Lietotājvārds
Parole
kamēr KKK līdzīgie skolotājus neuzskatīs par "domājošiem, veselīgiem, vajadzīgiem" un vienlīdzīgiem " cilvēkiem, nevis kā ienaidniekus , pretiniekus un mierīgi pasūtāmus ....., tikmēr uz izmaiņām varam necerēt.
Kurš runā par "vecāku izlutinātiem mīlulīšiem"?! Ja "skolotājam" ir šāda uztvere par bērniem, tad, nedod dievs, lai šāds nīdējs mācītu mūsu bērnus. Skolotājam bērni ir JĀMĪL un jāuztver kā domājoši, veselīgi, vajadzīgi cilvēki nevis kā ienaidnieki un pretinieki. Tieši kā skolotājs ar šādu domāšanas veidu spēs iegūt cieņu no skolēna puses? Jo mūsdienās cieņa ir JĀNOPELNA, tā nepienākas par titulu, amatu vai izcelsmi vien, kā ir pieradusi lielākā daļa PSRS skolotāju.
Jaroaslavam vai Jaroslavai (jo..."Šeit, esmu pārliecināta, akmens ir SKOLOTĀJU dārziņā"). Protams, ka vainīgi ir skolotāji. Viņiem ir jāievēro Valsts noteiktie standarti un programma. Tādēļ arī nesanāk pietiekami daudz laika veltīt ne rakstīšanai (par glītrakstīšanu nemaz nerunāsim), ne lasīšanai, ne rēķināšanai. Un ja vēl klasē tuvu pie 30 brīvi domājoši, haotiski, vecāku izlutināti mīlulīši, tad ..... Vainīgi ir tikai pārmijnieki - skolotāji
Es piekrītu... bet tā informācija kaut kā nenonāk līdz mazajiem skolēniem. Ja viņiem tā matemātika jau dabiski nepadodas īpaši labi, ja uz to ķēriena nav, tad viņi visai ātri sāk uz to skatīties ar riebumu, izvairīties un gaidīt, kad tie mokošie 12 matemātikas gadi beigsies... Šeit, esmu pārliecināta, akmens ir SKOLOTĀJU dārziņā. Matemātikā vispirms ir jāmāk pasniegt patīkami - pirmajās klasēs. lai saknē neizveidojas nepatika. Pēc tam jau skolēniem pašiem būs vielgāk strādāt ar sevi, savām zināšanām.
Ar šo informāciju skolēnus vajag no 1. klases "pastiprināti barot", jo vidusskolā (dīkdieņu inkubatorā) lielum lielā daļa vairs nav spējīga pavilkt dabaszinātnes (inženierzinātnes) un matemātiku.
Nu, nezinu gan. Tieši vakar, kad sākās pietiekšanās, lasīju, ka pats pirmais LU students šogad pieteicās uz... SZF fakultāti. :) :) Par vienu bezdarbnieku vairāk
Cerams, šī ziņa sasniegs arī dzirdīgas jauniešu ausis!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.