Lietotājvārds
Parole
Ķīlis ar mūsdienīgiem apgriezieniem un domāšanu. Man arī ļoti patika Ķīlis.
Ķīlis piebeidz izglītības sistēmu. Un plus visam - alkoholiķis. Nezin nezin, kas tad tagad bridīs tos dubļus tālāk. Druviete - malacis. Pilnīgi pareizi - neievēlēja - tātad nav ko iet par ministri. Tur ir 100 jaunas galvas, lai strādā.
Urrā,beidzot nost
Ak, vai cik stulbi... 07.10.2014. 17:35:06
Pirms vēlēšanām no informācijas radio, tv, internetā pat sētas mietam bija zināms, ka Izglītības un zinātnes ministrijā sportu ņems nost un ministriju vadīs zaļzemniece Dana Reizniece-Ozola. Mēs skolā sapriecājāmies, izrādās par agru, jo Reizniece tiekot stūrēta uz satiksmes ministriju...
Tik daudz pieļautu kļūdu kopā ar Koki u.c. Dosim citiem domājošākiem vietu....
Ne tā sliktākā šī amata veicēja mūsu IM un labi prot runāt, BET VĒSTURES priekšmeta SABOJĀŠANU piedot nevaru. Un pirms iepriekšējām vēlēšanām ar šo lietu pati ļļļļoti lepojās.
skolotājiem vajadzētu tomēr prasīt, lai Druviete pabeidz iesāķto
Visu cieņu ministrei- patiešām inteliģentam, godīgam cilvēkam, kas prata savu viedokli kolosāli argumentēt. Izglītības joma būs zaudētāja!
Lailiņ, tas malacis tik daudz koku nevajadzīgi sagāza, ka Druvietei nācās daudz pastrādāt, arī pazaudētos miljonus meklēt
Žēl! Beidzot bija cilvēks, kas sadalīja atbildību starp vecākiem un pedagogiem. Atbalstīja skolotājus un saprata, ka nevar gaidīt labus rezultātus eksaktajās zinātnēs, ja sākumskolā nav iemācīta mehāniskā atmiņa (dzejoļi no galvas, terminu SAPROTAMI, vienkārši skaidrojumi...) Vai tiešam atkal būsim "purva bridēji" bez skaidra mērķa un rīcības?...
Es, protams, to teicu par Inu Druvieti, nevis Ķīli.
Paldies Dievam!!!
Manuprāt, gudrs un sakarīgs cilvēks.
Redzēs, redzēs, vai būs labāk... No vilka lācim ķetnās.
Lai veicas turpmākajā karjerā!
Nekas pret Druvieti personiski, bet tā būs labāk. Man ļoti patika Ķīlis. Degsme, idejas, godīgums, bet pats galvenais - PRĀTS. un nevar pārmest, ka nesadarbojās vai bija pārāk revolucionārs - tā vājprātīgā birokrātija var nobeigt ikvienu... Malacis.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.