Lietotājvārds
Parole
Lauku skolas un citu pilsētu skolas nepiedalās šai pasākumā, jo tas ir Rīgas Domes pasākums. Jā, man ir Zelta pildspalva, dabūju pirms dažiem gadiem. Uzkstu, ka godīgi. Lai skola izvirzītu pretendentu, jābūt gan skolotāju, gan vecāku, gan bērnu rekomendācijām, tiek vērtēti rezultāti dažādās jomās. Katrā ziņā uzskatu, ka daudz pamatīgāk un objektīvāk tiek vērtēts nekā pakāpes. Katra skola var izvirzīt vienu pretendentu, tātad Rīgā tie ir 100+ pretendenti. Zelta pildspalvu saņem 15 labākie. Ja kādam interesē - tā ir tiešām dārga tintes pildsplava ar kapsuliņām, apzeltītu korpusu un zelta pašu galiņu. Tādas pildspalvas maksā ap 150 €.
Kāda tad ir tā zelta pildspalva? :) Tak ne jau tiešām no zelta?
Juhū, manu skolotāju arī apbalvos!
Es sarptou, kā var novērtēt skolēnus, bet, kā novērtē skolotājus!? Varbūt ir izcili pedagogi, kuri klusiņām dara savu svētīgo darbu, bet neviens viņus nepamana? Kādā lauku skolā? Un bravūrīgo skolotāju, kurš vienmēr māk sevi izcelt apbalvo? Es tagan nedomāju nevienu konkrēti sliktā ziņā, bet aizdomājo par to, un palika žēl to vinmēr klusiņo, kuri paliek nepamanīti, jo man arī bija tāda viena skolotāja.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.