Lietotājvārds
Parole

Noslēdzas mācību gads

29.05.2015. 10:37
V.K. skolotāja 01.06.2015. 09:06:24
VAI AR JAUNO SKOLOTĀJU ALGU MODELI BŪS TĀPAT - KATRS SAPROT KĀ GRIB??? Juta =>> @"Biete" 29.05.2015. 12:50 rakstīja: "Nevienu negribu apvainot, bet, manuprāt, tos IZM likumu rakstītājus vajadzētu nosēdināt 1.klases solā, lai .... mācās lasīt, ko uzrakstījuši (atsauc atmiņā anekdoti par čukču tautības jaunieti, kurš nolēma kļūt par rakstnieku, lasīt neprazdams). Arī mūsu skolā šogad bija tādi pigori, kad atnāca vienas jaunkundzes tētis un paziņoja - MK noteikumos par mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku rakstīts, ka 9. klases izglītojamiem mācības beidzas 2015. gada 15. maijā, un tā kā viņa meita atbrīvota no eksāmeniem, viņa uz skolu nenāks, bet nodarbosies ar veselības uzlabošanu. Un pamēģini pierādīt, ka neesi zilonis, jo nekur nav atrunāts, kas notiek ar atbrīvotajiem, kas viņiem jādara, ja mācības ar MK noteikumiem beigušās!!! Varbūt, forumā ir kās no speciālās skolas, kas tur notiek, jo tur taču visi atbrīvoti!? Paldies, ja atbildēsiet!"
9 klases skolnieks 31.05.2015. 19:56:19
puķes ir jādāvina skolotājiem tā vismaz ir pieņemts. es uzskatu, ka uz liecībām ir jāiet smuki( nevaig jau pārspīlēt) bet pieklājīgas drēbēs. man kauns skatīties uz citiem, kuri nemak saģērbties normāli. man bus izlaidums 12 jūnijā un puķes dāvināšu visiem skolotājiem
Arī skolotājai - 30.05.2015. 17:23:53
Nu priecājieties, nav "lakstu", nav problēmu - nav jāmeklē vāzes, nav jāstiepj mājās, nav jāskatās, kā ziedi mirst vāzē. Labāk lai aug brīvā dabā un zied tur, cik lien. Par to arī var priecāties.
arī skolotāja 29.05.2015. 20:00:47
Jau kuro gadu bērni nāk 1. septembrī un pēdējā mācību dienā kā uz veikalu - saņem liecību un - sveiki! Ne paldies, ne laksta.
es nezinu, kādai vērtību sistēmai ir jābūt cilvēkam, lai PUĶI, CERIŅZARU, vārdu "PALDIES" izskatītu par "kukuli". tālāk jau vairs nav kur.... mums VISIEM KATRU DIENU viens otram vajadzētu DĀVINĀT - puķes, pienenes, smaidus un labus vārdus. Ne tikai svētkos un ne tikai skolotājiem, bet visiem - cits citam. Tad ne vien izglītības sistēma, bet visas Latvijas cilvēku attīstība uzlabotos, jo visapkārt ir tik daudz negatīvisma, ko paši radām.
SARAKSTĪTS IR DAUDZ 29.05.2015. 15:39:55
Bet kāda ir jēga sarakstītajam, ja nav VIENNOZĪMĪGI SKAIDRI pateikts? Ja katrs var grozīt sarakstīto, kā pašam patīk un ir izdevīgāk? Ja visu gadu var nemācīties un traucēt stundas, bet pirms eksāmeniem, kad skolotāji ir aizņemti ar konsultācijām un mācību stundām reizē, vēl atnākt un pateikt, ka ES TAGAD GRIBU MĀCĪTIES, LAI IZLABOTU NESEKMĪGO VĒRTĒJUMU!!!! Tad, kad eksāmens degungalā un mācības beigušās, bet MĀCĪBU GADS vēl nē........ Nu, ko, IZM, vareni esat pastrādājuši1 Varenas reformas, vareni projekti, vareni likumi izglītībā! Bet pats galvenais, ka paši tur IZM katru mēnesi varat baudīt vareni apmaksātus atvaļinājumus un saņemt varenas algas.
>>>> Izskaidroju visiem 29.05.2015. 14:37:06
Pieļauju iespēju, ka dažās Latvijas skolās maija vidū gaisa temperatūra ir bijusi zemāka par mīnus 25 grādiem, ja šis jautājums aktualizējies. Pievienojos Jutai (29.05.2015. 12:50) - "... tos IZM likumu rakstītājus vajadzētu nosēdināt 1.klases solā, lai .... mācās lasīt, ko uzrakstījuši ..."
Izskaidroju visiem 29.05.2015. 14:05:40
Jā, mācības un mācību gads patiešām nav viens un tas pats. Pēc 15.maija mācību stundas nenotiek, bet tas nenozīmē, ka var nenākts uz skolu, jo - skaidri un gaiši - mācību gads beidzas 29. jūnijā. Un noteikumos noteikti ir atrunāts, ka uz skolu var nenākt tad, kad beidzies mācību gads, nevis mācības.
Par mācību un mācību gada beigām. 29.05.2015. 14:03:57
Nu , jā, interesanti sanāk ar to mācību beigšanos. Laikam daudz kas atkarīgs no interpretācijas. Bet, klau, izlasiet uzmanīgi. Jā, teikts, ka 9.kl. MĀCĪBAS beidzas 15.maijā, bet MĀCĪBU GADS beidzas 29. maijā. Tātad uz skolu jāiet, tikai mācības vairs nenotiek, jo bijis jau pēdējais zvans!
mike rider bike 29.05.2015. 13:44:12
YEEEEEH beidzot beizas skola un VASARA IR KLAT!!:DDDDDDDDDDDDDDDDD
No speciālās skolas 29.05.2015. 13:09:21
Mūsu 9.klases skolēniem mācības līdz 29. maijam.
Džordžīi @bez ziediem 29.05.2015. 13:06:16
Nu, kā, protams, ziedus jau nes taču tikai audzinātājai! Un dažkārt kādai mīļai priekšmeta skolotājai. Kādā sakarā lai nestu eksāmena komisijai?? :D :D Tā būtu tīrākā, absolūtā uzpirkšana. Visi skatītos uz to skolēnu maksimāli greizi un sauktu par pielīdēju.
Juta =>> @"Biete" 29.05.2015. 12:50:41
Nevienu negribu apvainot, bet, manuprāt, tos IZM likumu rakstītājus vajadzētu nosēdināt 1.klases solā, lai .... mācās lasīt, ko uzrakstījuši (atsauc atmiņā anekdoti par čukču tautības jaunieti, kurš nolēma kļūt par rakstnieku, lasīt neprazdams). Arī mūsu skolā šogad bija tādi pigori, kad atnāca vienas jaunkundzes tētis un paziņoja - MK noteikumos par mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku rakstīts, ka 9. klases izglītojamiem mācības beidzas 2015. gada 15. maijā, un tā kā viņa meita atbrīvota no eksāmeniem, viņa uz skolu nenāks, bet nodarbosies ar veselības uzlabošanu. Un pamēģini pierādīt, ka neesi zilonis, jo nekur nav atrunāts, kas notiek ar atbrīvotajiem, kas viņiem jādara, ja mācības ar MK noteikumiem beigušās!!! Varbūt, forumā ir kās no speciālās skolas, kas tur notiek, jo tur taču visi atbrīvoti!? Paldies, ja atbildēsiet!
bez ziediem 29.05.2015. 12:49:45
Neviens vairs nenes ziedus eksāmenu komisijai un priekšmeta skolotājam. Laiki beigušies.
Manšķiet, ka tik zemu ir novērtēti skolotāji, nav bijis nekad. Darba stāžs 47 gadi. Sen jau nezinu, kas ir ziedu klēpji vai konfekšu kārbas. 21.gs. patērētāju ssbiedrībā skolēni zina tikai vieni frāzi "Man pienākas". Ar tādu valsts atbalstu tā jau sagrauto izglītības sistēmu pazaudēsim atlikušās vērtības.
cik jau nu tur laimīgi , citiem divas nedēļas vasaras un nekādas liecības nesaņem :D
skolotājs - eksaktais 29.05.2015. 12:22:44
Man darbs patīk. Man nepatīk atalgojums par to.
Es jau negribu nevienu aizvainot vai "iegriezt" kādam! Vienkārši nespaprotu, kādēļ jādara darbs, ja jums tas tik ļoti nepatīk un viss ir slikti!!!!
Atkal jau tikai noriet un sūkstēties, redz, cik grūta skolotājiem dzīve, kā tikai jārukā 24h diennaktīt, 7 dienas nedēļa, 365 dienas gadā. :) Takš beidziet čīkstēt un sūdzēties tikai! Kādēļ tad strādajat par skolotājiem, ja jau redz viss ir tik slikti?! Es vienkārši to komentāru rakstīju bez jebkāda zemteksta vai ļauni domājot.... tieši vakar redzēju Facebook.com bildi ar draudzeni, kura strādā par sporta skolotāju un viņa bija ielikusi bildi ar savu klasi (komandu) un izskatījās ļoti laimīga un atvieglota!!! Arī tā viņa bija pierakstījusi - ka ir tik labi būt skolotājai, jo šajās dienās saņem ziedu klēpjus, brauc ar savējiem ekskursijām, stundas nenotiek utt. Redz, kā, visi tomēr nav tik nelaimīgi un mīl to, ko dara!
Arī mana atbilde Kimam. Ja neziniet, ko rinājat, tad labāk paklusējiet! Atvaļinājums ir 48 dienas, pie tam beigās jāskaita ""miršanas pabalsts", jo par algu to nenosauksi. Kas attiecas uz ziedu klēpjiem un dāvanām- jā, arī man šodien divas māmiņas atnesa konfekšu kastīti. Paldies par to! Diez vai Jūs saviem bērniem esiet iemācījis vismaz paldies pateikt? Un neskaudiet skolotājus, kad jāmaksā ārstiem, pasta darbiniekiem par datora taustiņu klikšķināšanu uc. ""oficiālās nmodevas"", tad gan neviens nebrēc.
KIMAI Kopš kura laika Latvijā skolotājiem brīvlaiks 3 mēnešu, precīzāk, no 1. jūnija līdz 31. augustam, garumā? Tad vēl ziedu klēpji un dāvanas? Tālu esat no reālās skolas dzīves! Sirsnīgi iesaku pieteikties darbam skolā un izbaudīt Jūsu minētās ,,privilēģijas"pēc pilnas programmas! Labu veiksmi!
Pēc MK noteikumiem no eksāmeniem atbrīvotajiem tikai šodien beidzas mācību gads.
segvārds "Biete" (savējie atpazīs) 29.05.2015. 11:04:37
JAUTĀJUMS: arī Jūsu skolā, visticamākais, ir skolēni, kas atbrīvoti no 9. klases valsts pārbaudes darbiem. Ko viņi dara? Vai skolas apmeklēšana pēc 15.maija, kad 9.klases skolēniem beigušās mācības, viņiem ir obligātas, vai arī viņi droši var braukt uz Jūrmalu sauļoties? Vakar biju kursos,viena kolēģe zināja stāstīt, ka ir skolas, kur devītklasniekiem 1/2 maija brīvi (jo ir atbrīvojums). Mūsējie atbrīvotie gan ir skolā, priekšmetu skolotāji sameklē viņiem darāmo. Ja brīvs brīdis, lūdzu, uzrakstiet, kā ir pie jums.
Ne tikai skolēni ir priecīgi, bet arī skolotāji. :) Arī viņiem faktiski sākas brīvlaiks 3 mēnešu garumā, turklāt vēl ziedu klēpji, dāvanas utt.
Ko stāsti. 9. un 12. kl. skolēniem jau sen sākās labā dzīve, kad jau viņiem pēdējais zvans bija! Vasara viņiem ir faktiski no maija sākuma, tagad tikai dažreiz jāatnāk uz konsultācijām un viss.
Nabaga 9. un 12. Viņiem vēl jāmācās un jāstreso, kamēr citi šodien laimīgi saņem liecības.
Apsveicu!!! :) :) URRRĀĀ, cik ilgi šo gaidījām!!!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.