Lietotājvārds
Parole
direktori beidzot ir jārotē... 21.03.2016. 17:05:24
Mums skolā administrācija jau tagad saņem lielu algu, kvalitātes pakāpes ir direktores stingra prasība-OBLIGĀTI! Vēl obligātāki ir kursi- par jebkuru tēmu pilnīgā bezjēgā. Skolā pie sienas ziņojuma dēļa ir skolotāju apmeklēto kursu stundu skaits. Kauns skolotājiem, kuri strādā skolā un neskraida mācību stundu laikā pa kursiem. Direktore sanāksmēs lepojas nevis ar skolēnu sasnegumiem, bet skolotāju kursu apmeklējumiem, nodoto makulatūru kilogramiem un visādām figņām. Kamēr skolotāji skraida pa kursiem viņus skolā aizvieto mācību stundās arī pati direktore, mācību daļa un jebkurš, kurš brīvs. Par kādu mācību kvalitāti te var būt runa. Vai kāds varētu beidzot iestāstīt skolu direktoriem, ka izglītību iegūt tikai ar kursiem nevar, ar kursiem var tikai pilnveidoties. Tās briesmīgās kvalitētes pakāpes it kā ir piemaksa pie darba algas. Izsmiekls! Mūsu direktore to ļoti veikli izmanto, lai samazinātu samaksu par stundām (samazina stundas), tad pieliek to pakāpju āsins naudu" un mute jātur, jo alga tāda pati kā pirms tās obligātās pakāpes iegūšanas. Grimstam purvā ...
Intersanti , kura vieta vinsh perk to zaaliiti, pec kuras uzsmekeshanas nak valja shis idejas?
Solīt sola, bet nedeva.... Un tā pa riņķi no gada uz gadu..
vēsture māca 17.03.2016. 08:56:18
ASV vēsturē prezidentus par nederīgiem likumiem nošāva, tā ir demokrātijas valsts. Protams, mēs nešausim, bet demisiju par varam pieprasīt gan un nekavējoties! SLIKTA SAIMNIEKS NEBARO SUNI,LAI TAS BŪTU NIKNS, MŪSU MINISTRS TUR BADĀ SKOLOTĀJUS!
SKOLOTĀJI! KAD JŪS SĀKSIET RĪKOTIES?! Kur ir streiks? Par šo atklāto kakāšanu uz galvas jua kopš 1991.gada? Kur ir JŪTAMS, SABIEDRĪBAS DZĪVI PARALIZĒJOŠS STREIKS?!
Pēc rakstura, esmu mierīga, bet Šadurska tukšie solījumi mani tā uzvelk, ka vārētu ''bliezt'' ar pannu pa pakausi. Ar to pašu pannu, uz kuras cepu kartupeļus, jo, kaut kā, jāizvelk līdz algai!!! Saprotu arī to, ka pannas ''belziens'' pienākas ne tikai Šadurskim. Valdības milzīgā naudas rīšanas negausība nav apturama!!! Tā es varētu rīkoties ar pannu visus 3 solītos gadus! Te var līdzēt tikai dūres! Nekas cits vairs nelīdz!
Skumji par to, ka cilvēks, kurš izvēlējies savu profesiju- skolotājs- ir spiests meklēt papildus darbiņus, lai piepelnītos, ministrs ieteica - vai nav jauki, ja skolotājs no rīta piestrādā par šoferi un atved bērnus uz skolu, pamāca stundas un tad atkal par šoferi...PAZEMOJOŠI, jo reāli neaizsargāti jūtas pedagogi. No mazajām skolām visus uz lielajām- spēcīgajām- rezultāts- ielas bērnu skaita pieaugums, jo lielā barā, ne visi tiek laipni gaidīti... īpaši ja laucinieks, tiek pilsētvidē. Un ko tad darīsim ar tiem skaistajiem Latvijas laukiem, no kuriem ar varu sadzenam jauniešus uz pilsētām.... Naivi cerēt, ka tie būs tie, kas izmācījušies pilsētas skolās vēlēsies atgriezties iztukšotajos laukos... Nu kaut kā tā Krilova fabula nāk prātā par to līdaku, vēzi un gulbi...
Mūsu skolā mācību daļas vadītāja ar putām uz lūpām sūta e-pastus un iesaka pievienoties kvalitatīvajiem skolotājiem. Izskatās, ka pati tic tam, ko raksta. Viņai laikam ir tā 3.pakāpe iedota, bet tikai tāds sīkums, ka pašas priekšmetā ceturtdaļklase nesekmīga. Interesanta viela pārdomām, varbūt kāds žurnālists vai ministrijas ierēdnis varētu papētīt, ir vai nav jēga pakāpēm. Man domāt, ka jēga ir nulle.
Ja jau tās ir it kā kvalitātes pakāpes, ko par tām mapēm un uzprišinātām atklātajām stundām veselus 5 gadus pedagogs saņem labu piemaksu, tad būtu labi arī reālajā ikdienas dzīvē šiem skolotājiem būt labākiem, gudrākiem, čaklākiem par tiem parastajiem. Bet vai tā ir? Nē, protams! Drīzāk otrādi! Ieteikums ministram to saprast un ar septembri pakāpes ar visām mapēm ATCELT!
ezis - mušai 17.03.2016. 08:10:53
Kāda ir kvalitāte tavām 40 kontakstundām? Par ko mēs vēl brīnāmies, ka visa izglītības sistēma ir sagājusi grīstē.
Tā kā tagad par 40 stundām (kontaktstundām) saņemu 590 eiro, tad jau vinnēšu veselus 70 eirikus! Urrāā Šadurskim!
skolotāja mazajiem 16.03.2016. 21:37:21
Ziņās dzirdu .....priecīga vēsts pirmsskolai! tomēr varēs sagaidīt paaugstinājumu. ...durskis teica 2017. gadā. Es domāju, ka viņam samisējās, jo bija jāsaka kādā citā 7 gadā. Vēl ar izsmieklu teica: jums varbūt vekseli izrakstīt? Klaji paņirgājās! Pirmsskolas skolotāji, mēs esam bez vērtības no valsts un daudzās iestādēs arī vadītāju puses. Labi, ka mēs pašas zinām savu vērtību. Daudzi vecāki to saprot. Gaidīsim, mīļās! Nezinu, cik ilgi..... Mana kolēģe jau gaida no mākoņa malas,......
Man nav saprotams, kā skolotāji bērnus māca 1.pakāpes un 6.pakāpes līmenī? Virpotāja līmeņi man saprotami. Proti, 6.pakāpes virpotājs prot lasīt rasējumu un detaļu izgatavo patstāvīgi, bet 1.pakāpes virpotājam darbgaldu iestāda un viņš tik rausta kloķi! Kā tie mācīšanas darbi sadalās pakāpju skolotājiem?
Ministra kungs, lūdzu, steidzami atceliet tās skolotāja profesijas godu apkaunojošās "kvalitātes" pakāpes!!! Vai vēl nav aptverts, ka tās nu nekādi neliecina par attiecīgā skolotāja kvalitatīvu darbu. Par labu darbu liecina daudzas citas lietas. Un vēl - atjaunojiet piemaksas par stāžu- skolā nostrādātajiem gadiem jeb uzticību savai profesijai, pieredzi!
Mēs arī savā skolā uzskatām, ka kvalitātes pakāpes būtu atceļams pasākums, skolotājam jau tā deviņas ādas velk nost , kursi(bieži vien bezjēdzīgi) jāapmaksā pašam, ar sēdēšanu pie digitālajām ierīcēm redze jūtami pasliktinās. Šadurskis nav cienījams savas nozares aizstāvis, bet gan nožēlojams, neizlēmīgs politikānis, zēl, ka tā...
skololotāja 16.03.2016. 19:49:36
Streiks, streiks un vēlreiz streiks! Tā arī un muļķos, kamēr mēs paši tam ticēsim.....
Bet kuram tad no viņiem ir taisnība - Šadurskim vai Batņai? Kurš tad neprot rēķinat? Cik tad ilgi var būt kārtējā algu pieauguma solīšana ? Ir jau piegriezies klausīties, lasīt vienu un to pašu....
Durskis nekad nav bijis lēmīgspējīgs, tā ir tikai viņa smaidīgā maska, bet vārdos tukšvārdis un darbos nespējīgs plebejs. Neticiet nevienam viņa vārdam un solījumam.... Es neticu vairs ... Ir jāstreiko ilgi un pamatīgi, kā brāļi lietuvieši, viņi tomēr savu panāca! Pēdējā laikā, kad Durskis parādās televīzijā es ignorēju un izslēdzu to, lai man nebūtu jaskatās viņa "mūlī"...
Šadurskis - malacis, vismaz 60% skolotāju samazināt algu nesola kā Seile. Tas jau ir kaut kas! Un vēl vajadzētu atcelt kvalitātes pakāpes. Un beigt tracināt skolotājus.
skolotāja mazajiem 16.03.2016. 18:11:24
Atnācu no darba ar mazajiem 19 3gadniekiem. Esmu tā piekususi, ka ar ģimeni pat runāt negribas.....Pie šīs ziņas televīzijā dzirdu-------------- pirmsskolas skolotājiem nebūs pielikums nekāds!!!!! Gribas raudāt! Noriebies........, ja runā parastā valodā! Trūkst vārdu, kā tiek apcelti pirmsskolas skolotāji. Jāgatavo iesniegums Satversmes tiesai!
pipec i vsje tut! :-)))
V ministrs atkal kautko lej nākotnes fornā jau tālākā redzējumā, lai 1. gadā var neko diži nepielikt- EST 956 € slodze, LIT- 660 € pirms streika, MĀSA LAT- 420 € bruto joprojām- POZORISČE vai genocīda jauna forma?
Kaut kur kaut kad kādā PSKP kongresā arī svēti solīja, ka jau 1980. gadā dzīvosim komunismā! Ha, ha! Kaut kāda līdzība saskatāma, vai ne?
1150€,примерно столько получает безработный в нормальной, европейской стране а у нас только обещают и кому? Учителям в руках которых будущее Латвии. Интересно, когда Латвия станет частью Европы по уровню жизни и благополучию, а не по бумагам и парадам фашистов..
:D :D :D Vai tad 1. aprīlis jaun klāt? 16.03.2016. 16:19:11
Jāpaciešas? Skolotājiem, kuri ciešas, ciešas, ciešas un ciešas jau kopš neatkarības atjaunošanas, tātad kopš 1991. gada....... cik gadus? ak vēl jāpaciešas?
Ko nozīmē JĀPAGAIDA? Lūdzu atbrīvojiet IZM no darba naudas izšķērdētājus, skolotāja profesijas prestiža grāvējus un nepārtrauktas spriedzes radītājus skolotājos (sākot ar PAPULI)...
bet nepateica , cik reizes pieaugs nodokllu summas un kaadi nodoklli veel buus jaamaksaa!
no comments 16.03.2016. 15:52:11
Affigetj. Tas ir traģiski. Ciparus - studijā! Ko var gvelzt tukšības.
jābrīnās 16.03.2016. 14:27:11
Durskis tāds vēlīgs kļuvis!
Kāpēc runāt par 3 gadiem?Var būt sadalīt pa piecgadēm.PIecgadu plāni iepriekš jau figurēja.!Un-''kā var nesolīt'',arī tas kaut kur iepriekš dzirdēts...Vēsture atkārtojas,jeb vai tas ir politiķu amata kods, plānot tikai plānošanas pēc un solīt solīšanas pēc.Cinisma kalngals.Gaidiet,debesīs labāki būs.
Ja saka, ka būs 1000, reāli tas ir 660. Un tas par 40 stundām!!!
Kārtējie tukšie solījumi, kas vainagosies ar neko, jo pēc 2-3 gadiem būs cits ministrs un jauns riņķa dancis.
Seile solīja pa pusgadu, pa gadu, šis pa trim, varēs nepildīt, jo būs vēlēšanas. Mīļie mani, vai nav taisnība Rimšēvičam, kurš pirms gada pateica, ka naudas nav, algas necels ne ierindas dakteriem, ne policistiem, ne skolotājiem, tikai deputātiem un priekšniekiem ,vadībai, jo mūsu pārējo strādājošo valstij ir par daudz, Valstij nav naudas, jo mūsu ir par daudz- ierindas darbinieku, kas paveic lauvas tiesu darba: medmāsas, ārstu palīgi, ierindas policisti, ierindas skolotāji, jebkuras jomas strādnieki, kas padara smagāko darba daļu, saņem vismazāk.
Tā tas notiek 16.03.2016. 13:02:01
Kārlis Š., nokļūstot otrreiz augstā krēslā , kļuvis pavisam interesants - kas par drosmi ko tādu solīt !
Profesionālie 16.03.2016. 13:00:16
Vai cienījamā Batņas k-ga modelī ir ietverts arī profesionālās izglītības iestāžu pedagogu atalgojuma aprēķins? Jeb atkal jautājums par atalgojuma modeli ir skatīts tikai no vienām pozīcijām un viena "tuvākā krekla"?
protams,ka svešvalodu skolotāji saņems neko,jo kur tad lai es to skolnieku skaitu rauju???????????
Bet rēķini jāmaksā šodien.Arī jāēd, jāskolo bērni ,sevi jāsakopj, medicīnas pakalpojumi,maksas skološanās!!! Man vajag šodien ,nevis pēc trim gadiem ,ja vēl būšu izvilkusi dzīvību! NEZ KĀPĒC MINISTRI SAVAS ALGAS NEGAIDA TRĪS GADUS,BET SAŅEM PĒC STĀŠANĀS AMATĀ.!!! Kauns par tādiem tautas kalpiem.,,bet neko darīt - paši savēlējām!!!
Runa, protams, ir par algu PIRMS nodokļu nomaksas, vai ne? To Kārlītis aizmirsa piebilst? :D
Pēc trīs gadiem Šadurskis nebūs izglītības ministrs, bet jaunam ministram būs savi plāni, koncepcijas un reformas ...
Kurš sola vairāk? 16.03.2016. 12:25:58
Šadurskis sola1000 eiro pedagogiem, Belēvičs - 1600 ārstiem, Māris Gulbis - 1500 Rimi pārdevējām/kasierēm. Kurš sola vairāk?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.