Lietotājvārds
Parole
Diez vai mazākumtautību jauniešiem patīk, ka viņiem ir liegta iespēja mācīties savā dzimtajā valodā, bet jāsaka, ka, "pateicoties tam", daudzi no viņiem labi zina gan latviešu, gan krievu valodu, kamēr daudzi latviešu jaunieši diemžēl nievājoši izturas pret šo valodu. Valodu zināšanas bija, ir un būs priekšrocība, kas paver lielākas iespējas dzīvē.
Diez vai mazākumtautību jauniešiem patīk, ka viņiem ir liegta iespēja mācīties savā dzimtajā valodā, bet jāsaka, ka, "pateicoties tam", daudzi no viņiem labi zina gan latviešu, gan krievu valodu, kamēr daudzi latviešu jaunieši diemžēl nievājoši izturas pret šo valodu. Valodu zināšanas bija, ir un būs priekšrocība, kas paver ielākas iespējas dzīvē.
Nevar gan. Krievu valodas kā dzimtās valodas eksāmens ir 8. jūnijā.
Nepatīk. Veids, kā mazākumtautību jauniešiem dabūt labāku atestātu, ja savas dzimtās valodas eksāmenu var kārtot kā svešvalodas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.