Lietotājvārds
Parole
JA MŪSU LAIKĀ BŪTU ALGAS VIRS 400 EURO, TAD NEVAIDZĒTU BEZMAKSAS ĒDINĀŠANU.
Arī par bezmaksas kāds maksā...
Skolotāja 25 30.05.2015. 21:57:32
Valstij būtu jāpieņem lēmums par normālu minimālo algu( 400,00 eiro), tad nevajadzētu spriedelēt par brīvpusdienām ne skolā, ne bērnudārzā. Latvijas tautai jāstrādā par grašiem- tas jau nekas, ka valdība nemitīgi savas algas paceļ, privātie darba devēji dzīvo kā nieres pa taukiem , jo minimālā alga, kas jāizmaksā strādājošajiem ir smieklīga. Tāpēc var atļauties neskaitāmas reizes gadā braukt ceļojumos un iegādāties īpašumus.
Tāda sajūta, ka valstij pilnībā būs jāpārņem bērnu aprūpe. Vai ģimeņu vienīgais uzdevums būs laist pasaulē bērnus...? Jāmāca un jāaudzina bērnudārzam un skolai, ar mācību līdzekļiem, pusdienām un transporta pakalpojumiem jānodrošina skolai, pašvaldībai un valstij... Veidojas pilnīgi absurda situācija.
Es gan piekrītu, ka vajag! Labāk, lai man nemaksā tās kapeikas, ko sauc par ģimenes pabalstu, bet bērni skolā un dārziņā ir paēduši!!!!
Nu nevaram mēs visu par velti prasīt. Trūcīgo ģimeņu bērniem protams jāpalīdz un jāatbalsta.
Domāju, ka visiem bērniem tas nav nepieciešams, bet trūcīgākām ģimenēn noteikti. Zinu ģimeni, kura aizved uz dārziņu divus bērnus pēc brokastīm un savāc pirms pusdiemām. Trešais vēl mazs mājās. Bērni gudri, mīlēti, mācīti, ģimenē nav negatīvu problēmu. Vienīgā ir materiālā, jo arī dzīvokli jāīrē.Tādiem ir jāpalīdz. nav mans pienākums, bet cik varu palīdzu un ļoti piedomāju, ka tādām ģimenēm būtu jā palīdz ar brīvpusdienām.
Latvijā nav tik daudz vecāku un ģimeņu, lai izdotos savākt nepieciešamo skaitu parakstu. :) :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.