Lietotājvārds
Parole
Nepārprotami, mūsu valstī tiek virzīti procesi, kas liecina par morālu sabrukumu. 09.10.2015. 10:31:14
Savelkot paralēles ar kādu ASV CIP direktora Alens Dalles (Allen Welsh Dulles) (1953-1961) projektu, nepārprotami, visas pazīmes liecina, ka mūsu valstī tiek virzīti procesi, kas liecina par morālu sabrukumu. Viena no pamatmetodēm, kā cīnīties ar sabiedrības redzošo un nepakļāvīgo daļu, ir "apsmiešanas" metodika, kuru vairāk atpazīst kā "DALLESA DOKTRĪNU". Alens Dalles (Allen Welsh Dulles), ASV CIP direktors (1953-1961) projektā par nepakļāvīgajām valstīm, 1961 gadā, rakstīja sekojošo: Pienāks laiks, un mēs metīsim visu, kas mums ir: visu zeltu, visu materiālo jaudu un resursus uz cilveku apstulbošanu un apmuļķošanu un piespiedīsim tos noticēt tam. Kā? Mēs atradīsim mūsu domubiedrus, savus sabiedrotos šajās valstīs. Epizode aiz epizodes tiks izspētēta, pēc sava mēroga grandioza bojāejas traģēdija pašai nepaklausīgākajai tautai uz zemes. Visādā veidā mēs atbalstīsim un celsim tā sauktos māksliniekus, kuri sāks iesēt un iekalt cilvēku apziņās seksa kultu, vardarbību, sadismu, nodevibu - vienvārdsakot NETIKUMĪBU. Godīgums un kārtīgums tiks izsmiets un nevienam vairs nebūs vajadzīgi un tikums pārvērtīsies pagātnē. Bezkaunība un cinisms, meli un viltus, korupcija, alkoholisms un narkomānija, bezkaunība un dzīvas bailes vienam no otra, nodevība, nacionālā naida kurināšana un tautu naids tiks kultivēts un celts augstā godā. Un tikai nedaudzi, ļoti nedaudzi nojautīs, vai sapratīs, kas notiek. Bet šādus ļaudis mēs noliksim bezpalīdzīgā stāvoklī, pārvērtīsim izsmieklā, atradīsim veidus kā viņus apmelot un pasludināt par sabiedrības pabirām. "Mēs izrausim garīgās saknes, banalizēsim, vulgarizēsim un iznīcināsim ģimenes un tautas tikumības pamatus. Tādā veidā mēs izšūposim paaudzi aiz paaudzes. Ķersimies klāt cilvēkiem jau no bērnības un jaunības gadiem un galveno likmi liksim UZ JAUNATNI - sāksim demoralizēt, pavedināt, samaitāt, liksim tai tikumiski pagrimt." Pajautā sev, vai saskati līdzību ar šodien valstī valdošo virzienu ?
Piedodiet, piedodiet tikumisti!!!! Vakar aizvedu bērnus (12.kl.) uz Raiņa ""Uguns un nakts"" iestudējumu, FUI.....tur tā pirmā aina, nu kā jau lugā, sabats. Un vēl es lasu 11.kl. Ezeriņa ""Iegātnīšu"", tur tas viens teikums par kļavu lapu........"Aiju" vairs nemācīšu, tas ir skaidrs. Laicena "Ho-Tai" arī nēdrīkst. Mūsdienu literatūra.......kā lai saka......Piedodiet, ja variet???!!!! Man doma ir tāda, tikumības jautājiens ir celts, lai par algām nerunātu.
kam traucē tikumība ? 07.10.2015. 12:35:23
Tiem, kas nezina, "Papardes zieds ir arī "Planed parenthood", jeb lielākās ģimenes "plānošanas" organizācijas pasaulē, filiāle Latvijā. (Planned Parenthood) medicīnas servisa direktore Dr Deborah Nucatola, skaidro, ka minētā organizācija nodarbojas ar abortēto embriju orgānu - aknu, sirds, plaušu, nieru uc ķermeņa daļu uzpirkšanu un tirdzniecību. Dr Deborah Nucatola kā medicīnas pakalpojumu departamenta vadītāja , pārrauga medicīnas praksi visās Planned Parenthood vietās kopš 2009. Viņa arī apmāca jaunos Planned Parenthood abortu ārstus un veic abortus pati Planned Parenthood Los Angeles nedzimušiem bērniem līdz pat 24 nedēļām. D. Nucatola skaidro to, ja orgānu pircējs vēlas iegādāties aknas, tad izpildot aborta procedūru, darbiniekiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem, lai nesavainotu ar instumentiem tieši šo konkrēto orgānu. Visa procedūra aborta laikā tiek uzmanīta ar ultraskaņu. Lai varētu iegūt maksimāli neskarus orgānus un ķermeņa daļas, tiek pielietota īpaša aborta metode , konkrēti - Partial-Birth Abortion (daļējas piedzimšanas aborts). ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Diezin vai tā būs tikai sakritība, ka tieši tādas ģimenes "plānošanas" organizācijas kā "Papardes zieds", resursu centrs sievietēm "Marta", utml organizācijas, ļoti aktīvi cīnās par tā sauktajām sieviešu "tiesībām" uz abortu !
kam traucē tikumība ? 07.10.2015. 12:27:47
Likums tika pieņemts tieši tādēļ, lai ''Papardes zieds'', kas ir abortus popularizējošas organizācijas ''Planed parenthood'' filiāle Latvijā, un dažādas feministu un seksuālo minoritāšu organizācijas nevarētu šķobīt bērnu vērtībsistēmu kā iepatīkas. Nav saprotams, ko šīs organizācijas atkal dara tikumības vadlīniju izstrādes komisijā ? Aicinu visus padomāt, kāpēc tieši šīm orgnizācijām tik ļoti traucē jaunais likumprojekts par tikumību, kas būs jāīsteno visās mācību iestādes. Iemesls izrādās ir nevis ”bažas par cenzūras izplatību, bet gan iespējamais apgrūtinājums tikt pie laba un garantēta finansējuma. Jaunie grozījumi Izglītības likumā varētu apgrūtināt „Papardes Zieda” un domubiedru līdzdalību Eiropas Savienības struktūrfondu apguvē, no kuriem 18 miljoni EUR paredzēti „Kompetenču pieejā balstīta vispārējās izglītības satura aprobācijai un ieviešanai” (ESI fondu 2014. – 2020.gada plānošanas perioda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība”’8.3.1.specifiskā atbalsta mērķis). Lai arī pēc skandāla ar Dānijas metodisko materiālu "Pirmsskolas, kurās ir vieta Pepijprinčiem un Pirātprincesēm" un bērnu grāmatām „Diena, kad Kārlis bija Karlīna" un "Diena, kad Rūta bija Rihards" (2012) sabiedrība tika nomierināta, ka metodiskais materiāls ir radoša neveiksme, un pašiem jārada savi materiāli, tomēr prakse rāda, ka profesionālās apmācības ietvaros, skolotājiem tiek ieteikts likt skolēniem apzināties, ka seksualitātes uztvere viņiem ir ieaudzināta, ka, homoseksualitāte, biseksualitāte u.c. veida seksualitātes ir „viens no iespējamiem rezultātiem personas normālā emocionālā attīstībā”; skolotājam vajadzētu „demonstrēt homoseksuālu seksualitāti kā dabīgu un pareizu veidu, izpaužot jūtas un dzīvojot kopā ar citiem” ... pilnu raktu meklējiet google meklētājā ---> Iespējamā un neiespējamā misija izglītības saturā Latvijā
Manuprāt, bērniem ir jāzina viss. Tas ko viņi skolā neimācīsies viņi dabūs to uzzināt uz ielām, vai vēl ļaunāk INTERNETĀ. Dievs atpesī internetu. Tur tik daudz netikumības. Visi jaunieši ar saviem YOLO un SWEG... Kad es biju jauns nekas tāds nebija, mēs visu klētiņā klusi nodarījām. P.S Vairāk fiziku jāmācās.
Tikumību VAJAG. Mūsu bērniem jau ir bērni un tas nav parezi sekss ir slikts un par to nedrikst runāt. Bioloģijas vietā jāmāca Dieva vārds!!!!!! Šājā netīrāja kailajaām krūtīm pildītajā sabiedrībā vajag Kristus svētību un glābšanu! PAR TIKUMĪBAS LIKUMU. Es cīnīšos lai mūsu bērniem nebūtu ar piķi pielietas ausis un SIFILISS. UN vipsār, vajag vairāk KRistu un mazāk matemātikas. Jo vairāk bērni domās jo ļaunāki viņi kļūs. Es negribu lai manus bērnus DIEVS neielaiž debesīs!!!!!!!!!!
Nekropļosim jēdzienu TIKUMĪBA!
Nu tad jācenšas līdz decembrim iemācīties visu, ko vien varu. Pēc tam nevar zināt, cik ļoti varēšu uzticēties mācību satura atbilstībai realitātei.
Topošais psihiatrs 'psihologam' 06.10.2015. 20:46:09
Uzreiz skaidri redzams, ka nekāds psihologs neesi, vai ja esi, tad esi ļoti, ļoti slikts psihologs :) Garīgumam ar morālām vērtībām nav nekāda sakara, un arī nekāda 'homoseksuālisma propoganda' nepastāv. Ja pastāv izvēle, vai bērns dzīvo savu dzīvi nelaimīgs, izdara pašnāvību vai kļūst par tā saukto 'pederastu', es noteikti zinu savu izvēli, un katrs, kurš tā vietā izvēlas ko citu, nav pelnījis bērnus. 'Netradicionālas' attiecības gan cilvēcē, gan dabā bijušas sastopamas vienmēr, bet vienmēr atradīsies kāds maitasputns, kurš rādīs ar pirkstu un bļaus. Nejaucies citu cilvēku darīšanās, tā vietā dabū kādu citu hobiju, padzer nomierinošu tēju un ĻAUJ CITIEM BŪT LAIMĪGIEM PAT JA TAS NESAKRĪT AR TAVIEM "PAREIZAJIEM" UZSKATIEM.
Žēl, ka raksta autori šos grozījumus nicīgi dēvē par "tā sauktajiem"! Diemžēl, daudzi skolotāji, un pat skolu direktori, ir gatavi izkalpoties pastāvošajai varai, tāpēc bez norādēm no augšas stumj bērniem galvā gendera murgu un homoseksuālistu propogandu ! Labi, ka ir tādi deputāti, kas stāv sardzē pār mūsu bērnu garīgo un morālo stāju !!! Paldies deputātei Stepaņenko, Ingai Bitei, Ingunai Rībenai un pārējam demokrātiskajam deputātu vairākumam, kuri pieņēma šos tikumības grozījumus ! Ne cik sen, juglas ģimnāzijas bioloģijas skolotāja patvaļīgi izprintējusi apšaubāmus materiālus no "papardes zieda" mājaslapas, lika tos priekšā skolēniem un tīri knaši steigusies iepazīstināt ar garīgu deviāciju - divu pederastu sakariem ! Cik zināms, šīs skolas direktore ļoti atbalsta šo pseidokultūras ideoloģiju ! Pateicoties Stepaņenko kundzes iniciatīvai, to vairs likumīgi nedrīkstēs darīt un vecākiem būs teikšana, ko mācīt saviem bērniem ! Ziniet, vēl nesen tas bija amorāls uzvedības modelis, kurš parasti raksturoja pagrimušus indivīdus, kuru ikdienā neizpalika arī alkohols, narkotikas, prostitūcija, kas bieži mijās arī ar pedofīliju un par šādiem netiklības perēkļiem parasti varēja uzzināt no kriminālajām ziņām ... Skolotāji, vecāki, omītes un opapi - ATTOPIETIES !!! TĀS NAV MŪSU VĒRTĪBAS ! Tā ir kārtējā "padomju savienība", tikai šoreiz citā izpildījumā, kura cenšas mums uzspiest svešu kultūru netikumus ! Kad bijām padomju savienībā, bija taču norādes no augšas, kuras vienkārši formāli atrakstījām, bet nepildījām ! Kāpēc gan šoreiz nedarīt to pašu, lai pēc iespējas mazāk kaitētu sev ??? DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !
Vājprāts! Kārtējo reizi vesela ierēdņu armija imitēs darbu un murgos tikumisko vadlīniju.
Kas, kas ir vienojies? Neatceros, ka ar kādu būtu vienojies. Skolā nav jārunā rupjības vai jāmāca jēlības.
Bet kādēļ skolotājam būtu jājūtas kā tādam noziedzniekam? Apšaubāmus likumus (un tikumus) tad vispirms jau nevajag pieņemt! Ja reiz vecāki, skolotāji, ir vienojušies tomēr, ka tā būtu PSRS laiku cenzūra nevis problēmu risināšana.
Strādājiet, ko gribat, esmu pārliecināts, ka normāli skolotāji tāpat mācīs tā, kā uzskata par pareizu. Varēsiet iet ieskrieties ar savu tikumību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.