Lietotājvārds
Parole
Kamēr skolotāja saņem mazāk nekā "Lido" apkopēja nekas nebūs!
Cik solīsiet jaunajiem uz papīra, cik uz rokas? Par ko samaksās un kas būs jādara tāpat, jo ietilpst skolotāja pienākumos? Par visu vajag informēt!
Papule ir spējīga tikai kaut ko sagraut. No skolub sistēmas nekonnejēdz, bet tikai taisa vienu reformu stulbāku par otru. Kaut ātrāk viņa pazustu no IZM.
Skolotājs ar 20 gadu stāžu - vecs?! 23 + 20 = 43 gadi..... Murgs kaut kāds.
Ar šito modeli jaunos nepiesaistīs. Šī paaudze nav no tiem, kas gadiem gaidīs, ka kaut kad kaut kas kļūs labāk. Pastrādās kādu laiku, redzēs, kā tiek no ierēdņiem čakarēti - un čau, skola. Kā var cerēt piesaistīt jaunu skolotāju ar algu sistēmu, kur par lielāku darba apjomu(stundu skaita, skolēnu skaita ziņā) tu saņem mazāk, kā cits ar krietni mazāku stundu skaitu?
Skolotāju rīdīšana 09.10.2014. 15:57:52
Pietiek , Papule, jau ar to bezjēdzīgo papīrsistēmu ar pakāpēm.... Vot, jūs ierēdņus IZM tā pa pakāpēm, pie tam tikai tad var dabūt pirmo, ja vismaz 5 gadi skolā nostrādāti! Gribās nolamāties, par to atceroties, domājot, bet nedrīkst tāpēc vienkārši ... VOT.
Skolotāju rīdīšana 09.10.2014. 15:54:42
Jā, jā, tiem "NOTEIKTI" jābūt jaunajiem pedagogiem, lai vēlāk visu vainu par to samufļīto un nobojāto sistēmveidojumu varētu nogrūst uz viņiem, pašiem ierēdņiem, pēc kuru idejām tā taps veidota, paliekot baltiem, tīriem un pūkainiem. Jaunos jau var vieglāk pakļaut, jo viņiem nav pieredzes un tāpēc arīsapratnes, pie kā tas novedīs....
Pilnīgas muļķības. Kas kavalitātīvāk var iemācīt priekšmetu - speciālists vai kādus kursus apmuļļājis nespeciālists. Jau dabas zinības ir tāds salikt priekšmets, kur vajadzīgs universāls pedagogs - ķīmiķis, fiziķis un biologs. Beigās nekāds.
.......kā Nesaprotu var nesaprast,ka Jūsu uzskaitītās īpašības skolā neieredz pataloģiski/!
REĀLISTE no skolas 09.10.2014. 11:43:35
Nāksies saukt atpakaļ uz skolu vecos pedagogus! Nevienam nav noslēpums, ka katru gadu tikai 1/10 daļa pedagoģisko augstskolu beidzēju pēc IZM oficiālajiem datiem aiziet strādāt uz skolām! Ja notiks brīnums, un pedagogiem atļaus priekšlaicīgi pensionēties (varēs strādāt un saņemt algu un izdienas pensiju), skolotāju iztrūkums nebūs tik jūtams. Bojārs TV raidījumā visus iepazīstināja ar informāciju, kas mūsu skolas gaida, piemēram, Rīgas valsts 3. ģimnāzijā šobrīd strādā 70 pilna laika skolotāji, nākamgad vajadzēs vēl 27 jaunus.
No pieredzes 09.10.2014. 11:25:30
Nav jau nemaz tik lieliski! Protams, vajag dažāda vecuma skolotājus, ja vecums sagādā kādas problēmas kvalitatīvi mācīt, tas ir cits stāsts. BET. Pieredzējušie skolotāji, kuri skolā māca jau gadus 20, viņiem patiešām rūp, ko skolēns iemācās! Viņš strādā tam, lai skolēns no skolas izietu apguvis to priekšmetu, tādēļ arī citreiz ir sntingrāks! Turpretim jaunais skolotājs - atnāk, nostāsta, paspēlējas un aiziet. Viss!
Sāksies jauno pedagogu periods? :) Lieliski!
Jāraksta Evijai vēstule!
Kāpēc mani vajag samazināt, ja es strādāju mazāku stundu skaitu? Es neesmu pārmocījusies, esmu laimīga un smaidīga. Skolasbērniem tas patīk un man atliek laika ari savējiem. Kāpē Evijai tas nepatīk?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.