Lietotājvārds
Parole
Tas ir pliķis sejā mums, palikušajiem. Neko citu jau no šīs valsts neceru sagaidīt.
Kā ar studējošo DISKRIMINĀCIJU ?
orchid, latviešu pārvaldē ir vergi, kuri nonicina Latvijā dzīvojošos un studējošos, bet klanās jebkuram rietumniekam! Rietumos studējošais ir jau kungs salīdzinot ar Latvijā studējošo!
Publicēt šo cilvēku vārdus ! Lai visi zina,kuri ir tie laimīgie ! Vai tik nav savējo bērni ?
Doma laba! Vismaz kādas svaigas vēsmas ienesīs valsts pārvaldē. Ja vēl viņiem ļaus reāli strādāt, nevis tikai ķeksīšus vilkt, tad vispār ideāli! Ko zin`, varbūt pat saknes Latvijā ielaidīs, savu biznesu pēc tam uzsāks. Mums taču vajag Latvijā strādājošus latviešu uzņēmumus!
secinājums 19.01.2015. 22:17:50
Jābrauc prom, tad atgriežoties, varbūt pat algu samaksās.
šausmas, bet kā ar mums kas esam Latvijā palikuši - mirt badā, grimt debresijā, vai braukt prom. ES VĒLOS ŠĀDU ALGU!
Nu, redz, naudiņas taču ir! Tikai ne mirstīgajiem.
Publicēt to 10 jauniešu vārdus un uzvārdus! Tie laikam valsts pārvaldes darbinieku dēli un meitas. Kauns par visu valsti!
finansejums domats vien 10 jaunieshiem.. nu,moins,stipendiju vareja maksaat €500/menesii,arii pieklaajiiga + varetu pienjemt 20 jaunieshus darbaa!!!!
Pagaidām vēl ... 19.01.2015. 17:18:00
Laikam ietekmīgu ierēdņu atvasēm pēc studijām ārzemēs gribas padzīvot "siltā vietiņā" Latvijā. Beigsies projekts un ar ierakstu CV "darba pieredze valsts pārvaldes sistēmā" varēs doeties tālāk - uz privāto biznesu vai atpakāļ uz ārvalstīm.
Pēc šī raksta secinu, ka Latvijas augstskolas nespēj sagatavot, citēju, "augsti kvalificētus, inovatīvus speciālistus". Viela pārdomām.
kad prakse beigsies, piedāvās darbu ar atalgojumu, kas uz pusi mazāks. kaut kāds kārtējais dīvainais projekts, kuram nav ilgermiņa jēgas. ok, pastrādās to prakses laiku un notīsies atpakaļ uz ārzemēm.
Piekrītu VIENKĀRŠI BURVĪGI :D
Vai tiešām Latvijā ir tik slikta augstākā izglītība, ka nav iespējams atlasīt 10 talantīgus jauniešus, kuri būtu augsti kvalificēti, inovatīvi speciālisti un motivētu tiešu viņus uz praksi valsts pārvaldē?
Ko jūs cepaties, skauž? :D Nu tak var pieteikties vēl! Ja vien atbilstat kritērijiem. ;)
Nja nu gan, nekas par to skaļi netika teikts. Lai parāda uzvārdus
veiksmes gadījumi šie jaunieši pēc ši darba izveidos savu biznesu un valsts nauda būs pazudusi
Kādā ziņā skaidrs? Vēl jau nav nekādi uzvārdi, jaunieši var pieteikties! Tu vari pieteikties, ja esi apņēmīgs, centīgs un strādīgs jaunietis, kurš izgl. ieguvis ārzemēs un tagad atgriezies! :) kas Tevi kavē? ;)
ja nosauktu šo jauniešu uzvārdus, domāju, viss taptu skaidrs ........................
Aga, mēs strādājām par 330 eiro, bet viņiem 1000!
Kaut kā neveikli tiem, kuri tiks šajā praksē - visi zinās, ka tava alga uz rokas ir 1000 eur... Uzradīsies visādi pazudušie "draugi" gan jau utt... Nu un vispār jocīgi, ka visi tavi paziņas zinās, cik saņem... nezinu, man tas liktos tik dīvaini.
kādēļ lai nestimulētu mācīties ārzemēs?! tas ir tikai aspveicami, ka jauieši spēj skatīties tālāk par LU. Vēl jo apsveicamāk - ka, iegūstot izglītību ārzemēs, viņi atgriežas LV! Tad tiešām ir pelnījuši šādu algu! Vismaz pacīnīties par to!
Vienkārši burvīgi 19.01.2015. 11:26:05
Redz, kā stimulējam iegūt izglītību LV nevis ārvalstīs! :) Burvīgi
krutie jaunieši 19.01.2015. 11:25:36
Tā neko sev....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.