Lietotājvārds
Parole
Domāju uz kurieni iet studēt, pieteikšanās notiek, bet vēl neesmu izdomājis...
Vai tad nu nevarēja to izlaidumu tad kad tiešām ir tie atestāti pienākuši. Nu kam der tāda ākstīšanās bez dokumenta!
Mums jau bija izlaidums 12. klasei - 10. jūnijā.
tantīte-> Maijai 17.06.2016. 12:56:45
Ja izkrita eksāmenā, tad nesaņēma atestātu, bet tikai liecību. jo skaitījās, ka ja nenokārto eksāmenus, tad vidusskola nav pabeigta. Protams, ka toreiz varēja tai pašā vasarā kārtot vēlreiz (ārstu zīmes, sporta pasākumu attaisnojumi), jo visus eksāmenus vērtēja turpat skolā. bet tad jau bija nokavēta dokumentu iesniegšana augstskolās, jo Jūlijā bija jākārto iestājeksāmeni augstskolā (četri) un tikai tie, kas izturēja konkursu , dabūja sev studiju vietas.
Maija @komentātājai 17.06.2016. 11:21:48
Kā to saprast? Ja slikti nokārtoja eksāmenu tad pati skola vienkārši neļāva nākt uz izlaiduma pasākumu? vai kā? Vai pašu atestātu nedeva un bija jākārto vēlreiz? Variet paskaidrot?
starp citu - tad izlaidumi notika pēc Jāniem, jo parasti 24.06. kā likums, bija Vēstures un Sabiedrības mācības eksāmens - lai jaunatne pa papardēm nešiverē jāņos , bet mācās par partijas kongresiem :)
>> dacei, kurai viss slikti 17.06.2016. 10:51:35
Dacīt, ko tu činksti? Labajos padomju laikos eksāmeni sākās tikai pašās maija beigās, un bija sekmīgi jānoliek visi 7 eksāmeni. Un ja pēdējā eksāmenā dienu pirms izlaiduma, kurš notika ap Jāņu laiku, izkrita, tad izlaiduma balle ar nebija. Nevis kā tagad - 3 eksāmeni, jau jūnija sākumā nolikti, balle visiem gan sekmīgajiem, gan nesekmīgajiem.
tantīte ->Ručiņš 17.06.2016. 10:39:52
nu jau nav arī vairs līmeņi - tagad vērtējumu izsaka procenti -piemēram Vēsture: pirmā daļa 73%, otrā daļa 50% trešā daļa 23%.
Vajag vēl mācību gadu pagarināt...vēl tak par īsu...vajag tak visiem nervus pakacināt! Smirdīgā sistēma un tās izstrādātāji !
Labi, bet tas tomēr tā psiholoģiski nepatīkami skolēniem - vēl nezina, kādas ir gala sekmes (eksāmenos), bet noslēguma ceremonija jau notiek, visi sveic utt. Liels uztraukums. Nejūties līdz galam pelnījis. Neziņa tirda, nevar izbaudīt izlaidumu. Man tā šķiet.
Ručiņs @Ginta 17.06.2016. 10:06:40
Eksāmenos jau nevar izkrist! Ir tikai līmeņi. Lai kāds arī nebūtu līmenis, kaut zemākais, skolēns tāpat absolvē. Jo skolas atzīmes jau nu gan ir zināmas maija beigās un teorētiski atestātu varētu dod jau jūnija pašā sākumā.
Izlaidums pirms eksāmeni beigušies? Tas nu gan ir jocīgi. Kā var izlaist, ja nav zināmi eksāmenu rezultāti?
Ilze Skandiņa 17.06.2016. 09:53:34
Sveiciens sklolēniem! Lai jauka vasara!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.