Lietotājvārds
Parole
Velta Cirule 02.07.2015. 04:16:37
Tas akmens laikmeta uzskats noteikti ir Arnim Vilemsonam :D
Dažiem komentētājiem te ir akmens laikmeta priekšstats par uzņemšanu un "grupu komplektēšanu" augstskolās....
No raksta: "Pirmā LU reflektante pieteikusies studijām tieši minētajā SZF, izvēloties komunikācijas un socioloģijas bakalaura studiju programmas." Pirmā reflektante nevarēs atrast darbu turpmākos 10 gadus!! :) :) :)
Protams, universitātes domā tikai par finansējumu, kas viņām ir izdevīgi. Taču var rasties arī tāda situācija, kad nokomplektē piecas grupas un sestajai, teiksim, piesakās, tikai viens divi cilvēki. Tad viņiem, loģiski, nav izdevīgi veidot jaunu grupu. Līdz ar to studentam atsaka. Šajā brīdi parādās tas, ka izdevīgāk ir pieteikties ātrāk, lai nepaliktu Sprīdīša lomā.
Muļķības. :) Ja kāds tam tiešām notic, un tādēļ steidz pārsteidzīgi uz karstām pēdām pieteikties konkrētā uni, tad tas ir vienkāršī ģeniāls universitātes PR triks. Lielākā daļa ir māksājošās vietas, līdz ar to brīvas vietas vienmēr atradīs... ;)
Daudz viet ir ļoti limitēts skaits grupā! Nav jau runa par atlaidēm vai budžetu, bet varbūt tā, ka studentam vienkārši pateiks, ka viņa izvēlētās specialitātes grupā vairs nav vietas - nāc nākamgad!
Es tikai nesaprotu, kur viņi steidzas. Par ātrāku iesniegšanu neviens viņus budžetā neņems, atlaides arī nedos. Kāda starpība tad?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.