Lietotājvārds
Parole
Tādām iestādēm mūsu valstī nav vietas. Paši taisās bēgt no ES(es).
Tiešām! Ko tāda iestāde var rekomendēt. Cik naudas prasa par rekomendāciju???
Šitais man atgādina 16.01.2015. 17:38:28
Atgādina vienas "CONSULTINGa" grupas spriedumu par n-tajiem tūkstošiem latu, kā rezultātā tapa dažas lapeles par Liepājas brīvā vēja piesaistīšanu pilsētas attīstības projektos utt. ' Šitais ir līdzvērtīgi.
Ko Eiropa vispār vai rekomendēt? Būtu labāk rekomendējuši Skandināvijai un Vācijai izņemt no mācību programmas bērnu domāšanu maitājošas nostādnes par agrīnas daudzveidīgas seksuālās pieredzes nepieciešamību!
domāt, Eiropā nevienam nav vajadzīgas spēcīgas Latvijas augstskolas un zemākās izglītības pakāpes. Tas vajadzīgs tikai mums pašiem. Sekosim Agnese Kleina ‏@agnesiga ieteikumam: "Nepaklausiju Google Maps un aizgaju pa savu celu."
pilnīgs sviests!
Ak, Ralf. Šīs sanāksmes jau tam arī ir domātas, lai tās būtu kā vadlīnijas, lai vienotos par galveno, par vīziju, uz kurieni virzīties. Bez šīs vīzijas vispār būtu "čau!". Tieši tās vadlīnijas ir tās, kas ļauj izdomāt tālākus likumus un konkrētas darbības. Nevajag heitot tāpat vien.
Man liekas, šī tikšanās nedod pilnīgi neko konkrētu. Izplūdušas vadlīnijas. Tieši kādu likumu vai izmaiņas Seile pēc šī pieņēma?! Iztērēja nodokļu maksātāju naudu dārgām tikšanās reizēm, parunājās gudri un viss.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.