Lietotājvārds
Parole
Man ir kauns un pretīgi par iepriekšējo komentētāju. Ļoti aprobežots skatījums uz pasauli. Šim komentētājam droši vien neko neizsaka tas, ka valodu zināšanas norāda uz intelektu, redzesloku, pieredzes bagātību un kultūras izpratni, tādēļ aprobežošos ar kaut vai to, ka valodas apguve darbina kreiso smadzeņu puslodi, par ko atbild arī ķīmijas un fizikas apguve. Tādēļ komentētāja "arguments" neiztur kritiku.
Sāc labāk mācīties fiziku un ķīmiju, ne tos mēslus par ko Tu runā.
Kāpēc nabaga bērni? Lasīt māka? -Iespēja apgūt nenozīmē ir jāapgūst. Ir jauki, ka kādam ir iespēja izvēlēties trešo un ceturto svešvalodu, pie tam tādu, kas noderēs arī vēlāk studijās.
Esmu skolēns un varu teikt, ka būtu laimīga, ja man skolās mācītu kādas eksotiskās valodas!! Senās. Latīņu, grieķu, arābu.
Tas, ka visapkārt nerunā latīņu valodā, nenozīmē, ka tā ir mirusi. Daudzi joprojām to izmanto, ārsti bez tās kā bez rokām.
Nabaga,bērni, kādēļ viņiem vēl māca latīņu valodu? tā taču sen jau kā mirusi valoda.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.