Lietotājvārds
Parole
Dari pati vairāk!!! Šajā mācību gadā pedagogiem ir mazākas algas nekā pagājušajā mācību gadā!!! Kāpēc???
Uzrakstiet paši novada laikrakstam un citiem masu saziņas līdzekļiem par savu skolēnu un pedagogu panākumiem! Esiet aktīvāki!
Novadā notiek erudīcijas konkurss 9. klasēm par vēstures tēmām, organizē ģimnāzija. Piedalās komandas no visām novada skolām, izņemot pašu ģimnāziju. Vai domājat, ka piedalījās kaut viens pārstāvis no izglītības nodaļas? Vai domājat, ka šāds (patriotismu audzinošs ) pasākums tika atspoguļots novada laikrakstā? Smagi maldāties. Novada izglītības nodaļa to veiksmīgi ignorēja, tāpat kā visu laiku uz to neattiecas cits patriotisks pasākums - Kalpaka svētki Liepsalās. Vai tikai tas nav tāpēc, ka šādos pasākumos uzvar parasti mazās pamatskolas, ne lielās vidusskolas? Tad kur nu ir tā labākā izglītība?
Novada izglītības nodaļas vadība noklusē vienas lauku skolas 3 kolēnu uzvaru viena priekšmeta olimpiādē 3 novadu konkurencē. Nevienās ziņās tas nekur neparādās, avīzē netiek ielikta informācija kā parasti to dara par citām olimpiādēm. Uzzinot rezultātus viņi saka - Kā tas iespējams? Tāpēc neviens nezina, ka arī laukos ir labas skolas, noklusē.- Atzīmē tikai ģimnāziju skolēnus. Skumji bet fakts.
Pieprasu ministres demisiju!
Jā, tieši tā. Ja vērtīgas ir zināšanas, tad vajag sākt no gala - ar zināšanu sniedzēju novērtēšanu.
Pļāpas vien, pļāpas vien. Bez seguma
Zināšanas Latvijā ir vērtīgas,lai padarītu valsti vērtīgāku.....bet kā ar zināšanu sniedzējiem,cik tie ir valstij vērti?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.