Lietotājvārds
Parole
--------------- 08.10.2014. 21:41:09
Sporta stundas vajadzīgas, par to nav šaubu, tikai uz kuru mācību pr-tu rēķina? Un, manuprāt, tusnīši nepaliks slaidāki un veselāki palielinot šo stundu skaitu. Tajās derētu piedalīties arī mammām, tētiem, vecmāmiņām. Nemainot dzīvesveidu, ēšanas paradumus ģimenē, skolā palielinot fizkultūru, uzstādot prasības virtuvei, nekas nemainīsies. Rēķināšana un rakstīšana gan ies mazumā.
Es ladrāt vairāk sportotu
Laba ideja
PIedodiet, bet gribētu, lai atgriežas - fiziskā kultūra. Kur pievērš pastiprinātu uzmanību stājai un fiziskajam ķermenim, nevis tikai sporto:) Un, ja būtu ministrs - liktu sportu katru dienu. Pirmdien - pilates, otrdien, sporta spēles, trešdien - jogu, ceturtdien - vingrojumi u.t.t. Katrs no šiem ir ar savu ietekmi!
nezinu varbut vajaga
Gudri, aptaukojušies un slimīgi? Diez, vai. Nepiekrītu.
ir svarigakas lietas 08.10.2014. 16:16:57
Sports tas nav tik svarīgs kā matemātika labāk lai ir resni un gudri nekā sportiski un stulbi !!!! :-I
Esmu trešklasnieku klases audzinātāja un manai klasei katru otro sporta stundu visa septembra garumā nāk aizvietot cita mācību priekšmeta skolotājs, jo sporta skolotāja tai laikā artrodas sporta dienās, sacensībās ārpus skolas u.tml. Nepatīkkkkkkkkkkkkk!
---> Sapnis 08.10.2014. 11:44:57
O.k., tad manējās - Māris Verpakovskis. :D
Ahh, kaut manās sports stundās būtu bijusi Inese Radeviča...
Izklausās ciniski, bet padomājiet. Vēlu tikai labu! 08.10.2014. 11:41:35
Jā, citādāk tie mazie tusnīši nemaz nav iepriecinošs skats. Kam būs jāmaksā par viņu ārstēšanu? Tad, protams, visiem viņu būs žēl! Varbūt vienkārši uzreiz audzinām veselus (līdz ar to arī laimīgus,sarp citu) un fiziski attīstītus jauniešus?!
Par skolēnu sporta stundām ir jādomā vairāk - es nesaku, ka to skaitam ir jābūt lielākam, drīzāk jāstrādā pie tā, lai skolēni vēlētos sporta stundas apmeklēt, lai tā būtu atslodze no garīgās slodzes, kas ir pārējās stundās. Nevis, lai satrauktos, kā ticamāk samelot, ka ir aizmirsts sporta tērps...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.