Lietotājvārds
Parole
Neapšaubāmi, nekas "labāks" par saikni mimistrs(-e) + Papule nevar būt.
LABĀKAS PAR DRUVIETI JUMS, MĪĻIE, NEKAD NEBŪS... ŽĒL, KA TO NESAPROTAT...
pievienojos - 20% par 4.pakāpi bija vairāk 18.10.2014. 21:27:38
Pievienojos komentāru autoriem, jo sākotnējā 20% piemaksa par 4.kvalitātes pakāpi, ja algas likme tuvojas maksimālai - kā "Izglītībā-Kultūra" raksta Rīgas izglītības pārvaldes priekšnieks Balamovskis: "Ir skolas, kurās labākie skolotāji strādā vienu slodzi; lai viņi neaizietu no darba, tagad ir iespēja samaksāt maksimālo likmi – 700 eiro". Mūsu skolā pēc nepārbaudītas informācijas, nevienai skolotājai virs 500 par likmi nemaksā.....
Tas taču visiem skaidrs ka izglītības ministrs būs Ainārs Mežulis. Vispār nav citu kandidātu. Strādājis par skolas direktoru. Zin visu kas skolās notiek.
=>> par Gliemezi (kvalitātes piemaksa) 18.10.2014. 10:45:21
Ja skolotājai sola 600 un vairāk, nav ko domāt, jāraksta!
Ir jābeidz runāt, kāpēc mēs baidāmies no darbiem? Ko darīs mūsu ievēlētie deputāti, ja 100% visi skolotāji atteiksies strādāt? Cik var gaidīt, cerēt uz pārmaiņam?' Kāpēc cittautieši gatavi ar zobiem cīnīties par savām tiesībām, bet mēs paši gaidam un ceram, ka kāds cits to izdarīs mūsu vietā.
Skumīgi,mīļie kolēģi, bet nekas jau atkal nemainīsies. Tiešām der padomāt par citām darba iespējām,varbūt pat ārzemēs,šeit neksas nemainīsies,jo atkal ievēlējām tos pašus vēžus,gandrīz tai pašā kulītē.
nedaudz skolotājam 17.10.2014. 19:02:43
Laikam nav tiesa, jeb jau aizmirsies... Sākotnēji piemaksu rēķināja 8% no konkrētā skolotāja likmes, un tas daudzos gadījumos ir vairāk, nekā 11% no minimālās. Diemžēl...
skolotājs (nedaudz) 17.10.2014. 15:08:13
Tai skolotājai, kura rakstījas skolotājai par Gliemezi. Samaksa par kvalitātes pakāpēm šogad ir tieši tāda pati kā iepriekšējā m.g. Ir tikai nedaudz lielāka likme, no kuras rēķina tos procentus un skaitļi piefiksēti MK noteikumos. Domāju, ka nākamgad visi varēsim rakstīt atlīgumus, ja realizēs 36 stundu samaksas modeli pēc paredzētā principa. Uz tikšanos darba biržā!
skolotājai par Gliemezi (arī skolotāja) 17.10.2014. 13:25:40
Nebrīnos, ka vidusmēra latvietis (arī Latvijā dzīvojošie citvalodīgie) tik skeptiski, varētu teikt pat ciniski, internetā komentē notiekošo Latvijas izglītības sistēmā un, protams, arī IZM. Kā lai vīram es izskaidroju, ka situācijā, kad Latvijā turpina samazināties skolas vecuma bērnu skaits un bijušais izglītības ministrs Ķīlis argumentēti izklāstīja savu redzējumu, kāpēc būs jāsamazina pedagogu skaits skolās, pēkšņi mums ir skolotāju deficīts (no nākamā gada 1.septembra)?! Ir 2014.gada oktobra vidus, bet dažas skolas jau meklē skolotājus, kas papildinātu esošo skolotāju skaitu nākamajā mācību gadā (populārais piemērs ar RV3.ģimn., kur nākamajā mācību gadā būs vēl nepieciešami jauni 30 pedagogi, nav vienīgais)! Pavisam negaidot arī es ar savu 30+ pedagoga stāžu un 4. kvalitātes pakāpi esmu ieinteresējusi divu skolu vadītājus, un man tiek piedāvāts nākamruden nomainīt skolu! Un ne jau par minimālo algas likmi! Vīrs mājās ironizēja, ka tagad labi skolotāji būs ne mazāk vērtīgi kā VEF basketbolisti vai hokejisti, kurus pērk un pārdod. Ja man ļautu izvēlēties, noteikti atkārtoti ieteiktu Ķīli, sliktākā gadījumā par Reiznieci-Ozolu, un kategoriski būtu pret Piebalgu un Druvieti! Bet mums neviens neprasīs, ir daudz "šofera dēlu un meitu" kuriem gribas pasēdēt ministra krēslā! P.S. Par citas skolas izvēli nākamruden - ja par kvalitātes pakāpi maksātu procentus no algas likmes tāpat kā pagājušā gadā, būtu jau uzrakstījusi iesniegumu ar nākamā gada 31.augustu. Jauku un saulainu nedēļas nogali!
Atcerieties, ka zvēri sūtīja gliemezi uz veikalu pēc šņabja? Gaida stundu, gaida divas - gliemezis vēl nav atnesis ilgi gaidīto pudeli. Kad vilks sāk solīt saplosīt gliemezi sīkos gabaliņos, kad tad pārnāks no veikala, turpat aiz krūmiem atskan gliemeža vārgā balstiņa: "Ja vilks turpinās draudēt, es vispār ne uz kādu veikalu neiešu!" Tāpat ar izglītības ministriem - ja kāds grib reformas, to pamet zem mašīnas riteņiem. Mums visu vajag lēni un pārdomāti (tādu kā gliemezi anekdotē). Un labākais variants, kā to atzina latviešu valodas un literatūras skolotāji (vakar informācija tika publiskota praktiski visos lielākajos interneta portālos), ir .... cien. Ina Druviete. Galvenais, lai nekas nemainās, tikai radīsim iespaidu, ka kaut kas notiek, rīkosim konferences un seminārus par radošumu, izdomāsim un pieprasīsim jaunus portfolio, un sūtīsim IZM ierēdņus rudenī uz siltajām zemēm .... celt kvalifikāciju.
Vēl viena Maija 17.10.2014. 11:11:01
Piekrītu iepriekšējiem komentētājiem! Šobrīd situācija ir tāda, ka izglītības ministra vietas kandidāte Čigānes kundze jau sludina nepieciešamību paaugstināt deputātu algas, bet skolotāju atalgojumam naudas atkal jau (kā vienmēr) nepietiek. Cik ilgi tādas nejēdzības turpināsies?!
Piekrītu Guntim un LIZDAi.
Njā, kas tad ir svarīgāk?! Kura partija ieņem ietekmes sfēru, vai kura persona strādā un vada visu mūsu jaunatnes izglītību? Tas, ka iespējams pilnīgs āpsis, kurš neko no izglītības politikas nejēdz, sēdēs ministra krēslā nevienu nesatrauks, kamēr vien viņam būs pareizā partijas nozīmīte pie žaketes... :|

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.