Lietotājvārds
Parole
Nu, un kur tad tagad pazuduši visi tie komentētāji, kas apgalvo, ka izglītība Latvijā nekam neder un ka skolotāji - sliņķi un neprašas - nemaz nav pelnījuši lielāku (resp., cilvēka cienīgu) atalgojumu??? Prieks par jauniešiem un viņu skolotājiem!
TIKAIstreiks 20.08.2015. 17:55:52
Esmu ar skolēniem Jēkabpils raj. čempions, Tukuma raj. čempions, Limbažu raj.-nov.čempions, bet pašreiz ar 25 gadu darba stāžu, saņemu iztikas minimumu par slodzi , jo skolā ir tikai 150 skolnieku. Vēl līdz šim es nezinu kāda būs mana slodze un alga. To nosaka nauda seko skolniekam un direktora nekaunīga,nesodīta visatļautība!
Atkal aizmirsa uzrakstīt pedagogu vārdus, tikai komandas vadītājs minēts. Bet pedagogi, kas gadiem ilgi pie šiem bērniem strādājuši, nav "tā vērti", lai viņus pieminētu,.
Malači mūsējie, patiess prieks! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.