Lietotājvārds
Parole
nodokļu maksātāja 23.02.2015. 18:47:39
Un mūsu nodokļi tiek norakstīti, algas nomazina, pensijā nelaiž un pielāgo iznīcinošus koificientus. Visiem valsts sektorā strādājošiem ierindniekiem!
Sitaa auditorfirma jau sen izmanto valsti par slaucamu govi. Kauns!
Šis ir viens no daudzajiem projektiem, kuros lieki tērēta nodokļu maksātāju nauda, bet neviens no ierēdņiem, kā vienmēr, par savām kļūdām un neizdarību neatbild. Un pēc tam valstiskā mērogā brīnāmies, kāpēc tad iedzīvotājiem nav valstiski patriotiskas apzinības nodokļu maksāšanā. Nedomāju, ka šāda situācija jebkad tiktu pieļauta privātā sektorā.
Vai kādreiz pienāks gals principam "projekts ir nekam nederīgs, bet nauda tiek piešķirta"?
Forši! Galvenais, ka firmas labi nopelnīja! Bet pie visa jau vienalga vainīgi ir skolotāji! Tāpat vien, prieka pēc!
Par Ķīli, Monta 23.02.2015. 15:18:04
Es domāju, tas norāda vien uz to, ka tie atbildīgie cilvēki arī pirms tam kaut ko bija salaiduši grīstē. tādēļ arī atlaida jau savlaicīgi. Ķīlis nav nekāds pēdu nobēdzinātājs. Viņš pierādīja sevi kā atbildīgu, uzņēmīgu un stingru personu.
Kāpēc Ķīlis atlaida? Speciāli, lai nevarētu pēc tam atbildību pieprasīt?!
Ja mediji turpinās par to rakstīt, tādējādi pieprastot kādu rīcību, atbildību, tad viņi vienkārši nevarēs, nedrīkstēs aizmirst! Atbildība ir jāpieprasa. Tāpat arī ar to pašu Maksimu - cilvēki taču nelikās mierā. Lūk, tā'dēļ arī ir jau atbildīgie pirmie atrasti.
Pēc nedēļas visi būs nozamzgāti balti. Kā Bērziņš savulaik teica par traģēdiju...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.