Lietotājvārds
Parole
Gan lielās, gan mazās skolās jāsamaksā par padarīto! Apcirpa mazās skolas- nežēlīgi (cerot, ka tās izlikvidēsies, radīja "nauda seko skolēnam"). Pārāk kliedzoši sanāca, ja alga atšķiras uz pusi par vienādu slodzi. Tagad kaut kā tā putra jāstrebj- nu tad apcirpsim tos pilsētniekus, vai ne? ... un nevis samaksāsim par darbu- visu! Vienmēr kaut kā jāsašķiro, jāatrod, kam ko nogrizt, nevis jāsamaksā.
Lai varētu spriest, vispirms būtu jāuzzina, kas tajā modelī ierakstīts. Citādi, nav ko te spriedelēt.
skolotāja, ped. stāžs 34 gadi 09.10.2014. 16:00:59
36 stundas darba nedēļa (21 kontaktstunda?) Kur skolotājai vajadzēs atrasties atlikušās 15? Vai atkal skolā tiks mākslīgi izveidota jauna administratīvā vienība - direktores vietnieks, kurš pārbauda, vai 15 nekontaktstundās skolotājas ir skolas teritorijā. Lielās skolās vajadzēs 2-3 tādus vietniekus! Kāpēc aizmirsa LIZDA ierosinājumu par 40 stundu darba nedēļu skolotājiem, kur 5 stundas nedēļā paredzētas skolotāju profesionālajai pilnveidei ? (var apskatīties LIZDA mājas lapā, e-klasē neprotu ievietot linku). Ja man būs iespēja vēl piestrādāt kādu stundu virs 36, cik tas būs kontaktstundas? Šobrīd, ja strādā 10 min vairāk par 40 stundām, tarifikāciju neapstiprina !!!!!!
Skolotāju rīdīšana 09.10.2014. 15:50:46
a kāpēc tieši 36, bet ne 40? a kā aprēķinās samaksu mājas darbu labošanai? - katrā skolā tam piemēros keficientu ar skolēnu skaitu, kam laboti darbi vai kā? būs kaut kāds aritmētiskais vidējais? Tas viss tiešām nav skaidrs. Jo vienā skolā klasē 15 bērni, kam jālabo darbi, bet citā 30 bērni. Samaksa par to taču nevar būt vienāda?
Tagad vēl vairāk būs jāskrien uz pilsētas otru galu, jo nedrīkstēs strādāt vairāk par 36 stundām vienā iestādē. Ja gribēs kaut ko nopelnīt, vajadzēs strādāt citā darba vietā,protams, ja atliks brīvs brīdis un visas 36 stundas nevajadzēs pavadīt skolā.
Manā skolā, ties gan, tā ir maza, skolotāji šķiet apmierināti - nu varēs strādāt vienā skolā, nebūs pēcpusdienā jāskrien uz otru pilsētas galu!
Vairs nesaprotu 09.10.2014. 11:36:11
Es jau dzirdu entās problēmas ar jauno modeli. Kaut vai tas, ka lielajām skolām tas esot neizdevīgi. Ir vispār kāds, kurš uzskata, ka jauno modeli VAJAG ieviest?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.