Lietotājvārds
Parole
Irēna kplova 09.02.2015. 18:04:21
Prieks, ka vecāki ir sarosījušies un ipaši pēc Geju un Lesbiešu attiecību propagandēšanas skolās+ pāragras seksuālās audzināšanas ieviešanas ar vien vairāk ģimeņu Latvijā izmanto iespēju mājasapmācībām!
Vasarā arī mūsu ģimene dosies prom no šīs nožēlojamās valsts. Netaisos neko ziņot, kaut arī esmu skolotāja. Vienkārši aizbrauksim un viss. 2 skolas bērnu mazāk.
Ne jau visās skolās notiek tā kā Tavējā
Ja es būtu bērns mani arī neiedvesmotu mūsdienu skolas, jo dara visu iespējamo, lai bērns nejustos skolā labi un vēl viņš ir apdraudēts, kā arī speciāli bērnu pazemo, lai ieliktu sliktāku atzīmi, tad rodas sekojošs jautājums vai nevajadzētu kaut, ko mainīt.
Nez cik pirms gadiem 25 bija nereģistrēto un cik dienestu tos dzenāja rokā?
Par PIENU liela brēka, Par DINAMĪTU- nekāda! Saliekot kopā, kaut kādi secinājumi jau rodas gan!
KAM INTERESĒ VISPĀR LATVIJĀ CILVĒKS KĀ TĀDS????????uN VĒL ŠTRUNTA BĒRNS!To gan pilnā rīklē brēc,ka bērniņiem tiesības,bet pienākumi-nekādi!Ja interesētu pēc būtības bērni Latvijā,tad sen būtu bērniņi nolikti tur,kur tiem jābūt-arī visatļautības jomā.Tas nozīmē,ka visa politika balstās uz to,ka Latvijā jāaug muļķiem,atpalikušiem,jo tādus vieglāk valdīt.Kam tas izdevīgi,tas ir sen skaidrs.Ne par velti uz nebēdu plats ceļš vaļā indīgajiem dzērieniem kā DINAMIT u.t.t.,kurus pērk tieši pusaudži.Un viss kārtībā.Nevienam nav daļa,ka arī šie bērni agri ņems galu!
PAR KO ATKAL BRĪNATIES ? 14.01.2015. 16:36:30
Cilvēki ģimenēm izbrauc no valsts un par to vienkārši neko nepaziņo attiecīgajām iestādēm, jo nejūt šādu pienākuma apziņu, par ko nemaz arī nebrīnos. Mana radiniece ar ģimeni arī izbrauca un ne čiku, ne grabu. Bērns sāka iet skolā ārzemēs, tā kā šeit viņu neatrast...un tādu ir daudz. Protams + klejotāji, nelabvēlīgās ģim...lūk jums cipariņš skaists sanāk! Par ko atkal cepiens? Kas atkal nav skaidrs?
Nu, mīļie, ne jau laukos tie bērni klejo. Laukos skola, pašvaldība, policija un bāriņtiesa zina un nogādā skolā tos, kam tur jābūt tā paša skolēnu skaita dēļ, kam seko nauda. Pilsētās, pilsētās pameklējiet, kur nevienam nav nekādas daļas, kas, kur un kāpēc blandās.
Skola atrodas pasvaldibas teritorija. Logiski, ka par skolena gaitam jaatbild ari pasvaldibai, barintiesai, socialajam dienestam. Nemt pie dziesma s vecakus un kopa ar policiju uz prieksu! Ideala varianta ta jabut.
"2014./2015.m.g. Latvijā ir 116 izglītības iestādes, kur skolēnu skaits mazāks kā 50, un 190, kur skolēnu skaits mazāks par 100. Varbūt šim skolām vērts pacensties, jo "nauda seko skolēnam"?" Diez kā būtu jācenšas??? Kur tos bērnus lai ņem, ja lauki paliek aizvien tukšāki?
pēc LIZDA's 13.01.2015. datiem 14.01.2015. 13:42:22
2014./2015.m.g. Latvijā ir 116 izglītības iestādes, kur skolēnu skaits mazāks kā 50, un 190, kur skolēnu skaits mazāks par 100. Varbūt šim skolām vērts pacensties, jo "nauda seko skolēnam"?
Mums bija gadījums gadus 5 atpakaļ- divi jauni puiši kopā ar vecākajiem brāļiem devās kaut kādos mežos kokus gāzt, tur sapazinās ar vietējām meičām, pagādāja bērneļus, bet mēs viņus dzenājām, ka uz skolu jānāk - nebija beiguši 9.klasi :)
Nu kā lai izseko 17 gadīga jaunekļa gaitas, ja viņam deklarēta adrese ir kādā ciemā, bet viņš jau sen dzīvo citā bez deklarēšanās, Bet tur, kur viņš mīt neviena prātā neienāk, ka viņš nav izaudzis no skolas vecuma
tas, ka bezvēsts pazuduši, ne vienmēr patiesībā to nozīmē.... Ļoti liela daļa ir tā teikt "klaiņojošie" bērni. Pazūd - atnāk, pazūd - atnāk.
Jocīgi apzināties, ka mazajā Latvijā pašlaik ir bezvēsts pazuduši apm. 44 bērni. Citur, katra pazudušā bērna/ jaunieša dēļ izvērš mežonīgi lieku kampaņu un piedalās bez maz vai visa valsts meklēšanā. Pat uz piena pakām līmē!!
Ko dod šis kārtējais raksts? Visu laiku viens un tas pats.
Labāk tā, nekā lai šie bērni izrādītos klaiņojoši, bet Latvijā. Lai jau labāk tad dzīvo ārzemēs, bet kārtīgi mācās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.