Lietotājvārds
Parole
Rīgas skolotāja 2 12.10.2014. 23:06:18
nē, paldies, ka informējāt!
Rīgas skolotājai 12.10.2014. 17:49:34
Nē!
mācībām jāniet 3 valodās: latv., krievu, angļu. nav ko dalīt
vienkārši 12.10.2014. 11:38:00
"Krievijas okupētajā Krimā vairs nav palikusi neviena skola, kurā mācības notiktu tikai ukraiņu valodā. Par galveno mācību valodu Krimas skolās kļuvusi krievu. Tā lūk!
Rīgas skolotāja 12.10.2014. 10:55:42
Kolēģi! Vai šogad kāds no Jums ir saņēmis naudiņu no RD kā dāvanu skolotāju dienā???
Jā! Jā! Nevajag nevienu apvainot, jo tas ir galvenais demokrātijas princips. Latvieši taču uzskat sevis par lieliem demokraātiem. Vai nē??
biju izbrīnīta 10.10.2014. 14:17:14
Dzīvoju un strādāju Kurzemē, pašā pierobežā. te ir daudz lietuviešu, kuri nekad nav neko uzsvēruši- mācās skolā latviešu valodā arī tad, ja līdz skolai ģimenē runāts tikai lietuviski. Manī izveidojies uzskats, ka Latgalē gan viss notiek krieviski un līdz ar to ir zināmas problēmas. Sākas "mazākumtautību" jautājuma apspriešana u.t.t. Dienu pirms vēlēšanām biju Liepājā, ar radiņiem aizgājām apskatīt Līvu spoku koku. Tur bija arī krievu tautības jaunieši 20-30 g.v., kas latviski gan nedaudz saprot, taču runā ar grūtībām. Izraisījās sarunas (nevis kašķis). Viņi,lūk, nemaz pases nav paņēmuši līdzi, lai balsotu, viņi ir par "našu Latviju" ... . Manuprāt te kādai noteiktai cilvēku grupai visu gribas uzkurināt, pieliet eļļiņu! Ar minētās auditorijas jauniešiem jau neviens arī nopietni nerunā! Par to, kādus secinājumus viņi izdarījuši, kā visu sapratuši šajā miglā- "cepuri nost".
cik vēl gadus baidīsies no valsts valodas? sen visai pamatizglītībai jābūt valsts valodā, mazākumtautību skolās papildu stundas dzimtajā valodā, literatūrā, vēsturē, bet visās skolās mācību valoda - latviešu..
Vai pie mazākumtautību skolām būtu jāpieskaita tās skolas, kuras ir skaitliskā vairākumā vismaz Rīgā (Imantā)??? Varbūt visām skolām pārriet uz tradicionālo mazākumtautību apvienojošo valodu, lai neaizskartu nevienu???
Kā nedrīkst? Labāk atkal tikai uzraukties, ka tikai neapvainojam kādu, ja? :(

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.