Lietotājvārds
Parole
Atbilde iepriekšējam - kļūda. Kā reizi tā grupa joprojām ir saglabāta. Iepazīstieties ar piedāvājumu IZM mājas lapā.
Droši vien kāds beidzot izdomāja apskatīties statistikas datus,tad secināja, ka tik lielu skolu, kas atbilstu 5. algu grupai, Latvijā nemaz nav. Visai skaidra ilustrācija, cik tālu no reālās dzīves ir projekta veidotāju!
Pamanījāt - MK sniegtajos noteikumos pēkšņi 5 algu grupu vieta palikušas tikai 4? Cik vēl "sīku nieciņu" būs pamainījies?
Mīļie kolēģi, nu kāpēc jūs masveidā nestājaties arā no tās "nopirktās'un bezzobainās LIZDAs? izstāšanās un jaunas arodbiedrības, streika darba grupas vai kā tamlīdzīga dibināšana, ar darboties, pieprasīt un aizstāvēt spējīgiem līderiem, kuri, pilnīgi noteikti mūsu vidū ir - lūk pareizais ceļš! Tikai šādi, ar rungu rokā, mēs piespiedīsim ar sevi rēķināties.
veca kā pasaule 01.07.2015. 01:32:12
Man, paldies Dievam nākamgad pensija. Nekavēšos ne irkli, prom pie bērniem uz UK!!! Yesss!
Lai pietiek prāta MK neapstiprināt to murgaino modeli, Kaut gan steidzamības kārtā jau izbīdīs. Un kur mūsu LIZDA? Pilnīgas šausmas un ārprāts!
Sliktāk vairs nevar būt! PĀRTIKAI CENAS CEĻĀS,NAUDAI VĒRTĪBA KRĪTĀS. PAR NAUDAS PIELIKUMU NEVIENS VAIRS NERUNĀ. PENSIONĀRI TIKAI PIEPRASA UN PIEDRAUD VALDĪBAI! SKOLOTĀJI KLUSĒ. KRĪZE BEIGUSIES, LAIKS ATDOT TO KO KRĪZĒ NOGRIEZA.50%. VALDĪBA TIKAI IZGUDRO JAUNUS NODOKĻUS. IZGL.MINISTRIJA UZSPIEŽ JAUNUS SLOGUS. JĀSTREIKO.Kāda alga tāds darbs!
Nu, pagaidām jūtos labi vismaz ar tādu atziņu, ka nākošajā mācību gadā nebūs SLIKTĀK! Ja tiktu ieviests jaunais, murgainais apmaksas modelis, visticamāk, būtu pat visai jūtami sliktāk. Modeļa bīdītāji to centās pārvarēm izbīdīt, neskatoties uz protestiem un iebildumiem. Tad kaut ko it kā pielaboja, reāli visu situāciju padarot vēl neskaidrāku un sliktāku... Būtu kaut aizbraukuši pie kaimiņiem igauņiem pieredzes apmaiņā, ja reiz pašiem sajēgas nav!
zzz to skolotāja 30.06.2015. 21:26:51
un ja skolotāji turpinās dusēt, kamēr valstī nemanāmi centu pa centam taču neatlaidīgi turpina celties cenas, tarifi, nodokļi, zaļās komponentes un citi ikdienas prozas izdevumi drīz maizei vairs vispār nesanāks un nāksies palūgt lai bērni brīvpusdienās šad tad uzcienā ar neapēstajiem burkāniem no zupas. bet nu pedagogi jau tik un tā neko nedarīs lietas labā un turpinās ticēt tukšiem solījumiem.
Ar jauno modeli nebūs ne kliņģeru, ne krēmkūku, būs tikai plika maize, un arī tā ne katru dienu.
kamēr pedagogi mierīgi snauž atvaļinājumā, tā vietā lai izmantotu brīvo laiku un reāli uz pirmo septembri beidzot uzrīkotu vienu sakarīgu un labi pārdomātu protestu, tikmēr valdība šamos kārtējoreiz apkāš kā mazos ežus pastiepjot visus termiņus vēl par vienu septembrī - janvārī - septembrī - janvārī - septembrī - janvārī - sptembrī - janv.... posmu. laikam jau joprojām svēti tic un naivi domā, ka pēc pirmā septembra kliņģeri no debesīm birs mutē, bet pēc nākamgada 1. janvāra tās būs jau krēmkūkas. nu nebūs tā, lai arī cik grūti to nebūtu pieņemt.
abac to Inguss 30.06.2015. 14:35:55
tieši tā, kas atbildēs par projektu skolas iztērērētajiem 3 miljoniem?
Gaidīsm, ko nesīs vasaras beigas... Varbūt vēl kaut ko ieviesīs... Ja atkal nepagarinās...
Tad no 1.septembra nebūs nekāda algas pielikuma?
Izbeidziet ar tiem saviem modeļiem, beidziet mūs pedagogus apcelt, un nedomājiet ka tas paliks nepamanīts,ko jūs tos nabaga pedagogus āzejat,nekur pasaulē nav tik mazas algas, kā pie mums,kā jauns ministrs nāk pie teikšanas tā viss iet tikai uz slikto pusi- kauns,kauns, kauns....
"Jauno pedagogu algu modelis" - un kas notiks ar "vecajiem" pedagogiem?
Lasot 30.jūnija ziņas 30.06.2015. 09:49:14
Arhitekte Zaiga Gaile, kurai ir skarbs viedoklis par Okupācijas muzeja rekonstrukcijas ieceri, jautā: “Tad kad mēs 2018.gadā Latvijas jubilejā atklāsim, visi teiks, kur mēs bijām, kāpēc mēs tādu mēslu uzbūvējām?” Varbūt arī kāds no pedagogiem uzdrošināsies paust līdzīgu viedokli par jauno pedagogu algu modeli?
Jādomā, jārīkojas un jāpieņem lēmumi ar prātu, nedrīkst bezatbildīgi nojaukt sistēmu. Kas šeit ir jāsasteidz, šis nav jautājums kas jārisina steidzamības kārtā!!! Protams, pārmaiņas nepieciešamas, bet pamatotas, līdz galam izsvērtas ar SVID analīzi pierādītas un pamatotas ne vienkārši tāpēc, ka kādam - Papules k-dzei. tā gribas "Sīkums 6%, ieguvums 70%... Ko vēlamies sakārtot un uz kā rēķina?!? Ir jāizveido saprotams modelis, nevar iziet no pedagogu vienībām ar, atvainojiet, aprakstošu veicamo pienākumu izkāstu. Tarifikācijai jābūt kā vienam no izejas punktiem + klases audzināšana un tad pārējais jāliek klāt. Daudzi vecāki šobrīd ir ar: man pienākas, man tiesības, nodrošiniet to un šo..., jūs- SKOLA esat atbildīgi par manu bērnu, viņa veiksmēm, neveiksmēm, jo viņš iet jūsu skolā!!! Nevar rēķināt un pārdalīt to kas ir, jāparedz tas, kas nepieciešams, protams, saprotot un iedziļinoties skolas ikdienā, uzklausot skolotājus, skolas vadības pārstāvjus, ņemot vērā ieteikumus...
Neesat iedmoājušies, ka atliek to ieviešanu tādēļ, ka NAV, ko ieviest? Atkal tapuši tikai abstrakti, nereāli plāni un vēl viens projekts patiesībā ir izgāzies, ko vienkārši cenšas noslēpt?
Nebija brīnums 30.06.2015. 09:25:07
Nu bet, protams! Skolotāji taču atvaļinājumā, viņiem taču nepamanīs. ://// Bezzobaini, IZM!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.