Lietotājvārds
Parole
apetīte rodas ēdot 15.03.2016. 17:54:27
To saka cilvēks, kam mana alga ir 1-2 dienu kabatas nauda. Man samaksāts tiek tikai par daļu, tur var sēdēt vienlaicīgi vairākās vietās un katrā pelnīt "ne jau manas 5 mēnešalgas".
420 uz papīra un vēl ietaupīt, lai pats pelnītu.................
Man nav skaidrs, ar ko vispār pašlaik nodarbojas Latvijas Banka? 'Tās funkcijas pēc eiro ieviešanas būtiski samazinājušās! ...un arī atbildība! Nekas gan nav dzirdēts par tās štatu un algu konsolidāciju. Vai strukturālās reformas LB vispirms nevajadzētu veikt savā iekšienē pirms vīzdegunīgi ar pirkstu bakstīt uz citiem?
Izglītībā nauda tiešām tiek tērēta uz velna paraušanu, jo tak nav nevienas pārbaudes dari ko vari. Mirušās dvēseles ik uz soļa sevišķi tehniskajā personālā
Rimševics ... viens no retajiem, kas saprot?... 15.03.2016. 12:19:06
...viens no retajiem, kam regulāri tiek izmaksāta MĒNEŠALGA, kas atbilst ierindas skolotāja 2,5 gadu algai !!!!!!................ viens no retajiem, kas neredz neko šai valstī, kas neskar viņa krēslu vadītāja amatā un nekavējoties redzēs visus tos, kas šo krēslu var un spēj apdraudēt!!!!!! - un skolotāju algu celšana kaut par 5 eiro ar izrietošajām sekām var to apdraudēt!!!!!!!!!!!!.............. Rimševicam rūp izglītība?? -phe, tur jau visiem kaķiem jāsmejas!
Rimševiča kungs runā nevis kā baņķieris, bet kā politiķis. Ja viņš runātu kā baņķieris, tad teiktu, ka Latvijas ekonomika atdziest tāpēc, ka nav pirktspējas, jo ir zemas algas un nav inflācijas. Ir vajadzīgs patēriņš, nevis taupība. Starp citu par taupību un strukturālajām reformām tikpat nežēlīgi runā arī Belēviča kungs. Te nu viņus vieno kopīga rietumnieciska orientācija. Homo hominem lupus est. (Cilvēks cilvēkam ir vilks) Būtiski ir tas, ka strukturālās reformas mērķis ir it kā labs, jo arī skolotāja darbs jau sen bija jāformalizē - jāieliek 40 stundās. Taču to gandrīz nav iespējams izdarīt, jo šis darbs (un arī ārstu darbs) ir ar dzīviem, nevis algoritma (Beleviča termins) cilvēkiem, protams, arī bērniem. Šādām strukturālām un galvenais, nepiekāpīgām reformām parasti seko adekvāts rikošets (atsitiens) un nedod Dievs, lai nenotiek tā, ka šie "intelektuāļi" pēc kāda laika nesāk taisnoties, ak, mēs jau tā negribējām. Taču vēsturei ir dīvains niķīs - atkārtoties.
Man gan liekas, viens no retajiem, kurš saprot, kādā virzienā LV jāiet...
Rīdziniece 15.03.2016. 10:50:53
Var redzēt, ka viņš no abām nozarēm (izglītības un veselības) nezina ne tik, cik melns aiz naga.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.