai mums stundās ir arī interesanti. Neprasiet no manis neko vairāk, lūdzu!
Par šo jauninājumu sakiet paldies Intam Dālderim, no Vienotības! :)
TIKAIstreiks 20.08.2015. 18:24:04
VALSTS pie manas LOJALITĀTES piesauc 25 gadus un šogad jau 26 reizi -gadu .Un vienmēr ir bijušas EKONOMISKĀS SITUĀCIJAS, ĢEOGRĀFISKI POLITISKAS.Tā ir nekaunīga aizbildināšanās ,lai turpinātu nemaksāt izglītībai!!!! SKOLOTĀJIEM UN SKOLOTĀJU BĒRNIEM JĀTURPINA CIEST ??
Mani nevajag nedz pārbaudīt, nedz pievērst uzmanību man! Tā jau jūtos kā zem lupas, saņemot grašus! Tā kā pilnībā atbalstu! Tikai prom un mainīt darbu! Tas nekas , ka pēdējā brīdī! Man dzīve viena! Ejiet, deputātiņi-māciet paši savus slaistus!
jau vienalga 19.08.2015. 19:09:08
No skolas aizgāju. Valodas zinu. Turpmāk strādāšu tulkošanas birojā! Pietiek man nervus bendēt!
TIKAIstreiks, klau, varbūt vari tomēr nekliegt un nebrēkt! Lielo burtu lietošana visā tekstā bielīdzināma nepieklājīgai bļaušanai.
TIKAIstreiks 19.08.2015. 18:16:14
IKVD, bet staļina laikā bija nkvd. KVALITĀTES DIENESTAM JĀSAPROT , KA KVALITĀTE IR NE VAIRĀK PAR 20 KLASĒ UN NE VAIRĀK SLODZĒ PAR 21STUNDU. UN TO ARĪ LAI PĀRBAUDA. BET VISVAIRĀK KVALITĀTI GRAUJ --NAUDA SEKO SKOLNIEKAM !!!!!!!!
Laaabdien, neskatoties uz lojalitati prieks jus visus atkal sajust blakus gan skolaa, gan e-klasee. Nu, tad skaljas pardomas: Kadas var but algu paaugstinashanas ja valstij 2016 gada budzheta sastadishanas komisija ar Shadurska (bijushais izglitibas ministrs) izsitis 120 miljonus valsts aizsarzibai un brunjojumam. Mutes ciet un uz darbu , turklat neviens jau nepateica, lai sanjemtu no valsts 120 miljonus bus japaugstina akcize degvielai, tatad celsh uz skolu kljus dargaks , bet alga taa pati, veikala piegadaatas preces ari kljus dargakas, bet alga taada pati , jo Straujumas k-dze shaubas pat par 17 erio klaat pie minimalaas. Kads var but algas pielikums, ja valsts gatavojas karam?
Lojalitāte! Lai inspekcija aiziet un iefiltrejas kursos,kurus apmeklē pedagogi.Krievu skolu pedagogi runā tikai krievu valodā,lektori arī lauza krievu mēle,jo redz nesaprot...
Un kā ar lojalitāti tajās skolās, kuras joprojām pilnībā tiek uzturētas no valsts budžeta līdzekļiem, taču mācību valoda tajās ir svešvaloda? Kādreiz, kad šo skolu skolotājiem bija jānokārto vismaz valsts valodas eksāmeni un jāiegūst vismaz minimāla valodas pakāpe zinām kā ar to gāja daudzās Daugavpils skolās. Vajadzīgos papīrīšus viltoja, pirka un vēl visādi interesanti izrīkojās. Dažus pieķēra. Taču šaubos vai visus. Tagad vairs pat nebīstas, ka šo valsts valodas zināšanu nav ne šo skolu skolotājiem, ne skolēniem. Turklāt tas svešvalodas skolas skolēnu naids pret tuvējās latviešu skolas skolēniem ko nākas redzēt ik dienas un pie kura sekām reizēm nākas piestrādāt arī medmāsai un tuvējai poliklīnikai arī ir ko vērts - to izvērtējot uzreiz var saprast kāda nu reāli tā lojalitāte pret valsti šajās skolās ir skolotājiem un viņu audzēkņiem kuriem šī lojalitāte jau no pirmās klases tiek ik dienas mācīta.
Ļoti jauki, ka IKVD pastiprināti vērtēs skolotāju lojalitāti pret valsti, jo ir bezgala daudz skolu ar krievu mācību valodu, kur gan direktori, gan administrācija, gan skolotāji klaji izrāda nepatiku, nicinājumu un pat naidu pret Latviju. Un viņi to dara klaji un atklāti. Skolēni ļoti labi to redz, jūt un arī ir naidīgi, izsmejoši pret valsti. Latviešiem uz šo situāciju noskatīties ir bezgala sāpīgi, un visvairāk sāp tas, ka neko nevar izdarīt, jo skolas direktoram ir milzu vara skolā, kuru viņš arī izmanto. Skolotāja no Purvciema skolas
Ak lojālitāti sagribējās ? ? ? 19.08.2015. 13:27:02
Nesaprotu cilvēkus - skolotājus, kas šādam rakstam var pievienot savu atzinīgo vērtējumu, ka tas patīk. . . . . Patīk, ka turpinās čakarēt, turpinās nemaksāt, bet prasīt to, ko paši valstī nekur nepilda? Patīk?
Ak lojālitāti sagribējās ? ? ? 19.08.2015. 13:21:55
A, vot, lojalitāti lai prasa no tiem , kas tajās valdēs un padomēs sēž. Tos arī lai pieskata, urtauga, inspicē! . . . . Viņu algas 20x - 30x lielākas par skolotāju algām, vēl visādi valstij svarīgi lēmumi jāpieņem . . . . . . Ko kasās pie skolotāja, kas pielīdzināts algas ziņā melnstrādniekam-bomzītim? ? ? Atlaidīs? ! -nu i paldiesDievam!!!!
interesanti 19.08.2015. 13:12:21
cik lojāls ir vergs pret savu vergturi,kurš algas vietā saņem sitienus? vairāk kā 20 gadus skolā,bet jau kārtējo reizi augustā nav skaidrības ne par darbu,ne atalgojumu.Ir tikai solījumi un atkal kārtējie neapmaksātie pienākumi, ,,suņu rejas,,.Cerība oktobra sākumā ieraudzīt algas ciparu,lai var paņemt kredītu pirmajam savam mājoklim,jo 2x jau ir atteikts tāpēc,ka algas cipars(par 2 darba slodzēm)ir par mazu.Īres ir ļoti lielas un izdzīvošanas izmaksas ar katru gadu paaugstinās un par nākotni jau gadus 25 nekas nav skaidrs,tikai sola,sola un sola.
Ak lojālitāti sagribējās ? ? ? 19.08.2015. 13:09:41
Laba karikatūra dienā par skolotāju tikumības mācību, kura ir skolām uzspiesta mācīt obligātā kārtā, bet kārtējo reizi ierēdnelīši ministrijā pie lepnām algām un ikmēnešu atvaļinājumiem nav pat pacentušies vadlīnijas izstrādāt... . . . . Kur nu vēl pašu tikumību..... . . . . , kad oficiāli valstī atļauti praidi, bet tikumība jāmāca....
Ak lojālitāti sagribējās ? ? ? 19.08.2015. 13:06:22
Katru gadu , katru nedēļu prese tik raksta: "skolotājiem augs atalgojums", "skolotājiem algas pielikums gaidāms", "skolotāju atalgojums palielināsies", "skolotāju atalgojumā izstrādās jaunu modeli, kas ļaus saņemt vairāk"...... . . . . Tā gadu no gada. . . . . . . . .Tad kur gan ir visi modeļi, visi pielikumi, viss tas milzīgais atalgojums, par ko raksta? Katru gadu UZ PAPĪRA ir amatalga 420 eiro. Uz rokas par 1/3 mazāk. "Arodbiedrība" smejas par skolotājiem, jo saņem savās algās tūkstošus no biedru saziedotajām naudām, dzīvo zaļi, streiku fonda nav, tātad.......... Lojalitāte?
Ak lojālitāti sagribējās ? ? ? 19.08.2015. 13:02:06
Un kā tad ar LOJĀLU ATALGOJUMU SKOLOTĀJIEM, kur min. alga valstelē = ar skolotāju amatalgu. Kad tiks atdotas 2008. gadā par 50% samazinātās skolotāju algas? ? ? . . . . . . . . . . . . .2008. gadā alga - 420 eiro. Pagājušajā gadā - 420 eiro. Šogad 420 eiro. Nākošgad 420 eiro. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Cenas aug. Maksājumi aug. Nodokļi aug. Prasības aug. Pienākumi aug. Minimālā alga aug. SKOLOTĀJU ALGA NEAUG. Lojalitāte? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kas tā tāda?
Neko jau nesaku, taču smejos gan skaļi jo tagad visi skolotāju kunksti par mazajām, netaisnīgi atņemtajām un neatgrieztajām aldziņām, solījumi streikot, protestēt un citādi gražoties, dumpoties, sacelties un niķoties, klusa valdības nopelšana par dažnedažādām netaisnībām pret nabaga pedagogu rasi skolotāju istabās pie kafijas tases var tikt mierīgi tikt pasniegta kā nelojalitāte pret Latviju. Tā ka ja līdz šim neizkarojāt kaut daļu no tā kā gribējāt, tad tagad mut' ciet'.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.