Lietotājvārds
Parole
Vilibalds Līgai 15.06.2016. 13:11:25
Reku twiterī atrasts ieraksts par digitālajām prasmēm: "...... informātikām nav jēgas,jo mēs tikai stalkerojam lidmašīnas,hokejistu atgriežšanos un pērkam koncertu biļetes. "
Līga @Vilibalds 15.06.2016. 10:52:12
Kurš teicis, ka ar digitālajām prasmēm saprot to, ko nosaucāt? Tā varbūt uzskata vidusmēra cilvēks, ne jau informātikas skolotājs.
Kamēr "zosis" ar digitālajām prasmēm sapratīs twitera, feisbuka, draugu ierakstu kvantitatīvu veidošanu (tipa: esmu origo, esmu galerijā centrs), gūglēšanu un tīmekļa piedrazošanu ar zemas kvalitātes selfijiem, tikmēr mēs būsim tur kur esam , tas ir, paka ļā.
Rīdziniece 15.06.2016. 10:27:10
Kā prasmes ir jau noteiktas: lasīšanas, rakstīšanas, rēķināšanas un digitālās prasmes. Tikai, manuprāt, šīs jau arī visu laiku sākumskolā bijušas kā galvenās prasmes, izņemot digitālās. Ko Dombrovskis šeit tik ģeniālu ir izdomājis?
Kad būs izlēmuši par konkrētām prasmēm un kā tās konkrēti attīstīt, tad arī tam būs svars. Pagaidām neredzu, kā tas ikdienas darbā palīdzēs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.