Lietotājvārds
Parole
NVA jau nu varēja izdarīt vismaz tik daudz, ka tiek skolēniem, kuri piereģistrējās un iekļuva pamata grupās, bet pie strādāšanas tā arī netika, atbildēt ar īsu e-pasta vēstuli, ka, diemžēl, šoreiz darbu nevarēs piedāvāt. elementāra cieņas izrādīšana. Šoreiz sanāca tā- bērns piesakās, katru dienu "čeko" e-pastu, bet nekā- viens liels klusums un neziņa. Tādi nu ir viņa pirmie iespaidi par darba attiecībām.....
Skolēni lētais darba spēks.Mans dēls pēc 8 klases aizgāja celtiecībā strādāt ,ko domajat pa mēnesi samaksāja 30 ls,saka ka atvilkumi lieli.Strādāja kā visi 8 stundas,reizēm pat 9-10 stundas.Darba devāji reizēm ņirgājas pa bērniem,itkā pašiem savi nebūtu.
Nu beidziet, vasarā taču tomēr bērniem jāatpūšas!!! Visu dzīvi vēl atstrādāsies, vai tiešām tik būtiski iesēdināt tajā darba vilcienā jau no bērna kājas? Lai taču izbauda tos pāris bērnības gadus!
Man nebija problēmu atrast vasaras darbu, bet varbūt tāpēc, ka ir daudz pazīstamo, pie kā varēju strādāt. Tā no nulles būtu daudz grūtāk, protams.
Uzņēmēja 20.10.2014. 09:51:29
Nu, bet, protams, kāpēc, lai piedāvātu?! Valstij vajadzētu padomāt, kā to padarīt izdevīgu darba devējiem! Šaubos, ka ir daudz, sevišķi, Latvijā, tik nenormāli altruistisku, bagātu darba devēju, kuri piedalītos projektā, kas nedod finansiālu labumu un tikai tādēļ, ka ir sociāli atbildīgs.
Un tagad mani bērni varēs attaisnoties, ka tāpat jau nepiedāvā neviens darbu, - lai vasarā nebūtu jāstrādā. :))

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.