Lietotājvārds
Parole
Skolā skolēniem ir jāmāca mācīties!
Par diplomu pilnībā piekrītu. Dzīve rāda, ka celtnieks, bez augstākās izglītības un varbūt pat vispār tikai ar pamatskolas izglītību pelna vairāk nekā kāds, kurš pabeidzis divas augstskolas( piemēram skolotāji). Tie kas dzīvē māk lietas bīdīt un būt pietiekami drosmīgi un nekaunīgi, tie arī dzīvē vairāk iegūst, Diplomam nav nozīmes.
Smieklīgi un bēdīgi 27.04.2015. 20:50:15
Jebkurš bez diploma varēs ārstēt, griezt vēderu pušu, noteikt kā ārstēt vai neārstēties. Braukt ar lidmašīnām, kuģiem utt arī bez speciālajām apmācībām un diplomiem varēs. Pat maizītes cepējs iziet meistara apmācību
Tā domāt ir muļķīgi - tas, ka tavā telefonā vai planšetē ir salīdzinoši specifiska un pielāgota Linux versija nozīmē to, ka pret to nevar izturēties kā pret kādu veco "dumjo" telefonu operētājsistēmu, kurai domātās aplikācijas neietekmēja tās darbību. Sistēma ir vai nu aktīvi jāuztur un ik pa laikam jāpatīra atmiņa, vai ik pa laikam jāuzinstalē jauns ROMs, vai arī jālieto aplikācijas, kurām uz to nav negatīvas ietekmes (tādas pamatā neeksistē). Joprojām gaidu BleachBit alternatīvu priekš Android, taču līdz tam brīdim jāizmanto visādas apšaubāmas aplikācijas, lai kaut cik tiktu galā ar novecojošo ierīci. Pats telefons lēnāks nepaliek, taču tādu iespaidu rada tas, ka ar laiku aplikācijām tiek liktas klāt jaunas funkcijas, kas pieprasa lielākus sistēmas resursus un, ja aplikācija automātiski uzinstalē atjauninājumus, ar laiku tās lietošana paliek mazāk patīkama. Šobrīd bez "updeitiem" un ar pārinstalētu OS pat mans vecais viedtālrunis ar Android 2.2 strādā tikpat labi, kā pirms kādiem 4 gadiem, tikai jēga nekāda lielā nav. Par Android tas tikai piemērs, ar citām tehnoloģijām ir līdzīgi - pamēģini uzinstalēt Windows 7 uz datora, uz kura bija XP. Skaties kā gribi, operētājsistēma prasīs vairāk resursus savai darbībai.
l
Nepiekrītu par diplomiem. Tad būtu jāsamazina birokrātija. Bet tas nenotiks noteikti - līdz ar to to papīru prasīs ...
darbi, kuros netiek pieprasītas specifiskas zināšanas, ir slikti atalgoti. Un skolotāja darbs neprasa specifiskas zināšanas? bet ir slikti atalgots
ne-pakāpists 27.04.2015. 10:45:05
K. Sedlenieks sacīja, ka diplomam vairs nav vērtības. Par 2 maģistra izglītībām nemaksā ne centa vairāk, bet par skolotāju kvalitātes pakāpēm maksā!
Man liekas, es redzēju tv reklāmu par šo, šķiet, ka lnt rāda to kā pārraidi.
Ļoti labprāt noskatītos šo diskusiju.
Būtu labi, ja jaunieši pievērstu uzmanību tēzei par diplomiem. "Arīdzan K. Sedlenieks sacīja, ka diplomam vairs nav vērtības, jo "pusei Latvijas iedzīvotāju ir diplomi"." No vienas puses biedējoši, jo nākas saprast, ka arī diploms nenodrošina nekādu garantu, bet no otras puses - nu, ko darīt? Pasaule mainās. Tas ir jāpieņem, lai izdzīvotu. Diploms (vienalga, kāda ranga) vairs nav izšķirošais, jo gandrīz visiem tas ir. Nav pat svarīgi, profesionālais, bakalaurs, maģistrs... viss viens. Protams, Dr. par kaut ko liecina, bet pārējais - principā nav atšķirības.
Interesanti par tehnoloģiju novecošanos. Nevar nepiekrist, ka mūs mēģina padarīt par tehnoloģiju vergiem un maksimāliem patērātajiem. Ja agrāk vajadzēja iegādāties noteiktu tehnoloģiju un tā varēja sabojāties, salūzt tikai izņēmuma kārtā, tad tagad tehnoloģijas tiek būvētas tā, lai salūztu gada divu laikā. īpaši jāuzsver jaunie telefoni.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.