Lietotājvārds
Parole
Paldies skolotājām Lijai Beišai!!! un Guntai Krauklei!!! Skolotājas ar LIELO BURTU!!!
Manā atmiņā kā labākā skolotāja ir palikusi Līga Olte, kādreiz strādāja Cēsu 1.vidusskolā un skolotāja Broka, kas mācīja latviešu valodu un vadīja folkloras ansambli. Skolu beidzu 20.gadus atpakaļ, un vēl joprojām atceros abas skolotājas, tikai ar labu!
Sākumskolas skolotāju vārdi parasti tiek aizmirsti pirmie. Žēl!
par skolotāju Andri (ja nu kādam interesē) 06.10.2015. 15:33:11
Gadījumu ar zupas katlu (bija arī citi) daudzi atcerējās, kad skolā bija salidojums. Diemžēl Andris mūsu skolā vairāk nestrādā, ar ģimeni pārcēlies uz Diseldorfu, meita studē Stradiņos.
Ja ņem vērā, ka ir mācību priekšmeti, kuriem ir tikai 1 stunda nedēļā un māca to tikai 1- 3 gadus, tad skaidrs, ka šie skolotāji reti kad skolēniem paliek atmiņā. Kad skolā notiek populārākā skolotāja izvirzīšana, tad mums gandrīz vienmēr uzvar sociālo zinību un vēstures skolotāja, jo viņu pazīst visi skolēni sākot no 5 līdz 12.klasei, citus bērni pat pēc uzvārda neatšķir- zina vārdus, vai vispār nepazīst. Es skolu beidzu vairāk kā pirms 50 gadiem un joprojām atceros visus savus skolotājus, pat tos, kuri aizvietoja dažas mūsu skolotājas bērnu gaidīšanas laikā. Laikam gan toreiz bija tādi kolorīti un kolosāli skolotāji. tIKAI KRIEVU VALODĀ MAN VISU LAIKU IR BIJUSI SKOLOTĀJA SIEVIETE, BET TĀ VĪRIEŠU PLEJĀDE.
Ja jau visi te pasakās un atcerās, tad es gribu akentēt savas literatūras skolotājas - Aiju Melli, arī RJV direktori, kā arī otru literatūras skolotāju Rozenbaumu Juglas skolā. :)
vnk. skolotāja no Rīgas 06.10.2015. 13:51:05
Stulbi, ka skolas absolventu vērtējums atšķiras no skolas administrācijas vērtējuma. Ja skolotāja neglaimo priekšniekiem, ja atļaujas aizrādīt par nesakārtotu stundu sarakstu, nesagatavotu sapulci vai kārtējo no kursiem atnesto anketu vai ciklogrammu, kura steidzami jāizpilda, lai būtu ko ielikt vietniekiem mapītēs, tādai skolotājai "nespīd" pateicība vai publiska uzslava, neraugoties uz audzēkņu panākumiem.
Man visvairāk palikusi atmiņā, piemēram, krievu valodas skolotāja Endriksone. Skaista dāma un gudra sieviete. Ļoti sievišķīga, šarmanta.Latviešu valodas un matemātikas- daudz mazāk!
kādas muļķības! 06.10.2015. 12:30:23
Katram tas ir ļoti atšķirīgi, kurš paliek atmiņā.
tētis, skolotājas vīrs 06.10.2015. 11:45:08
Paldies tehnoloģiju skolotājam Andrim, kas kopā ar mums mācījās vārīt zupu un cept kotletes! Pirmo reizi viņš atbrauca uz skolu ar sievas vārītās zupas katlu, un mums atklāti pateica: "Ja mums nesanāks, tad sievas vārītā zupa ir uz goda!" Mēs bijām vieni no pirmajiem, kur zēniem bija jāmācās taisīt ēst. Bieži viens spilgts notikums rada priekšstatu par skolotāju uz visu dzīvi! Paldies Tev, Andri! Tu esi labākais!
Man patika mākslas skolotāja, kas visu darīja tik sirsnīgi. Pateicoties viņai, izvēlējos ar mākslu saistīt profesiju. Gribēju būt kā viņa- skaista, gaumīga.
Lai arī skolu esmu beigusi pirms vairāk kā divdesmit gadiem, visvairāk atmiņā (pozitīvā nozīmē), palikuši no vidusskolas skolotāji, kuri mačīja fizku, matemātiku un latviešu valodu , no pamatskolas pirmā skolotāja un krievu valodas skolotāja. Palikuši viņi ir atmiņā tāpēc, ka viņi strādāja ar sirdi un dvēseli un spēja iemācīt. Taču ir vesele virkne skolotāju, kuriem es pat uzvārdus neatceros un daži, kurus es atcerostikai tāpēc, ka viņi bija.
"Patiesības dūmi, Rūdolf, ir kodīgi!"" Ģeniāli! TUrpmāk arī lietošu šo teicienu, tikai Rūdolfa vietā liekot vārdu Laimdota.
Man gan latviešu valodas skolotāji mainījās kā zeķes skolā. Ir bijuši kādi 10 skolotāji pa visiem 12 gadiem (vienā skolā). Neteikšu, ka tas bija labākais risinājums. Direktore gandrīz vai vislabāk prata mācīt.
Matemātikas, fizikas, ķīmijas skolotāji parasti ir bargākie, viņu priekšmeti - sarežģītākie - tādēļ vislabāk paliek atmiņā. Taču, tā kā tikai matemātiku mācās no pirmajām klasēm, tad, protams, šie skolotāji vislabāk paliek atmiņā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.