Lietotājvārds
Parole
Kurš uzticības telefons ir paredzēts SKOLOTĀJAM???????????
... , ka ATKAL velsies sūdzību lavīna (latvieši jau uz sūdzēšanos ir varen naski, it īpaši tie, kam kaut kā dzīvē neiet tik spoži, kā pašam gribētos). Un ATKAL desmitiem, varbūt simtiem skolotāju un skolu vadītāju būs spiesti TAISNOTIES un PIERĀDĪT nepierādāmo, proti, ka eksāmena laikā nekādas nelikumīgas darbības nav pieļautas.
Jo tālāk ,jo trakāk. Kāda tam visam jēga? Ja esi mācījies,tad noliksi,ja nē,tad vari sūdzēties par ko gribi,nekas jau nemainīsies, PILNĪGĀKĀS MUĻĶĪBAS
Nu kāpēc atkal jātērē resursi, lai kaut ko tik lieku ieviestu!?.... Kāda jēga zvanīt un sūdzēties, ja neviens tāpat nekad neko nemainīs....ja nu vienīgi uz kaut ko neloģisku un absurdu. Šodien rakstam eksāmenu, labojam jūnijā pirmajos datumos....rezultāti ir tāpat ap to laiku kad iepriekš, kad eksāmens bija maijā.....kas ir mainījies?????? Precīzi nekas!!!.izkjengatas mācību stundas aprīlī un maijā 12.klasei un nekas cits! Muļķu valsts......
Es atbalstu šo ideju. Ļoti labi. Ja mani eksāmenā māc bažas par kāda uzdevumu loģiskumu, godīgumu uttt, tad es vienkārši nezinātu, kam to teikt - kurš to sadzirdētu. Lai nav jāgrauž sevi un jāžēlojas iekšēji, tad šis VISC tārunis kliedē bažas un nomierina.
mācām sūdzēties, nez vai laba doma, kā staļina laikā. kas sūdzēsies par labošanu, cik precīzi tā notiek?
Eksāmena laikā telefonu lietot nedrīkst! Pēc eksāmena var izdomāt visādus brīnumus un nomelnot ,ko sirds vēlas.
Kangari!
Ja no tā ir atkarīga profesionālā nākotne (neogdīga konkurence) un morāles aizstāvēšana, kādēļ nē? Skolēnam būs mācība, ka ne visu var panākt ar krāpšanos! Drosmīgs skolēns, kurš to atklātu!
Klasesbiedrus jau parasti nenosūdz. :)
Tādas lietas, manuprāt, jāsaka uzreiz. Kāda iespēja pēc tam to būs pierādīt? Tā jau nav kļūda pašā eksāmenā.
Es varu sūdzēties, ja kāds klasesbiedrs izmanto neatļautas lietas, piemēram, telefonu, špikerus utt?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.