Lietotājvārds
Parole
ES-hei Lidija 07.09.2015. 07:07:35
Ir runa arī par atalgojumu, kas skaidri pateikts - Ministrija šo metodiku jau testējusi praksē un secinājusi, ka starpība starp lielāko un mazāko izmaksu viena bērna pirmsskolas izglītības programmas apguvei ir vairāk nekā divas reizes, savukārt vidējās izmaksas 166 eiro. Analizējot izmaksu pozīcijas viena bērna pirmskolas izglītības programmas apguvei, VARAM secinājusi, ka izmaksu lielāko daļu veido atalgojums pirmskolas izglītības iestādes darbiniekiem. Turklāt atalgojuma izmaksu apmērs pašvaldībās atšķiras, piemēram, ja Carnikavas novadā tas ir 133,15 eiro, Jelgavas novadā - tikai 59,11 eiro. Te būtu vieta izpētei Straujumas k-dzes vadītai IZM darbu darošai komisijai!!! Kāpēc Jelgava maksā tik maz? Varbūt Carnikavā ir vairāk audzinātāju vienam bērnam un maksā katram tšpst??? Svarīgi, lai ieguvēji ir bērni.
s
Un ja arī atalgojums šādi atšķiras,mēs tak neko nepanāksim! Tā ir bijis vienmēr un būs,ka dažādās pašvaldībās dažādas algas par vienu un to pašu darbu.. Nejau mums lemt par to,jo mums jau tikai grašus atmet,svarīgāk tak savu kabatu piebāzt augstākstāvošajiem!
Iepriekšējam 04.09.2015. 13:02:28
Bet kādēļ tad lai atšķirtos? Tas jau arī iespaido pašu audzinātāju algas!
Vai tad tagad pašsaprotami, ka galvaspilsētā vajag būt lielākām algām nekā citur?
Kādēļ tik liela atšķirība atalgojumā šajās minētajās pašvaldībās?! Carnikavā 2x vairāk nekā Jelgavā! Neviena taču nav tālu laukos un neivena nav gluži bagātā Rīga! Kur taisnīgums?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.