Lietotājvārds
Parole
KKKKK 29.02.2016. 17:33, laikam jau tā ir... Citi žēlojas, ka dod tikai ābolus/bumbierus, mēs vispār nepiedalāmies) Mūsu bērni negrib ēst)
Mjā... 28.02.2016. 18:26 - piens jums gan jau ir vēl arvien/ Bet augļu nebija, jo jūsu skola droši vien ir tajos dažos procentos, kas programmā nepiedalījās.
nu jau gan, vidusskolēni! 29.02.2016. 11:40:14
Tik tālu nu esam - vidusskolēni (12.klasē jau sēž PIEAUGUŠI cilvēki 18, 19 gadus veci) gaužas par to, ka viņiem par velti neko nedod, vajagot ieviest talonus vai vismaz putras šķīvi piešķirt! Ja kādam materiālā situācija ģimenē tiešām ir tik slikta, var taču strādāt un vidējo izglītību iegūt vakarskolā vai tālmācībā. Mani nu jau pieaugušie un augstāko izglītību ieguvušie bērni vidusskolas laikā pa vakariem piepelnījās, strādājot birojos par apkopējiem, arī vasarās strādāja.
Arī skolotāja 29.02.2016. 10:14:28
Interesanti....no kā gan atkarīgas sadales? Mūsu skolā (Rīga) retu reizi bija āboli, pārsvarā burkāni un vienu reizi bumbieri. Skolēni jau vairs negribēja burkānus. Cik var vienu un to pašu?
>>vecmāmiņa 29.02.2016. 10:06:34
1.-4.klasei pusdienas Rīgā par velti + burkāni. Vidusskolā bērni nemācās, paši pelna pusdienām.
Vidusskolai, kuriem vairāk gribās ēst, atlika vien noskatīties uz visiem šiem dalītajiem augļiem un dārzeņiem...
Musu skola nekad nau bijuši kadi darzeņi TIKAI aboli reti kad Bumbieri . Pec manam domam Tajas dienas kad vel tos augļus varētu jau tos pamainīt Nejau vienmer to pašu bet citam skolam kautko vairak un savadāku !!!!
Mūsu skolā vispār nebija ne ābolu, ne burkānu. Bija tikai piens...
vecmāmiņa 28.02.2016. 18:11:14
Mani mazbērni skolā saņem vienreiz nedēļā apm. 300 gr ābolu. Nekad nav dots nekas cits. Par kādu skolas augli ir runa? Tikai par ābolu.
sākumskolā gan pusdienas par brīvu gan burkāni, bet vidusskolēni vēl nestrādā un tāpēc negrib ēst? Nākošo gadu metīs ēdamo, kuru nebūs ēduši pamatskolēni, bet vidusskolēni? Vajag talonu sistēmu, lai paņem to ko ēdīs, vai neko un nākošo nedēļu vidusskolēniem piešķirt vismaz putru
nu tā jau nebija 28.02.2016. 14:13:53
Veicam aptauju - kurā skolā bija kas vairāk kā burkāni un retu reizi āboli?
elza 29 200405 28.02.2016. 12:23:39
hhhdbvvguytyedhgjhdn vd gskd hej 28 gjryhehyje5y3ywtty ,
Tā jau ir, bet šobrīd jau uzglabātie s v a i g i e dārzeņi strauji zaudē uzturvērtību, arī augļi(dabas likums, pret to neko nepadarīsi). Paliek dzērvenes, kuras daudzi nemaz tā neēd saujām, un visi asni-diedzējumi, tos arī 100 g uz rāvienu vienus pašus nenokops. Tā ka diezgan loģiski programmu noslēgt tieši šobrīd.
Tieši šajā gada periodā visvairāk pietrūkst vitamīnu un tagad tas būtu īsts atbalsts bērnu veselīgai ēdināšanai...
Nevar izdarīt līdz galam, bet dara tik un tā- ķekšīša pēc.
Būtu priecājušies par šo programmu! Kurš nav iemācīts PRIECĀTIES ģimenē, to neiepriecinās nekādas programmas ārpus tās.
Labāk būtu kaut ko citu devuši. Nevis burkānus, bet lielogu dzērvenes vai kaut ko citu. Savādāk dod tikai pašu lētāko un ne īpaši garšīgāko.
Pirmkārt - programma paredz Latvijā audzēto svaigo augļu un dārzeņu ēšanu. Nevis no Polijas vai Rietumeiropas ievesto. Nu, un cik ZS Latvijā audzē ziemas bumbierus? Nu, cik? Tādos apmēros, lai nodrošinātu šo programmu? Kolrābji, kāļi? Gribētu paskatīties, kur tie nonāktu no paciņām vai bļodām....... Burkāni un āboli ir tas reālākais, ko var piedāvāt, un ko "bērns vidējais" arī ēstu. Vismaz mūsu skolā ābolus ēda labprāt. Ja kāds savu neēd, atsakās, kādam savukārt tiek divi.
skolotāja @ mamma 26.02.2016. 19:43:41
Manuprāt, lasot komentārus, rodas secinājums, ka augļu-dārzeņu sadalījums Latvijas skolā skolās ir nevienmērīgs. Citās tikai burkāni, citās tikai āboli. Tas nav normāli, jo burkāni satur citus vitamīnus, savukārt āboli , pavisam citus. Trūkst samērības.Bēdīgi. P.S. Mans bērns, piemēram, jau sen neēd burkānus. Cik tad var vienu un to pašu ēst...
padomā mazliet 26.02.2016. 18:48:42
Mīļie vecāki un bērni lūdzu padomājiet - ja ābolītim miziņa drusku cietāka, vai nedaudz apvītušāka, ja tārpiņš kādā iemājojis, vai ābolītis sācis pūt - par ko tas liecina? Ja ābols nespīd kā nolakots vai nav arbūza lielumā - par ko tas liecina? PAR TO, KA TAS IR KVALITATĪVS, DABĪGI AUDZĒTS LATVIJĀ. NAV ĶĪMISKI APSTRĀDĀTS !! Ir taču februāris, bet jūs gribat lai tie izskatās kā no koka norauti ?! Ir arī neliela izmēra ābolīši - tāda šķirne. NEESAT SLINKI ! Izgriež bojāto vietiņu un apēd tā ka kātiņš vien pāri paliek. Garšīgi, dabīgi un veselīgi!
Mūsu skolā visu laiku bija tikai burkāni. Kādas 2 reizes bija āboli. Burkāni bija garšīgi, paldies! Bet tomēr varēja arī būt vairāk to augļu... :/
Mūsu skolā (Rīga) bija 2 reizes burkāni un 2 reizes bumbieri, pārējo visu laiku āboli. Daudzi vienkārši neņēma. Būtu vairāk iedevuši burkānus!! Pērn bija bieži. No kā šī sadale atkarīga?
Paldies par programmu! Garšīgi, kvalitatīvi āboli! Tā kā apkārtnē audzē ābolus, bet nav bumbieru un dzērveņu audzētāju, tad skolai piegādāja ābolus. Programmas prasībām atbilstošus augļus un dārzeņus vēlā pavasarī var piegādāt no kaimiņvalstīm. Cik saprotu, tad programmas atbalsts paredzēts skolēniem un Latvijas lauksaimniekiem.
Mūsu skolā āboli bija 3 reizes nedēļā. Garšīgi. Pa skolu nemētājās. Kurš skolēns negribēja -neņēma. Mums jau galvenais pakritizēt!
dēls teica, ka viņiem nav dotas dzervenes
viena bērna māte - atnesis bērns no skolas burkānu paciņu - visi burkāni glumi. Kā tādus dod bērniem?
Bērnam 85. vidusskolā bija tikai un vienīgi burkāni, bet Teikas viduskolā bija burkāni un dažreiz āboli. Laikam atkarīgs no skolas. Par kāļiem, bumbieriem, dzērvenēm u.c. nebija dzirdēts, ka kādā skolā dalīja.
krimuldiete 26.02.2016. 14:47:51
Vai šis projekts tika realizēts visās Latvijas skolās?!
TIKAI āboli...pusapēsti pa visu skolu mētājās...
3bērnu mamma 26.02.2016. 11:38:15
Arī mūsu skolā nav redzēti ne bumbieri, ne dzērvenes, ne kāposti, kur nu vēl kolrābji, kāļi vai asorti porcijas! Bija tikai burkāni un retu reizi āboli. Burkāni gan bija labi, paldies! Gribētos uzzināt, vai tiešām kādā skolā bija arī kolrābji, kāļi utt.
Raksta pilnīgas muļķības! Varbūt vajadzēja arī pasekot, kā šie līdzekļi reatlitātē tiek izmantoti. No visa šī bija tikai ne pārāk pievilcīgi āboli, dažreiz jau uzreiz kāds mazliet iepuvis gadījās, nekādus burkānus mūsu skolā bērni neredzēja -ēdinātājs naudu saņēma, bet bērni augļus nē un īsti nav skaidrs, kam par to ziņot.
Dzērvenes, Bumbieri, kāposti mūsu skolā nav redzēti, tikai burkāni un āboli!!!;)
Gribētos zināt, kurš iedzīvojās uz šo te dārzeņu programmu? Manam bērnam pāris reižu mēnesī pa ābolam izdalīja. Vakar bija pēdējais...apmēram golfa bumbiņas lielumā, ar cietu mizu un pilnīgi bezgaršīgs. Nezināju, ka āboli ir dārzeņi...
mūsu skolā gan bija tikai un vienīgi āboli, un ne tie kvalitatīvākie.
Nezinu, bet pieņemu, ka tādēļ, jo ziema beidzas, un tieši ziemā bērni visvairāk slimo, ziemā visvairāk vajadzīgi vitamīni utt.
26/februārī 26.02.2016. 10:00:47
Dīvains periods, lai beigtu projektu// Kādēļ ne ar mācību gada beigām...
Žēl. Tieši pavasarī papildus vitamīni bērniem būtu nepieciešami. Un mūsējie burkānus grauza uz nebēdu kā tādi trusīši - pāri nekad nepalika

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.