Lietotājvārds
Parole
Tas ir tāpat, kā gribēja planšeta datorus dāvināt pirmām klasēm, saprata, ka būs jādod visām skolām, ka finansiāli neizdevīgi.
Neko neņems pie dziesmas, tas skaitās normāli, likumus neievēro.
Cerēsim, ka sagaidīsim laikus, kad izmeklēšana tiks veikta arī par līdzekļu izšķērdēšanu "mapju sistēmas izveidē un uzturēšanā"
Tas jau IZM raksturīgi – vienmēr izdomā kaut ko jaunu (patiesībā nepārtraukti labo iepriekšējo lēmumu kļūdas un mēģina novērst šo kļūdu sekas). Vienmēr kāds no ierēdņiem, lai attaisnotu savu darbošanos, augstāk stāvošiem ierēdņiem iestāsta – ”Vai, cik tas būs labi!” Lēmumu iespējamās negatīvās sekas un riskus neviens laikam neanalizē.
Kāpēc es par tādu portālu vispār neko nebiju dzirdējis?
Ar nepacietību gaidu, kā tas viss beigsies!
Atbildīgās Izglītības ministrijas amatpersonas garajā projekta īstenošanas laikā nomainījušās pat vairākkārt. Secinājums pašsaprotams - nebūs no kā prasīt atbildību par līdzekļu izšķiešanu, jo portālu skolas.lv IZM pieteica jau 2006.gadā....
Neko neviens neņems. :) Izšķērdēja - izšķērdēja, gadījās, tā teikt. :) Ja tas ir par valsts līdzekļiem, tad vienmēr izslīdēs veiksmīgi cauri. :)
Ceru, ka ņems pie dziesmas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.